DiabloMod 5.9l na nowym menu - Problem z k...
Juma
26.08.2010
Witam. Otóż mam problem. W swoim diablomodzie, użyłem tego menu Goq'a:
[Tutorial] Latwe dodawanie klas + nowe menu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
I nie wiem teraz gdzie dodać if( get_user_flags(id) & FLAGA) gdyż wcześniej było to przy cache klasy.
[TUTORIAL] Jak Dodac Klase Premium . - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Ten poradnik mi nie pomógł.
[Tutorial] Latwe dodawanie klas + nowe menu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
I nie wiem teraz gdzie dodać if( get_user_flags(id) & FLAGA) gdyż wcześniej było to przy cache klasy.
[TUTORIAL] Jak Dodac Klase Premium . - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Ten poradnik mi nie pomógł.
hefcio
28.08.2010
w
public handle_create_class(id, menu, item){
dodaj pod :
if(player_class[id]==TWOJA KLASA && !(get_user_flags(id) & FLAGA))
asked_klass[id]= 1
public handle_create_class(id, menu, item){
dodaj pod :
if(player_class[id]==Nekromanta)
g_haskit[id] = 1
if(player_class[id]==Hunter)
g_GrenadeTrap[id] = 1
if(player_class[id]==TWOJA KLASA && !(get_user_flags(id) & FLAGA))
asked_klass[id]= 1
Onyke
28.08.2010
Znajdź
Dopisz nad tym
Ps
Było na forum
return ITEM_DISABLED
Dopisz nad tym
if(!(get_user_flags(id)&ADMIN_BAN)&&item==Nr_klasy_premium) return ITEM_DISABLED
Ps
Było na forum




