Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

HIKANIN - zdjęcie

HIKANIN

Rejestracja: 23.03.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 06.06.2013 14:43
-----

Moje tematy

problem z fps

23.03.2013 15:36

Problem polega na tym,że gdy włączam cs'a to jest wszystko ok i mam 60/100 fps'ów.Ale gdy wyjdę z cs'a i włącze np google i potem wejdę spowrotem na cs'a fps'y nagle spadają do 10/20 i pomaga tylko reset ale i tak potem robi się to samo.Dzieje się to dopiero od wczoraj i nwm czym jest to spowodowane.