Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

jakub_s - zdjęcie

jakub_s

Rejestracja: 10.04.2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 04.05.2011 13:26
-----

Moje tematy

xredirect - wyświetlanie serwerów

16.02.2011 22:16

witam,

mam 9 serwerów, kiedy pojawia się informacja o serwerach na środku ekranu (w menu po wpisaniu /server też) pojawia się tylko pierwsze 8, dziewiąty jest na drugiej stronie - jest możliwość przerobienia pluginy aby wszystkie 9 serwerów pokazywało się na pierwszej stronie?


z góry dzięki.

Czy to normalne?

16.02.2011 21:57

Witam,

czy to normalne, że byle jakiej klasie po osiągnieciu 400+ kondycji nie słychać kroków?, jeżeli idę w bok to słychać, problem pojawia się wtedy kiedy idę do przodu.

pozdr

Kolejność frakcji

10.02.2011 22:34

witam,

dodałem dzisiaj frakcje drugim sposobem z tego tuta: [CoD Nowy] Dodawanie frakcji - 2 sposoby - AMXX.pl: Support AMX Mod X i mam pytanie - jeżeli mam kilka frakcji i dajmy na to jedną PREMIUM, to czy jest możliwość ustawienia ich w odpowiedniej kolejności np. tak aby PREMIUM była ostatnią frakcją? oczywiście mowa tutaj o menu wyboru.

Z góry bardzo dziękuje.

pozdr

amx_ss - teks podczas robienia ss dla wszystkich

29.01.2011 21:20

Witam,

bardzo prosiłbym o przerobienie pluginu na robienie SS - chodzi o to, że kiedy robie graczowi screenery to tekst w chacie o zrobionych fotkach widzi tylko admin i osoba której są robione ss, chciałbym aby tą informacje widzieli wszyscy.

SS ban

28.12.2010 01:34

Witam

Mam plugin na robienie ss + automatycznego bana, problem tkwi w tym, że jak robie komuś SS to pierwszy screen którego robi jest bez wiadomości w chacie i hudzie, przy pozostalych juz jest.
Proszę o pomoc odwdzięczę sie w postaci +