Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

N1K1Cz - zdjęcie

N1K1Cz

Rejestracja: 14.06.2020
Aktualnie: Przegląda temat FATAL ERROR (shutting down): MSG...
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:36
-----

Moje posty

W temacie: [SPRZEDAŻ]Sprzedaż paczek cs 1.6/Zrobienie paczek na zamówienie

18.12.2020 23:01

Haha gość przysłał swojego 11 letniego opiekuna serwera żeby napisał post..
Niestety każdy kto się zna od ciebie niczego nie kupi, ja to samo drugi raz tego samego błędu nie popełnie :) Jego paczka to sklejka pluginów wywołująca jeszcze błędy i crashe.

Po pierwsze crisis12 jest dorosły i nie jest moim opiekunem, po 2 kupiłeś na pukawce serwer gdzie często jest tak, że na jednym hostingu coś działa a na drugim nie. Dodam że byłeś na jedynym forum gdzie TYLKO JA ci pomagałem i było wszystko dobrze, poszedłeś na inne forum i wszystko ci się zaczęło psuć a po 2 sam mi przyznałeś „dałem dostęp opiekunom i właścicielom forum do serwera” więc to twoja wina i nie osądzaj innych. Jak nie umiesz czegoś zrobić to nie rób tego a nie potem wypisujesz do mnie po 10000 razy żebym ci coś naprawił bo coś nie działa bo ci opiekun wgrał......

W temacie: [SPRZEDAŻ]Sprzedaż paczek cs 1.6/Zrobienie paczek na zamówienie

18.12.2020 12:48

Beznadziejne paczki, nie polecam kupiłem i paczka z kilkoma ogólno dostępnymi pluginami, po za tym niekompetenty totalnie.

hahahahha po 1 człowieku, paczka działała jak należy, nie mówiłem ze paczki są robione ze 100% z pluginami robionymi przeze mnie. Po 2 to że dajesz dostęp do serwera innym a potem się dziwisz że ci nie działa to nie mój problem, nie będę się kłócił z takim kimś jak ty bo szkoda mojego czasu. Krótko mówiąc dajesz innym dostęp do pukawki oraz ftp a potem mi wypisujesz cytuje "Mordoo proszę napraw to kur** coś mi nie działa znowu coś zwaliłeś", masz logi z serwera i jakbyś umiał się nimi posługiwać to wiedziałbyś, że można tam sprawdzić kto co robił w FTP ;) a na to że mnie oskarżasz o takie coś to mam osoby które potwierdzą że za te 30/40zl max 50 + oczywiście moje wsparcie to dobra cena i wszystko im działa jak należy. Mam ss nawet jak mi wypisywaleś + wiadomości głosowe. Jesteś chory psychicznie  i tyle w temacie

W temacie: Sprzedam paczkę Cod Mod 201

22.10.2020 07:51

Odświeżam :D

W temacie: Sprzedam paczkę Cod Mod 201

20.09.2020 19:18

Odświeżam Zapraszam do kupna przypominam ze robię tez inne paczki na zamówienie!

W temacie: Sprzedam paczkę Cod Mod 201

25.08.2020 14:32

Odświeżam zapraszam do kupna!