←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

freezetime na rozgrzewce


Best Answer rudy102 30.09.2014 18:50

edit.

Panowie dzięki za pomoc, użyłęm komendy set_cvar_num("mp_freezetime", 1); i jest tak jak ma być, znalazłem początek i koniec pluginu, także wielkie dzięki i lecą plusiki ;)

 

Można zamknąć ;)

Go to the full post
Locked

  • +
  • -
rudy102's Photo rudy102 25.09.2014

Witam, mam taki plugin wgrany na rozgrzewce http://amxx.pl/topic...nie-muza-w-mp3/ i moje pytanie jest takie czy da rade ustawić freezetime na 0 podczas tej rozgrzewki? aktualnie mam ustawione na 5 sekund i to troche denerwuje jak trzeba czekać na respie ^^

Chodzi tylko o rozgrzewke żeby było na 0 a po rozgrzewce powracało do 5 sekund.

 

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam.

Quote

  • +
  • -
radim's Photo radim 27.09.2014

Przed rozpoczęciem się rozgrzewki ustaw przez server_cmd mp_freezetime na 0. A tuż przed zakończeniem rozgrzewki ustaw na 5 czy ile tam chcesz.

Quote

  • +
  • -
rudy102's Photo rudy102 27.09.2014

jest mały problem, nie znam sie na pisaniu pluginów i nie wiem gdzie to dodać, naprowadzisz mnie?

Quote

  • +
  • -
Andrzejek's Photo Andrzejek 29.09.2014

Przed rozpoczęciem się rozgrzewki ustaw przez server_cmd mp_freezetime na 0. A tuż przed zakończeniem rozgrzewki ustaw na 5 czy ile tam chcesz.

 

server_cmd się sprawdza, ale proponuje dodać poniższe ustawienia. Sam mam tak na rozgrzewce i do tej pory nie było żadnego problemu.

 

Przy starcie rozgrzewki dodajesz set_cvar_num("mp_freezetime", 1); a na koniec dodaj set_cvar_num("mp_freezetime", 3); zamiast 3 dodaj jakaś ty chcesz.

Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 30.09.2014

Dodaj do pluginu zmienną globalną stary_FreezeTime

Przy starcie rozgrzewki dodaj:
stary_FreezeTime = get_cvar_num("mp_freezetime")
set_cvar_num("mp_freezetime", 0)
Przy zakończeniu dodaj:
set_cvar_num("mp_freezetime", stary_FreezeTime)
W ten sposób plugin przywróci wartość freezetime, więc nie musisz edytować pluginu by ją zmienić.
Quote

  • +
  • -
rudy102's Photo rudy102 30.09.2014

ale wktórym miejscu jest start rozgrzewki? czytałem że jakaś funkcja plublic_restarttime czy coś takiego a tam nic takiego nie ma :(

Pomoże ktoś?

***************************


radim (09.10.2014 06:06):
Kod w postach (np. źródło pluginu) umieszczaj w odpowiednich tagach (code/php/spoiler itp.), a powyżej 200 linijek tylko w załączniku lub na wklejce.
Quote

  • +
  • -
Best Answer rudy102's Photo rudy102 30.09.2014

edit.

Panowie dzięki za pomoc, użyłęm komendy set_cvar_num("mp_freezetime", 1); i jest tak jak ma być, znalazłem początek i koniec pluginu, także wielkie dzięki i lecą plusiki ;)

 

Można zamknąć ;)

Quote
Locked