Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Majster.
Rejestracja: 30.10.2011Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 20.11.2012 15:45





Statystyki
- Grupa: Użytkownik
- Całość postów: 90
- Odwiedzin: 5 659
- Tytuł: Zaawansowany
- Wiek: Wiek nie został ustalony
- Urodziny: Data urodzin nie została podana
-
Imię
Jacek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Lokalizacja
Polska
Kontakt
#472779 [ROZWIĄZANE] Przechodzenie przez graczy swojego teamu.
Napisane przez QuahodronN
w 29.10.2012 23:13
#455538 Długa zmiana mapy...
Napisane przez Na 5tyk
w 04.09.2012 16:02
#372392 Spect ESP dla graczy
Napisane przez Hiroshima
w 28.02.2012 10:05
#define REQUIRED_ADMIN_LEVEL ADMIN_KICKna
#define REQUIRED_ADMIN_LEVEL ADMIN_ALL


#368352 ScreenShot'y Zapis SQL
Napisane przez Pitek
w 21.02.2012 13:14
okazuje się, ze informacja o niełączeniu się z bazą jest nieprawdziwa

mam też jedną propozycję, mianowicie możliwość robienia screenów w obu formatach jednocześnie, np. jak się zrobi 2 ssy, to zrobi 2 w formacie BMP i dwa w TGA
#369998 ScreenShot'y Zapis SQL
Napisane przez byCZUS
w 24.02.2012 12:22
A można zrobić aby robiąc ssy tym pluginem gracz byl banowany do amxbans drazu?
i czy można ustawić aby robilo jednocześnie 5 ssow BMP i5 tga?
Banuje jeżeli ustawisz cvary:
ss_banplayer 1
ss_bantime <czas> np 0
Co do robienia jednocześnie BMP, TGA zrobiłem lekką edycję pluginu (załącznik), a od poziomu strony sami sobie zmienić musicie.
Otwórzcie plik: .../class/classHome.php (60 linia)
zamieniacie:
$typ = $row['type'] ? 'TGA' : 'BMP';na
$typ = $row['type'] ? ($row['type'] == 2) ? 'BMP + TGA' : 'TGA' : 'BMP';
Załączone pliki
-
screenshot_new.sma 7,58 KB 396 Ilość pobrań
screenshot_new.amxx
-
screenshot_new.amxx 16,31 KB 5 Ilość pobrań
#346491 4 Urodziny Forum !
Napisane przez _Marcin
w 08.01.2012 13:16
Jesteśmy razem już przeszło 4 lata! 4 lata który niosły za sobą ogrom pracy włożonej w to aby na forum znajdowało się wszystko to co może przydać się Wam, żeby przeglądania i pisanie na nim było wygodniejsze, po prostu za nami 4 lata ciężkiej pracy, która nie poszła na marne i została nagrodzona takim oto owocem Waszej jak i naszej pracy. Lecz nigdy nie szło zawsze "z górki", forum zmieniało właściciela wiele razy, napotkaliśmy mase problemów, wymuszone przenosiny itd. Lecz jak widać nie poddaliśmy się i jesteśmy cały czas razem z Wami. Taki temat jest także okazją do pochwalenia się naszymi osiągami, " a co mi tam". Mamy dokładnie 19476 użytkowników, 66777 napisanych tematów oraz 334293 napisanych postów, w ciągu jednego dnia odwiedzio nas ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników ! Liczby które mogą imponować każdemu i to wszystko Wasza zasługa.
Cała załoga forum chcę podziękować wszystkim którzy przyczynili się do ogólnego sukcesu forum! Pamiętajcie bez Was tego by nie było !
#344722 [ROZWIĄZANE] Donwload psychostats 3.1
Napisane przez Kawon
w 04.01.2012 22:13
#344724 [ROZWIĄZANE] Donwload psychostats 3.1
Napisane przez JaBydlak
w 04.01.2012 22:15
#302663 Minecraft Engine
Napisane przez diablix
w 03.10.2011 15:31
by diablix & DarkGL

Jest to modyfikacja a w zasadzie spore narzędzie dla osób w miarę ogarniających PAWN'a
Dodaje do gry klocki i cały system z minecrafta. Wtajemniczeni mogą przerobić go
pod np. basebuildera czy inne mody

i sporo pomysłów oraz pracy poświęciliśmy temu "silnikowi", więc zachęcam do testowania,
oraz tworzenia modów z jego wykorzystaniem


- Fakemeta
- Engine
- Fun

- modele oraz dźwięki wrzucamy wg. reguły Folder sound -> cstrike/
- minecraft.amxx do addons/amxmodx/plugins
- dopisujemy minecraft.amxx na końcu pliku konfiguracyjnego plugins.ini (addons/amxmodx/configs/)

Zasmieszczam video z wersji 0.1 lekko pobugowanej

http://www.youtube.com/watch?v=FEDblaxhukw
Załączone pliki
-
MINECRAFT_Map_Models_Sounds.zip 386,67 KB 1167 Ilość pobrań
-
minecraft.amxx 18,8 KB 152 Ilość pobrań
-
minecraft.sma 14,7 KB 1045 Ilość pobrań
minecraft.amxx
#308941 AMXX BanSystem
Napisane przez Hiroshima
w 16.10.2011 13:38
W dniu dzisiejszym ruszył projekt dotyczący nowego, poprawionego systemu banowania na bazie AMXBans 6.0.
Chcielibyśmy Was poinformować, że już na początku grudnia tego roku będziecie mogli cieszyć się nową, skuteczniejszą metodą banowania cheaterów, dzieci neo oraz wszystkich tych, na których obecne metody banowania nie działały. ( mowa tutaj o serwerach z dproto )
Do nowego AMXBans (AMXX BanSystem 1.0) zostanie dodany szereg modyfikacji oraz usprawnień (o czym będziecie mogli poczytać w changelogu )
Zdradzę, że będzie zaimplementowana metoda banowania na config w nowej, ulepszonej wersji, którego sposobu nikt nie pozna ponieważ .sma nie zostanie nikomu upublicznione, dlatego też system będzie bardzo skuteczny.
Będziemy Was informować na bieżąco o postępach prac, a jeśli macie coś do zasugerowania proszę abyście pisali o tym w tym temacie.
Pozdrawiamy,
Zespół AMXX.pl
#323752 [ROZWIĄZANE] jak zrobic dzial dostepny tylko dla okreslonej rangi
Napisane przez Hiroshima
w 19.11.2011 14:00
#323745 [ROZWIĄZANE] jak zrobic dzial dostepny tylko dla okreslonej rangi
Napisane przez Hiroshima
w 19.11.2011 13:55
#317539 Sliding Menu
Napisane przez SeeK
w 03.11.2011 22:56

Chciałbym wam przedstawić realizacje mojego pomysłu na nowe menu. Jest ono w pewnej części oparte na tym: http://amxx.pl/topic...89-screen-menu/. Różnice są jednak znaczne. Poruszamy się po nim za pomocą strzałek i nie ma żadnego problemu z ilościami elementów powyżej 8. Może ich być setki, ponieważ jest to przesuwane menu. To znaczy, że gdy dojdziemy do prawej krawędzi lista przewinie się i ukażą się kolejne opcje. Jest to dopiero pierwsza wersja, nie można jej nazwać ideałem pod jakimkolwiek względem ;D Jeżeli jednak spodoba wam się pomysł, to z chęcią będę go rozwijał. Na pewno jednym z kolejnych etapów byłoby przerobienie tak, aby mógł być tworzony jak normalne menu tj. coś w stylu "menu_additem(...)".
Mamy tutaj do zastosowania jeden cvar, dotyczący tego, czy wyświetlać opis aktywnego elementu czy nie.
sm_opis "1" // Wyłącz/włącz
Menu otwiera się za pomocą komendy "/menu". Można ją zmienić edytując linijkę 74.



Konfiguracja bądź edycja pluginu odbywa się w bardzo prosty sposób. W linijce 8 ustalamy ilość elementów menu(#define ILOSC_OPCJI 20), następnie niżej od wersu 11 w dol, aż do deklaracji zmiennej pozycja, możemy dodawać elementy menu i ich opisy(obydwóch musi być tyle samo). Jeżeli zostawimy opis pusty tj. "", zostanie on wyświetlony w grze jako "Brak...".
Co ma się wykonać po wybraniu danej opcji ustalamy w funkcji "public wybor_Opcji"(linia 78). Dodajemy kolejne case
case 0: { //kod } case 1: { //kod } itd...

Skompilowany plik sliding_menu wrzucamy do folderu plugins, a ten pliczek dhudmessage.inc do katalogu scripting/include
Załączone pliki
-
sliding_menu.sma 6,02 KB 250 Ilość pobrań
sliding_menu.amxx
-
sliding_menu.amxx 12,6 KB 7 Ilość pobrań
#302706 Knife Kills ( Liczenie zabójstw z noża )
Napisane przez speedkill
w 03.10.2011 16:57

Pomysłodawca : eslow0w - Przeglądanie profilu - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Temat : http://amxx.pl/topic...inu-statsxamxx/
Plugin zapisuje do bazy danych zabicia gracza z noża.
Można zobaczyć listę 10 najlepszych graczy , oraz swój ranking
![:]](https://amxx.pl/public/style_emoticons/default/cwaniak.gif)

amx_knife_host - Host Bazy Danych amx_knife_user - Użytkownik Bazy Danych amx_knife_pass - Hasło Bazy Danych amx_knife_db - Nazwa Bazy Danych knife_show_best - Co respawn gracza pokazuje kto prowadzi w zabójstwach z noża (domyślnie 1) 1 -tak | 0 - nie

Standardowa

amxmodx cstrike hamsandwich sqlx

/ktop - Pokazuje listę 10 Najlepszych graczy ( ogólnie. Nie tych znajdujących się na serwerze
![:]](https://amxx.pl/public/style_emoticons/default/cwaniak.gif)
/kme - Pokazuje nasz ranking
To na tyle
![:]](https://amxx.pl/public/style_emoticons/default/cwaniak.gif)
Pozdrawiam , speedkill

Załączone pliki
-
Knife.amxx 13,54 KB 9 Ilość pobrań
-
Knife.sma 6,58 KB 512 Ilość pobrań
Knife.amxx
#317307 [ROZWIĄZANE] nazwa tabeli domyslnego stylu ...
Napisane przez tomi93
w 03.11.2011 16:16
- AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod
- → Przeglądanie profilu: Reputacja: Majster.
- Regulamin