Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z paczką CSnajper Exp+zombie,gold,misjeProblem z paczką.

paczka zombie mod

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 lampka v2

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -6
Nowy

  • Postów:34
  • Imię:darek
  • Lokalizacja:pabianic
Offline

Napisano 12.07.2019 20:07

Witam!

 

pisze to ponieważ chciał bym wgrać tą  paczkę  na serwer! Ta paczka ma jakieś nie  poprawne pluginy wiem że na pewno to jest z tego Folderu (Addons Bez sma) Wrzuciłem Folder na serwer i go uruchomiłem ponownie i wyskoczył mi ten błąd Na serwerze wystąpił błąd: Segmentation fault (core dumped)

nie wiem który to plugin ale proszę o pomoc! będę bardzo wdzięczny.

 

paczka CSnajper:https://amxx.pl/topi...xp-by-csnajper/

 

paczkę wgrywałem całą na początku.

 


  • +
  • -
  • 0

#2 I am the one who knocks.

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:133
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Albuquerque
Offline

Napisano 13.07.2019 11:50

Jaką masz wersje amxxa na serwerze?
  • +
  • -
  • 0

#3 lampka v2

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -6
Nowy

  • Postów:34
  • Imię:darek
  • Lokalizacja:pabianic
Offline

Napisano 13.07.2019 12:47

Jaką masz wersje amxxa na serwerze?

 

1.8.2
 


  • +
  • -
  • 0

#4 Sinner

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:79
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 13.07.2019 14:42

Błąd Segmentation Fault jest następstwem przeciążenia procesu serwera w wyniku konfliktu silnika HLDS ze składnikami serwera lub w wyniku błędu/luki w samym silniku serwera. Składnikiem, który powoduje konflikt najczęściej jest modyfikacja, plugin lub mapa. Innym powodem błędu może być luka lub błąd w silniku HLDS. Do wyłączenia serwera może dojść zarówno w wyniku wystąpienia błędu jak i w przypadku czyjegoś celowego działania, czyli wykorzystania luki do wyłączenia serwera.

 

Jedynie co mogę polecić to spróbować wyłączyć część pluginów i sprawdzić czy serwer się odpali i potem stopniowo zmniejszać liczbę wyłączonych pluginów i w ten sposób szukać winowajcy. Ale co się dziwić paczka z Internetu (:


  • +
  • -
  • 0

#5 lampka v2

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -6
Nowy

  • Postów:34
  • Imię:darek
  • Lokalizacja:pabianic
Offline

Napisano 13.07.2019 15:32

Błąd Segmentation Fault jest następstwem przeciążenia procesu serwera w wyniku konfliktu silnika HLDS ze składnikami serwera lub w wyniku błędu/luki w samym silniku serwera. Składnikiem, który powoduje konflikt najczęściej jest modyfikacja, plugin lub mapa. Innym powodem błędu może być luka lub błąd w silniku HLDS. Do wyłączenia serwera może dojść zarówno w wyniku wystąpienia błędu jak i w przypadku czyjegoś celowego działania, czyli wykorzystania luki do wyłączenia serwera.

 

Jedynie co mogę polecić to spróbować wyłączyć część pluginów i sprawdzić czy serwer się odpali i potem stopniowo zmniejszać liczbę wyłączonych pluginów i w ten sposób szukać winowajcy. Ale co się dziwić paczka z Internetu (:

 

ok


  • +
  • -
  • 0

#6 lampka v2

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -6
Nowy

  • Postów:34
  • Imię:darek
  • Lokalizacja:pabianic
Offline

Napisano 14.07.2019 12:25

 

Błąd Segmentation Fault jest następstwem przeciążenia procesu serwera w wyniku konfliktu silnika HLDS ze składnikami serwera lub w wyniku błędu/luki w samym silniku serwera. Składnikiem, który powoduje konflikt najczęściej jest modyfikacja, plugin lub mapa. Innym powodem błędu może być luka lub błąd w silniku HLDS. Do wyłączenia serwera może dojść zarówno w wyniku wystąpienia błędu jak i w przypadku czyjegoś celowego działania, czyli wykorzystania luki do wyłączenia serwera.

 

Jedynie co mogę polecić to spróbować wyłączyć część pluginów i sprawdzić czy serwer się odpali i potem stopniowo zmniejszać liczbę wyłączonych pluginów i w ten sposób szukać winowajcy. Ale co się dziwić paczka z Internetu (:

 

ok

 

 

zrobiłem to i znalazłem polik przez który się tak działo mianowicie Addons i tam mamy folder vtc z plikiem vtc usunołem go i problem znik ale pojawił się kolejny a mianowice Error says Segmentation Faul

ale dało się serwer odpalić odpaliłem go wyskoczyło mi wpisz na say'u /m lub /misje żeby zaczac robić misje wpsiałem zero reakcji z gun exp modem nic niema nic sie nie wyświetla menu nie działa pomóżcie no!


  • +
  • -
  • 0

#7 Sinner

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:79
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 20.07.2019 14:53

Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że korzystasz z jakiejś paczki z Internetu. Niestety ale musisz się z tym liczyć, że za darmo wszystko działać nie będzie. Nie wiem jakim cudem  domyśliłeś się, że to problem z plikiem vtc.

Pisałem tobie, że jeśli chcesz poradzić sobie z tym błędem musisz wyłączyć część pluginów w plugins.ini

Wyłącz na początek 5 losowych pluginów jeśli problem ustąpi znaczy to, że jeden z tych pluginów jest odpowiedzialny za błąd. Ja tak robiłem na swoim zombie modzie i już wszystko od dłuższego czasu śmiga. Jest to spora praca ponieważ ten błąd w moim przypadku nie wyskakiwał od razu tylko przy większej ilości graczy.


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paczka, zombie, mod

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych