Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

VIP Generator


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
266 odpowiedzi w tym temacie

#161 Baniak94

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:16
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 18.02.2013 22:51

Witam czy dodacie tam ,żeby automatycznie usuwało nową broń którą wybrał wcześniej ? Bo ja sam nie umiem tego zrobić.. : /
(19.02.2013 00:16):
tak, było to mówione już dziesiątki razy.

  • +
  • -
  • 0

#162 csbox

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:kielce
Offline

Napisano 20.02.2013 16:59

Witam jaka flage najlepiej ustawic bo mi nie chce vip dzialac . ?
(20.02.2013 17:28):
domyślną, "t"

  • +
  • -
  • 0

#163 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 20.02.2013 17:49

A co wy na to, aby dla tego generatora wdrożyć taką opcję, że plugin vipa korzystałby z tego http://amxx.pl/topic...p-na-nickipsid/? Oczywiście byłaby to tylko dodatkowa opcja.
  • +
  • -
  • 2

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#164 Makale

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:234
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 21.02.2013 22:12

Wg mnie za dużo zachodu z tym. W większości przypadków serwer ma AMXBans,w którym można dać VIP'a na nick/ip/sid.
Chyba, że w generatorze byłaby opcja samego info, kiedy się kończy VIP. Wtedy to ma sens, ale to chyba tylko to.
  • +
  • -
  • 0

Poszukuję: serwerów do sieci, grafika do sieci oraz kilku stron WWW (prywatnych), adminów na serwery, itp.

Szukasz zajęcia na wolne chwile ? Pisz !

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Zapraszam !


#165 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 21.02.2013 23:16

Wg mnie za dużo zachodu z tym. W większości przypadków serwer ma AMXBans,w którym można dać VIP'a na nick/ip/sid.
Chyba, że w generatorze byłaby opcja samego info, kiedy się kończy VIP. Wtedy to ma sens, ale to chyba tylko to.

Ja tam uważam, że vip nie powinien ingerować w to co może mieć admin, sam mam amxbansa, a i tak korzystam ze swojego pluginu do dawania różnych przywilejów na serwerze. Do tego w amxbansie, gdy ktoś ma admina, a potem dostanie vipa na flagę t (lub jakąś inną), to trzeba mu po iluś dniach tę flagę zabrać, bo sama się nie zabierze, ani nie wygaśnie, chyba że razem z adminem lub jeśli edytujemy jakiś plugin od amxbansa, albo też napiszemy w ogóle jakiś nowy, korzystający z bazy amxbansa. Ogólnie też gdyby dodać ten plugin do generatora, to można by ustawić praktycznie każdą rzecz na inną flagę, bo flag jest dużo do wykorzystania. Tego generatora sam raczej i tak nie będę używać, ale pomyślałem, że dodanie tego pluginu jest dobrym pomysłem, a roboty raczej nie będzie więcej niż samo stworzenie tego generatora.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#166 WizZziy

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:15
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 22.02.2013 00:43

Hej,
mam dla was ciekawą propozycję.
Do generatora można jeszcze dodać coś takiego jak menu nie broni lecz menu z wyborem np. Gravitacja, Szybkość, HE, itp.
+ Dodanie takiej możliwości, żeby menu np. Broni które już się znajduje lub moja propozycja pojawiała się co np. 2 rundy,
tylko w pierwszej rundzie, tylko w ostatniej rundzie, itp.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, z góry dziękuje i pozdrawiam.

~ WizZziy
(13.03.2013 22:47):
Dodano w wersji 11.0

Użytkownik WizZziy edytował ten post 22.02.2013 00:48

  • +
  • -
  • 0

#167 FuckIt

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:49
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 22.02.2013 16:04

Ja mam lepsza propozycje aby zrobic osobnego generatora ale na paintballa vipa. Czyli zeby mozna bylo dodac super marker p-90. Granaty rezerwacje itd. Bo nigdzie takiego generatora nie ma a kazdy potrzebuje na paintballa a zwlaszcza super marker p-90 z wieksza iloscia amo.
  • +
  • -
  • 1

#168 Makale

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:234
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 22.02.2013 21:34

Do tego w amxbansie, gdy ktoś ma admina, a potem dostanie vipa na flagę t (lub jakąś inną), to trzeba mu po iluś dniach tę flagę zabrać, bo sama się nie zabierze, ani nie wygaśnie, chyba że razem z adminem lub jeśli edytujemy jakiś plugin od amxbansa, albo też napiszemy w ogóle jakiś nowy, korzystający z bazy amxbansa.

Bzdura. Możesz dać na ilość dni wybraną przez siebie flagę i po tym czasie admin czy VIP czy cokolwiek wygasa. Niejednokrotnie dawałem w ten sposób różne flagi to różnych pluginów i działa... Bynajmniej w wersji GM.
Ale jeśli ktoś ma już adma to możesz zdublować wpis. Jeden wpis na adma drugi na flagę VIP'a.
  • +
  • -
  • -1

Poszukuję: serwerów do sieci, grafika do sieci oraz kilku stron WWW (prywatnych), adminów na serwery, itp.

Szukasz zajęcia na wolne chwile ? Pisz !

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Zapraszam !


#169 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 22.02.2013 23:51

Do tego w amxbansie, gdy ktoś ma admina, a potem dostanie vipa na flagę t (lub jakąś inną), to trzeba mu po iluś dniach tę flagę zabrać, bo sama się nie zabierze, ani nie wygaśnie, chyba że razem z adminem lub jeśli edytujemy jakiś plugin od amxbansa, albo też napiszemy w ogóle jakiś nowy, korzystający z bazy amxbansa.

Bzdura. Możesz dać na ilość dni wybraną przez siebie flagę i po tym czasie admin czy VIP czy cokolwiek wygasa. Niejednokrotnie dawałem w ten sposób różne flagi to różnych pluginów i działa... Bynajmniej w wersji GM.
Ale jeśli ktoś ma już adma to możesz zdublować wpis. Jeden wpis na adma drugi na flagę VIP'a.

A może naucz się czytać? W amxbansie nie da rady ustawić daty wygaśnięcia na konkretną flagę (o tym pisałem), można zrobić tylko tak, że albo wygasną wszystkie flagi, albo trzeba samemu usuwać dane flagi, a zdublowanie wpisu nic nie da (nawet to u siebie mam zablokowane), bo przy wchodzeniu gracza na serwer jest brany pod uwagę tylko jeden wpis z bazy (czy pliku, jeśli adminów wczytujemy z pliku), więc nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie wypisuj takich bzdur.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#170 Xaneri

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:27
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Olecko
Offline

Napisano 23.02.2013 18:08

Witam czy dodacie tam ,żeby automatycznie usuwało nową broń którą wybrał wcześniej? Długo trzeba na to czekać, bo ludzie się niecierpliwią, a tak było by już z głowy.
Bo mam 2 bronie.

Następny problem, Vip czasami daje dla byle jakiego gracza vipa. Automatycznie przyznaje mu vipa bez czyjejś ingerencji w to.

Użytkownik Xaneri edytował ten post 23.02.2013 18:08


#171 Athrenaline

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:96
  • Lokalizacja:Lublin
Offline

Napisano 25.02.2013 21:37

Dodajcie,że można blokować menu na dane mapy.
fy_
aim_
awp_
Oraz /sklep z:
Mniejsza grawitacja (na 2 rundy)
Zerowa widocznosc (16$ na 2 rundy)
Bezlik ammo (12$ na 2 rundy)
Szybkosc (10$ na 2 rundy)

I ruletke dla vipa koszt 3k $
Szybkosc
Zerowa widocznosc
Trutka 3hp przez 7 sec
Bezlik ammo
Grawitacja
Smierc
Wywala bronie i nie mozna podniesc w tej rundzie
Ekran do gory nogami i 300hp
1hp
Zbieram +

#172 Athrenaline

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:96
  • Lokalizacja:Lublin
Offline

Napisano 27.02.2013 17:40

dodajcie komendy tylko dla vipa
Zbieram +

#173 JohnOka

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:69
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 02.03.2013 18:00

Plik vip.txt generuje sie z polskimi literami ktorych cs nie obsluguje i tworza sie krzaki + poswiata nie dziala, napis vip w tabeli pojawia sie tylko w druzynie ct.

Użytkownik JohnOka edytował ten post 02.03.2013 18:02

  • +
  • -
  • 0

#174 Gość_21977_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 02.03.2013 18:26

Plik vip.txt generuje sie z polskimi literami ktorych cs nie obsluguje i tworza sie krzaki

Po ostatniej aktualizacji, HLDS obsługuje polskie znaki, zaktualizuj HLDS.

poswiata nie dziala

Zapewne masz włączoną także częściową niewidzialność, obydwa te bonusy nie mogą koegzystować.

napis vip w tabeli pojawia sie tylko w druzynie ct.

Hey, Mr Obvious!

#175 JohnOka

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:69
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 02.03.2013 18:58

@up
Ownserver poinformowal mnie ze jak mam server ns+s nie mozna aktualizowac hlds'a bo gracze ns nie beda mogli na server wejsc

Nie mam dodanej czesciowej niewidzialnosci tylko sama poswiata

Napis VIP nagle zaczal dzialac i na ct i na tt a po zmianie mapy znow nie dzialal wcale.
  • +
  • -
  • 0

#176 Gość_21977_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 02.03.2013 19:23

1. Aby gracze NS mogli wejść, należy wgrać wersję dProto obsługującą nową wersję HLDS, który obecnie nie jest publicznie dostępny.
  • Albo poczekaj na publiczne wydanie dProto obsługującego nową wersję HLDS
  • Albo po prostu usuń ogonki
  • Albo sam napisz plik vip.txt
2. Sprawdź poświatę ponownie, wyłączając tymczasowo wszystkie pluginy poza vipem, jeśli nie jest to wina niewidzialności, to może na to wpływać masa innych pluginów, kolidujących z modyfikacją renderingu gracza.
3. Napis VIP nie działa u żywych terrorystów, jest to ograniczenie po stronie graczy, więc żaden plugin nie jest w stanie tego zmienić, było to już wielokrotnie omawiane na forum.

#177 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 03.03.2013 01:09

Plik vip.txt wyświetla się normalnie w motd? Jeśli tak, to nic mi nie wiadomo o tym, żeby nie działały one, u mnie w diablo modzie polskie znaki w motd działają normalnie, a serwera nie aktualizowałem do najnowszej wersji.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#178 Athrenaline

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:96
  • Lokalizacja:Lublin
Offline

Napisano 03.03.2013 10:20

Dodam jeszcze,że czasami byle komu daje vipa.Tzn ma prefix i jest w /vips,ale nie wiem jak z menu itd.

proszę także omówić moją propozycje wyżej.
Zbieram +

#179 JohnOka

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:69
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 03.03.2013 12:40

1. Aby gracze NS mogli wejść, należy wgrać wersję dProto obsługującą nową wersję HLDS, który obecnie nie jest publicznie dostępny.

  • Albo poczekaj na publiczne wydanie dProto obsługującego nową wersję HLDS
  • Albo po prostu usuń ogonki
  • Albo sam napisz plik vip.txt
2. Sprawdź poświatę ponownie, wyłączając tymczasowo wszystkie pluginy poza vipem, jeśli nie jest to wina niewidzialności, to może na to wpływać masa innych pluginów, kolidujących z modyfikacją renderingu gracza.
3. Napis VIP nie działa u żywych terrorystów, jest to ograniczenie po stronie graczy, więc żaden plugin nie jest w stanie tego zmienić, było to już wielokrotnie omawiane na forum.


1. Akurat motd sobie poprawiłem nie ma w tym żadnego problemu, możecie jeszcze dodać na jaki numer trzeba wysłać sms o jakiej treści.
2. Na serwerze jest interp asysta bullet dmg ultimate_sounds parachute linie galileo vip i csdm wiec nie sadze zeby cos kolidowalo.
3. Tutaj muszę cie zaskoczyc : Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 6613be0ac6d62.jpg

Nie wiem czy to bug ale jak ustawiłem dodatkowe 30 ap to i tak jest maksymalnie 100 armora, myslalem ze bedzie 100+30 dodatkowe.

Użytkownik JohnOka edytował ten post 03.03.2013 12:41

  • +
  • -
  • 0

#180 Gość_21977_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 03.03.2013 12:57

CSDM koliduje, usuwając poświatę tuż po jej ustawieniu przez plugin VIPa.

Z tego, co widzę, to już nie żyjesz, a więc status VIPa widzisz.
Status VIPa jest niewidoczny dla żywych terrorystów tak samo, jak status "Bomb" dla żywych antyterrorystów.

Limit ustaw na 130. Wybrana wartość AP nie jest dodawana do limitu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych