Z góry bardzo dziękuje
Aha i jeszcze jedno, jak mam windows 07 to paczka pod LINUX wejdzie mi na HLDS ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 20.11.2012 19:15
Napisano 20.11.2012 20:27
Napisano 20.11.2012 22:16
DarkGL to mój autorytet.
Napisano 23.11.2012 10:27
Napisano 23.11.2012 11:17
Napisano 26.11.2012 14:29
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych