Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

HIKANIN - zdjęcie

HIKANIN

Rejestracja: 23.03.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 06.06.2013 14:43
-----

Moje posty

W temacie: problem z fps

08.04.2013 15:03

Już wszystko jest ok..Problem był po stronie antywirusa.Temat do zamknięcia,a innym dziękuje za pomoc.

W temacie: problem z fps

24.03.2013 18:31

Doczekam się odpowiedzi?:/

W temacie: problem z fps

24.03.2013 07:52

Mów mi jak do chłopaka :D.Złą rangę wybrałem przy rejestracji...

A tak do tematu..To mam usunąc pliki które są w cookies czy wszystko co jest w temp?

Dodam jeszcze,że komputer wiesza się po jakiś 20/30 minutach, a nie po włączeniu jakiegokolwiek programu:/

W temacie: problem z fps

23.03.2013 20:46

Sory,że nie edytowałem ale nie mogłem(nwm czemu)

A w sprawie fps to nie pomogło Wyłączenie.

W temacie: problem z fps

23.03.2013 18:53

Wyłączyłem go.Edytuje potem posta i odpowiem czy pomogło.