Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

dodo1989 - zdjęcie

dodo1989

Rejestracja: 21.08.2009
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 17.03.2010 12:13
-----

Moje posty

W temacie: BF2 1.5

22.08.2009 11:44

Dobra, z tymi medalami to sam doszedłem do tego że pokazuje...tylko dlaczego mi pokazuje po Angielsku, jak cały plugin jest po Polsku :mur:

Wystarczy w cvarach zmienić, czy trzeba w ".sma" i potem skompilować?