Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

dodo1989 - zdjęcie

dodo1989

Rejestracja: 21.08.2009
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 17.03.2010 12:13
-----

Moje tematy

BF2 1.5

21.08.2009 14:43

Witam...mam problem z BF2...a mianowicie chodzi mi o to, że jak się skończy mapa nie pokazuje mi medali za 1,2,3 miejsce :'(
Plugin galileo.amxx usunołem...
W server.cfg dałem "mp_chattime 10"....

Może mi ktoś pomóc?

p.s Jeszcze jedno, jak zrobić, żeby nie dodawało Hp jak ktos awansuje w rankingu?
(Jestem kapralem i mam 110hp, potem starszy kapral 120hp)