Mam Diablo Mod 5.9l+ (zrobiłem do niego nowe i wygodne menu + łatwe dodawanie klas)
http://amxx.pl/topic...klas-nowe-menu/
Lecz autor poradnika nie napisał jak w tym menu do klasy dodać flage!
Żaden poradnik mi nie pomógł, ponieważ te menu całkowicie się różni od starego, a wszytskie poradniki są na stare menu.
Był już taki temat --> http://amxx.pl/topic...-klasa-premium/
Lecz odpowiedzi na ten o to wyżej wymieniony temat mi nie pomogły nadal mam problem i nie wiem jak dodać tą flage ;(
Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc? pewnie jest to dość proste ale ja już próbowałem wielu rozwiązań. Lecz nadal to samo...


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty


raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.






