Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Tibia Mod

inny

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 V3XTER

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:23
  • Imię:paryk
  • Lokalizacja:rumia
Offline

Napisano 22.04.2012 09:52

Nie widać nieba ;D

#42 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 22.04.2012 09:53

no fajny pomysl bo mozna by bylo zrobic ze od x ilosci pkt umiejetnosci z lodu dostanie sie np crystal bron... tylko jeden problem ;'] ze musialbym znalezc wszystkie bronie typu crystal.. bo tylko m4 czy ak to wiesz ;/

#43 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 22.04.2012 15:42

jezeli macie jakies ciekawe modele (chodzi mi o ataki w stylu tibi) jakies laser beam ... itp itd ... bardzo bym byl zainteresowany.. piszcie jesli macie

#44 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 24.04.2012 18:02

dzis dodalem 11 czarow dla sorca i druida..

Sorc i Druid dostaje 1 czar na poczatku rundy jezeli go uzywa(to maleja pkt many) i wzrasta Magiczny level.. im wiekszy bd magiczny level tym lepsze czary bd udostepnione

Planuje tez zrobienie "Nauka Czarow" polega to na tym ze uczymy sie danego czaru i po przez komende /czary lub /czar bd mogli sobie wybrac jakiego czarami bd uzywac...

Ale zeby nauczyc sie czaru (tu jeszcze rozwarzam pare rzeczy) bd trzeba lootnac jakis item (np jakies Spell Book,, cos w tym rodzaju) no i wymagany level magiczny potrzebny do nauki czarow.. jeszcze pomysle nad paroma kwestiami lecz tak to mniej wiecej bd wygladac

#45 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 25.04.2012 17:09

Potrzebuje osoby ktora by mi zrobila 5-10 modeli .. mysle ze ta nie sa jakies trudne modele ( chodzi mi o modele do atakow takich jak np. w codzie rakieta czy mina) mysle ze dla osoby ktora sie zna to nie zajmie duzo czasu .. a mi by to wiecznosc zajelo bo sie nie znam na tym mimo ze cos tam czytalem probowalem :P proszę o kontaki na pw albo gg

#46 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 26.04.2012 11:40

znajdzie sie ktos ?? badz tez ma ktos jakas stronke z fajnymi modelami do cs.. i nie chodzi mi o gamebana no chyba ze tam jest cos takeigo podobnego.. ale nie wiem bo ja szukalem ale nic nie znalazlem

#47 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 09.05.2012 18:38

chwilowo nie mam neta i prace sa wstrzymane tez dlatego ze nie mam czasu.. ale gdy znajde czas to dopracuje moda.. a juz nie wiele zostalo.. pozdrawiam

#48 Trikolo

    Miszczu

  • Zbanowany

Reputacja: 111
Zaawansowany

  • Postów:348
  • GG:
  • Imię:Trikolo
  • Lokalizacja:Komputer
Offline

Napisano 09.05.2012 18:47

chwilowo nie mam neta i prace sa wstrzymane tez dlatego ze nie mam czasu.. ale gdy znajde czas to dopracuje moda.. a juz nie wiele zostalo.. pozdrawiam

Jak byś potrzebował pomocy to napisz do mnie ;>

#49 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 16.05.2012 15:55

Aktualnie pracuje nad questami:

-na exp
-na kase
-na mane
-na diamenty
-na dobra bron(tutaj jeszcze mysle jak to bd wygladac: czy bd losowane z np tarcz,mieczy 1 bron czy ze wszystkiego)
-na bestie(tutaj prace jeszcze trwaja jezeli chodzi o bestie)

questy bd podzielone gdzies mysle od 5 do 7 czesci na poczatku wystarczy miec odpowiedni lvl aby dostac nagorde..pozniej bd musieli miec itemki do questow (cos chyba bylo podobnego w tibie zeby wykonac jakis quest trzeba bylo miec jakis item)...

Co mi jeszcze zostalo:

- dopracowanie czarow (modele,sprity)
- nauka czarow przez Druida i Sorca (gdyz kazda z tytch klas dostaje losowy na czar na poczatku kazdej rundy..im bd mieli wiekszy lvl magiczny tym lepsze czary bd dostawac..lecz naprawdę super czary bd mogli uzywac tylko klienci PACC lub jezeli sie nauczymy tych czarow) . Jezeli chodzi o nauke czarow to tutaj jeszcze mysle na jakiej zasadzie to ma polegac.
- bestie (bestie bd mozna posiadac dzięki questu na bestie.. bestie bd dzialac mniej wiecej tak: Kazda bestia bd miala lvl ktory bd wbijac caly czas (tu jeszcze mysle kiedy bestia bd dostawala expa czy po zabiciu czy jak paka wybuchnie czy jeszcze co innego)i kazda bestia bd miala swoja unikalna umiejetnosc ktora bd nie zalezna od nas.. czyli bd sama sie aktywowala..bd to np jakis atak,uleczenie lub co innego.. tutaj mozecie rzucac pomyslami) I wlasnie jedynym sposobem na zdobycie bestii bd quest.. im wiekszy lvl bd miec konczac quest z bestia tym wieksza szanse bd miec na wylosowanie rzadkiej (bardzo dobrej) bestii.

Bestie bd wzorowane na: http://tibia.pl/strona/mounty wiec jak macie chec wymyslcie po jednej zdolnosci dla nich + nazwa jakas fajna

- trade (sprzedaz broni miedzy graczami)
- system diamentow polaczonych z PACC (po uzyskanie x ilosci diamentow wymieniamy je na 30 dniowe konto PACC)

Jezeli to wszystko zrobie i bd mial chcec jeszcze sie po bawic to zrobie amulety i pierscienie..Proby juz byly lecz nie zbyt zadowalajace i dalem sobie spokoj..rzecz polega na tym ze gdy lootniemy jakis amulet czy pierscien to dostajemy jakas moc,exp 2x, czy cos innego na dany czas.. gdy czas sie skonczy amulet/pierscien znika..

No i na koniec ogolne sprawdzenie calego kodu..ewentualne optymalizacje i poprawki..

#50 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 18.05.2012 17:10

Zmiana -- Punkty Skilli jedynie moza kupowac (nie dostaje sie za lvl badz za co innego) moim zdaniem jest to dobre rozwiazanie.. po mimo ze ktos bd mial 200 lvl a ktos inny 100 lvl to moze byc lepszy od tego co ma wiekszy lvl.. takie zroznicowanie i podzial graczy tych ktorzy duzo expa i zarabiaja.. bo pkt skilli kupuje sie za GP ..

GP - mozna dostac za zabicie gracza, za sprzedaz itemu (helm,pancerz,tarcza,nogawice,buty,miecz,topor,obuch,dystans , questy.. jak na razie)

Koszt pkt skilli sa podzielone w zaleznosci od postaci.. Postacie PACC pkt kupuja taniej

#51 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 16.06.2012 22:56

witam... prace nad wersja 1.0 rusza mniej wiecej za 2 tyg wiec prawdopodobnie za miesiac wyjdzie pierwsza wersja Tibia Mod

#52 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 09.07.2012 20:21

niestety z brak czasu prace zostaly przerwane.. jedynie dokoncze pare rzeczy ktore zaczalem i udostepnie silnik.. oczywiscie kto bd chcial moze sobie go sciagnac (poprawic,dopracowac) .. mysle ze w tym tygodniu znajde czas i to ogarne.. :)

#53 Ojciec Dyrektor

    papa smerf.

  • Przyjaciel

Reputacja: 477
Wszechobecny

  • Postów:3 035
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 12.01.2013 23:09

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych