Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Jak zaczac przygode z serwerem cs i jak go rozkrecic :)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Chemik

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:96
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 07.11.2012 16:59

Wiem były takie tematy, ale w każdym jest coś unikalnego ;)
Poradnik by Chemik Zakaz kopiowania!

1. Kupno serwera:
Początkującym nie radziłbym kupować serwerów po 32 sloty i na drogich hostingach. Według mnie należy zacząć od serwera 12-14 slotów minimum 300 fps. Tanim rozwiązaniem jest: mojeserwery.pl - hosting stabilny pomoc w 1h, dają gratis Fast Download i niska cena za slota 1,50 za 500 fps w lokalizacji PL. Zaraz ktoś powie pingi- jak się nie przeciązy systemu pingi są w granicach 17-30. Mam tam serwer COD dużo plików i jest tam taki ping, więc proszę się nie sprzeczac. Drugim godnym uwagi hostingiem jest serwerhost.pl - niskie pingi, bardzo dobry kontakt cena za slota 1,50 lokalizacja PL oraz gratis Fast Download i . Mając taki serwer gwarantujecie super gre.
2. Jaki mod na serwer?
Na początek najlepiej mieć jeden serwer, który zarabia na siebie. Najlepszy na początek będzie COD lub PaintBall. Co do COD to tak mały lvl np. 201, 301 lub 401 ewentualnie 500 lvl max i macie super serwer tylko będzie się powoli rozkręcał i zarabiał sporą kasę. COD 100001 lvl i inne milionowe lvl gracze łatwo przychodzą, ale nwm kto z was chciałby się użerać z dziećmi 5-10 lat i ciągłymi cziterami. Zarobicie dużo na premkach itp. Co do PB exp mod + klasy gwarantuje wam sprzedawanie klas itp. Natomiast zwykły pb nie daje nic, bo gracze nie bawią się w sloty itp. Dobrze jest też zrobić klasy premium, które daja wam gwarancje sprzedazy, które są lepsze od zwykłych (bez przesady, bo odejdą zwykli gracze i nie rozkręcicie serwera). Klasy premium najlepiej żeby były w sredniej cenie np 11,07 zł sms i były na pół roku- najlepsze ustawienie gwarantujące sprzedaż - testowałem inne i wierzcie nie popełniajcie tych samych błędów.
3. Wszystko zrobiłem nie mam na opłacenie serwera
To problem wielu. Często wiąże się z tym, że admini są darmowi i serwer jest słabo rozkręcony, czyli ma mało graczy(rozkręcenie serwera patrz dział 4) . Przez pierwsze pare miesięcy radzę wprowadzić składkę adminowską np. 11,07 lub 12,30 zł . Warto też mieć taki system np. Kasa z składek = opłacanie serwer, kasa z premek = zbieranie na reklame np. wiaderko.
4. Reklamowanie i rozkręcenie naszego serwera:
Warto zapraszać od początku kolegów. Zapraszajcie też znajomych ze steam. Dobrym rozwiązaniem jest tzw spam. Wchodzimy w grupy np 70 osob wtedy wyswietlaja sie jak znajomi i spamujemy tekstem typu: "czesc zapraszam na ip: bla bla bla" To też działa. Warto ogłosić konkurs np. na wygranie premek, slotów itp.
Co do reklamowania fajnie przeprowadzić akcje np. Drukujemy małe karteczki z ip i roznosimy po szkole. Reklama na facebooku tez przyciaga :)
Kolejna sprawa drukujemy ulotki lub małe plakaty a5 lub a4 i rozwieszamy na okolicznych słupach, przy szkołach itp. To gwarantuje nam graczy.
Kolejne w punkcie 3 pisałem ze kasa z premek na reklame. Warto zbierac na wiaderko i wykupic złote serwery lub jeśli nas nie stac reklame obrazkową (dopiero kiedy będzie troche graczy, bo nikt nie wejdzie na pusty serwer!) Są też portale oferujące reklame np 100 sztuk za 3,69 zł - to nie majątek a zawsze przynosi paru graczy :)
Dużo sami reklamujmy i zapraszajmy możemy też robić konkursy na kto zaprosi najwiecej graczy otrzyma admina na miesiąc lub premke.

To już koniec poradnika wrazie pytan pisac na gg: 40473206 :)
Myślę, że pomogłem :D
Witam zapraszam na nowy serwer COD:MW3 !! Zaproś kolegów i graj nic Cie to nie kosztuje a mi pomożesz i dodatkowo świetnie będziesz się bawić!!!
Wbij IP: 178.19.105.110:27088
Dołączona grafika

#2 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 09.11.2012 10:34

Według mnie należy zacząć od serwera 12-14 slotów


Na bank wypali, świetlana przyszłość murowana.

klasy premium, które daja wam gwarancje sprzedazy


Gwarancja na papierze, czy email? :)

Dobrym rozwiązaniem jest tzw spam. Wchodzimy w grupy np 70 osob wtedy wyswietlaja sie jak znajomi i spamujemy tekstem typu: "czesc zapraszam na ip: bla bla bla" To też działa. Warto ogłosić konkurs np. na wygranie premek, slotów itp.


O tak, uwielbiam to. Reklama na siłę na pewno jest skuteczna.

Kolejna sprawa drukujemy ulotki lub małe plakaty a5 lub a4 i rozwieszamy na okolicznych słupach, przy szkołach itp. To gwarantuje nam graczy.


:facepalm:
  • +
  • -
  • 2

#3 Chemik

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:96
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 09.11.2012 12:15

Hmmm każdy ma swoje zdanie ja tak zrobiłem juz kiedys i był duzyyy efekt teraz zaczalem od nowa serwer nie stoi dlugo a juz graczy przybywa z dnia na dzien, więc nie podoba się rób jak chcesz. Chciałbm nadmienic, że jeśli masz zamiar na początku serwer 32 sloty z 1000 fps host pukawka to se płac 100 zł co miesiąc. Klasy premium sprzedają się, więc nwm o co Ci chodzi? Spam na steam to nie reklama na sile piszac np. Czeesc serdecznie zapraszam na ip i zycze milej gry to zachecenie a nie "bezlitosny spam" Sapm to wielokrotne wysylanie tej samej informacji do tego samego uzytkownika, a ja wysylam 1 zachecajaca do 1 usera.
Witam zapraszam na nowy serwer COD:MW3 !! Zaproś kolegów i graj nic Cie to nie kosztuje a mi pomożesz i dodatkowo świetnie będziesz się bawić!!!
Wbij IP: 178.19.105.110:27088
Dołączona grafika

#4 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 10.11.2012 14:31

ja wysylam 1 zachecajaca do 1 usera.


Zachęcającą? ja jak dostaje takie ***** na steam to od razu usuwam ze znajomych ;x dla mnie to jest reklama na siłę, przez co jest mało skuteczna.
  • +
  • -
  • 0

#5 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 10.11.2012 19:47

Co do slotów nie moa co się przyczepić - ale 14 to raczej minum według mnie .
Wiadomości do znajomych na steam , gg itp. - oznaka desperacji , zbyt mała i szybko kończąca się lista kontaktów . Znajomi to najgorszy elemnt do rozkręcania serwerów , ponieważ dobrze wiemy , że raczej tacy dobrzy znajomi to prędzej czy później przestają wbijać , ponieważ serwer nie wykazuje większej aktywnosci.
Plakaty - można próbować ale trzeba coś reprezntować aby taki gracz z ulicy wbił na serwer. Po za tym , mnie nie chciałoby się zapamietywać IP nowego serwera po 8 godzinach w szkole :&
Co do samej modyfikacji jaką jest cod nie mam zastrzeżeń.
Bynajmniej osoby , które mają steam'a są bardziej nastawione na grę prostą , przejżystą bez większych udziwnień . Powiem więcej - tacy mają doświadczenie i uważam , że wybirą klasycznego cod'a i poradzą sobie zwykłym komandosem , czy strzelcem wyborwym , bez premium.
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#6 Webnięty`JacK

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 23
Życzliwy

  • Postów:29
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Leżajsk
Offline

Napisano 15.11.2012 20:55

Najbardziej skuteczni są znajomi z RL po szkole zawsze się wbija i pyka cały dzień. Ja tak serwer rozkręciłem... A kasa na opłacenie serwera? A mało to tych łebków w podstawówce? Oni tylko na te klasy premium lecą... tylko trzeba na start CODa bo z innymi to trudnej trochę :]
Później tylko reklama i serwer rozkręcony no ale trzeba też jakieś fajne ciekawe klasy :)

Użytkownik Webnięty`JacK edytował ten post 15.11.2012 20:55

  • +
  • -
  • 0

Sieć CS-ProroK.pl zaprasza!

Dołączona grafika Rozkręcony [CoD MW3][201LvL][Nowy sezon][Questy][Swieta][22-8 Exp x2] IP: 193.33.177.14:27066
Dołączona grafika Zapraszam na FFA!! IP: 31.186.82.130:27121

ProCoD 40001 lvl już wkrótce!


#7 MrSpiryt

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:248
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Poznan
Offline

Napisano 15.11.2012 23:02

Kto Ci kaze kupowac od razu 32 sloty i 1k fps...
minimum 20 na poczatek, jak widze serwery po 15 slotow to po co tam wchodzic jesli widac ze bieda...
Jestes zadowolony z hostingu, zobaczymy co powiesz jak sewer bedzie pelen, czy wtedy tez bedziesz mial pingi okej ;)
Co do pukawki, mam tam 4 serwery i wcalem 100 zl za jeden nie place. A raczej 50 - 80 zl za serwer w wersji LITE :)
FD Ci daj e hosting ta ? A pukawka daje HLTV z udostepnianiem dem, FD, Hosting www, Bazy MySQL + phpMyAdmin,
7 dni gratis za przedłużenie serwera Sys_ticrate do 600 Pingboost do 2 ( w zaleznosci jak sb ustawisz ) i zaje*** support ktory pomaga zawsze uzywajac 100 % swojej wiedzy...
Mialem problemmy z pakietami to momentalnie wprowadzili zabezpieczenia, poblokowali Ip i pomogli przy zabezpieczeniu prywatnego VPS'a. Uwaza ze jest to najlepszy hosting dajacy naprawdę wiele uslugobiorca ;)

A tak jeszcze w temacie priorytetem jest domena W PL bo te xaa za 3 zl to kupuja tylko dzieci ;]
Zanim cos napiszesz przemysl i spradz dokladnie.

Pozdrawiam

ZabijamBoLubie.PL


#8 Barteky

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:23
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 08.06.2013 20:25

reklamy


  • +
  • -
  • 0

#9 Kewin. (ZeZ)

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 130
Zaawansowany

  • Postów:465
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kewin
  • Lokalizacja:Zgorzelec
Offline

Napisano 09.06.2013 22:50

*
Popularny

Panowie i Panie, tak się rozkręca serwer!

by DarkGL :D


dasiek (10.06.2013 07:56):
Stare.

Ale zawsze na czasie. :)

  • +
  • -
  • 10

"Wiem, że nic nie wiem!"

...Nie jestem OWIECZKĄ!...

 

Pomagam przy DIABLOMODCORE i CODMOD

 

Pisz konkretnie, inaczej nie odpisze!


#10 Kot-CSHH

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:272
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Żory
Offline

Napisano 16.06.2013 22:04

Najbardziej skuteczni są znajomi z RL po szkole zawsze się wbija i pyka cały dzień. Ja tak serwer rozkręciłem... A kasa na opłacenie serwera? A mało to tych łebków w podstawówce? Oni tylko na te klasy premium lecą... tylko trzeba na start CODa bo z innymi to trudnej trochę :]
Później tylko reklama i serwer rozkręcony no ale trzeba też jakieś fajne ciekawe klasy :)

Na takich łebkach się najlepiej zarabia! Mam serwer, Surf XP, cały czas tylko sprzedaję VIP'a lub LVL! Polecam małych łebków, dzięki którym można opłacać serwer!


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na najlepszy Surf XP Mod w sieci: 31.186.83.188:27069

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


#11 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 16.06.2013 22:18

Kończy się era CS'a. Teraz nawet jakbyś nie wiem co napisał za unikalnego codmoda i tak każdy wbije do serwerów w wiaderkowej topce cod 10000lvl


  • +
  • -
  • 2

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#12 Budrys

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:12
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wyszków
Offline

Napisano 27.06.2013 20:57

taki poradnik to ja mam zawsze :)
  • +
  • -
  • 0

#13 Grease

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 24
Życzliwy

  • Postów:166
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 01.07.2013 21:51

Bzdury totalne.

Kolegami zapełnisz serwer w 50% przez 10 min.

Musisz zrobić plan, przemyśleć jaki kapitał na reklamę przeznaczysz, oszacuj ile za wszystko najpierw zapłacisz i potem konsekwentnie realizuj cel.
Są 2 wyjścia, albo zrobisz serwer jakiego nie ma i gracz który wejdzie - wróci chętnie następnym razem albo wywalasz kilka baniek na reklamę.


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam https://inreview.pl


#14 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 05.07.2013 07:14

trzeba miec cos unikalnego na serwerze. jakies super klasy, perki cos co przyciagnie ludzi.

dobrze jest kupic reklame na wiadrze.


  • +
  • -
  • 0

#15 Budrys

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:12
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wyszków
Offline

Napisano 06.07.2013 23:29

Niewiem czy można coś polecić np stronę nie to że reklamuje ale cssetti podobno jest skuteczne :)
  • +
  • -
  • 0

#16 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 08.07.2013 08:59

ale to darmowe czy co?
 


  • +
  • -
  • 0

#17 Grease

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 24
Życzliwy

  • Postów:166
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 11.07.2013 16:28

Niewiem czy można coś polecić np stronę nie to że reklamuje ale cssetti podobno jest skuteczne :)

W tym momencie efekty u nich są mizerne, a ceny wygórowane.


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam https://inreview.pl


#18 Budrys

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:12
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wyszków
Offline

Napisano 12.07.2013 21:46

to w takim razie gdzie takie reklamy są w miarę efektywne ?
  • +
  • -
  • 0

#19 d0naciak

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 1 029
Hero

  • Postów:2 414
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Kotlarka
Offline

Napisano 13.07.2013 10:56

tylko cssetti i wiaderko - tam znajdziesz najlepszą reklamę, a wybór zostawiamy tobie :)


  • +
  • -
  • 0

#20 Rodzyn

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:569
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Bielawa
Offline

Napisano 13.07.2013 14:29

Bzdury totalne.

Kolegami zapełnisz serwer w 50% przez 10 min.

Musisz zrobić plan, przemyśleć jaki kapitał na reklamę przeznaczysz, oszacuj ile za wszystko najpierw zapłacisz i potem konsekwentnie realizuj cel.
Są 2 wyjścia, albo zrobisz serwer jakiego nie ma i gracz który wejdzie - wróci chętnie następnym razem albo wywalasz kilka baniek na reklamę.

 

Oj trochę się mylisz.

Nawet jeżeli wywali tam kilka setek to jeżeli ma chu**** serwer to to jest na 5min i potem znów pusty..

Albo właśnie zrobić coś unikalnego lub dobry serwer i też go reklamować a nie badziewie. :)

 

Szczerze mówiąc to moja najlepsza technika na reklamowanie serwer do dziś się sprawdza :)

Kilka minut roboty (za free) a mam nawet full serwer jeżeli jest dobry :)


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych