Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

incognito221 - zdjęcie

incognito221

Rejestracja: 09.12.2012
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 31.12.2012 21:59
-----

Moje tematy

[ROZWIĄZANE] Konfiguracja CS:GO

29.12.2012 09:43

Witam
Mam takie pytanko ostatnio zakupiłem cs:go, postawiłem sobie serwer na pukawce i zamierzam się za brać za skonfigurowanie go, czytałem że to nie to samo co 1.6 i amxx ale sądzę że posiedzę i dam rady i mam do was kilka pytań.

1. Gdzie mógłby poczytać trochę na temat całego systemu sourcemoda?
2. Jest może gdzieś jakiś poradnik jak sonfigurować serwer ?
3. Czy np jeżeli znalazłem fajny plugin który jest pod sourcemoda ale w aliasie ma że pod sourca jest to czy przy serwerze cs:go również będzie chodził?
4. Jak dodać admina? Heh to znalazłem sam.
5. Znalazłem link do konfiguracji sourcebans po polsku tutaj na forum czy istnieje gdzieś może poradnik do HLSTATS może polski?

Easy End Round Sounds nie pobiera plików

22.12.2012 09:03

Witam
Otóż mam takowy problem gdyż wcześniej wgrałem innego round sounda który bugował mi zmianę mapy oraz crashował serwer więc postanowiłem go się pozbyć a że każdy polecał plugin DarkGL'a o ten http://amxx.pl/topic...d-round-sounds/ więc i ja go pobrałem i wgrałem. Ale mam z nim problem ponieważ ścieżkę do plików mp3 ustaliłem taką samą jak Dark podał w cvarach czyli dla TT - misc/TT a dla CT - misc/CT i chodzi o to że plugin w ogóle nie pobierał mi dźwięków które wrzuciłem na serwer a gdy nagle pobrał to pobrał tylko katalog z rs'ami CT a dla TT nie pobrał i nie wiem ocb. Proszę o pomoc i wyjaśnienie mi czemu tak się stało bo wgrywałem go kilka razy i za każdym razem tylko pobiera z misc/CT.

Dodatkowo z CT odgrywa tylko jedną ostatnią piosenkę z numer 6.

[ROZWIĄZANE] nagłe zbugowanie zmianny mapy

20.12.2012 20:57

Witam
Otóż mój problem wygląda następująco posiadam serwer only dd2/inferno i mam kłopot ponieważ ostatnio dziwnie zmianna mapy się zbugowała dotychczas miałem wszystko dobrze ze pod dd2 było inferno i tak w kułko ale ostatnio gramy dd2 wpisuję nextmap a tam kolejna mapa dd2 to ja zmieniam na inferno wpisuję nextmap i bug bo następna mapa to inferno a jak zagramy zmieni jeszcze raz na inferno to nowa runa i znowu jest inferno i tak ciągle aż nie zmieni jakiś admin. Plugin mapchooser.amxx mam wyłączony a w maps.ini oraz mapcycle.txt mam ustawione tylko że inferno i dd2 gramy z czego inferno jest pierwsza ponieważ startowa mapa to dd2. Nie wiem co mam już robić i czemu tak się dzieje proszę o pomoc.

Doszedłem i wiem że to ten plugin bugie zmiannę mapy link do pluga - http://amxx.pl/topic...d-koniec-rundy/ .
A teraz pytanie jak zrobić żeby plugin mi nie bugował zmianny mapy ?

Screen log ? Jak stworzyć ?

12.12.2012 20:59

Witam
Poszukuje pluginu lub modyfikacji a dokładnie sam to nie wiem do stworzenia czegoś takie, link do tego o co mi chodzi poniżej:
Link 1 - http://cisniemy.pl/screen/
Link 2- http://cs-nolife-amx...pl/screenshots/

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję, jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie i przepraszam moderatora za zły dział.