←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

DiabloMod 5.9l na nowym menu - Problem z k...

Zablokowany

  • +
  • -
Juma - zdjęcie Juma 26.08.2010

Witam. Otóż mam problem. W swoim diablomodzie, użyłem tego menu Goq'a:
[Tutorial] Latwe dodawanie klas + nowe menu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

I nie wiem teraz gdzie dodać if( get_user_flags(id) & FLAGA) gdyż wcześniej było to przy cache klasy.

[TUTORIAL] Jak Dodac Klase Premium . - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

Ten poradnik mi nie pomógł.
Odpowiedz

  • +
  • -
hefcio - zdjęcie hefcio 28.08.2010

w
public handle_create_class(id, menu, item){

dodaj pod :
if(player_class[id]==Nekromanta)
                g_haskit[id] = 1
        if(player_class[id]==Hunter)
                g_GrenadeTrap[id] = 1

if(player_class[id]==TWOJA KLASA && !(get_user_flags(id) & FLAGA))
asked_klass[id]= 1
Odpowiedz

  • +
  • -
Juma - zdjęcie Juma 28.08.2010

Niestety nie działa ..
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 28.08.2010

Znajdź

return ITEM_DISABLED


Dopisz nad tym

if(!(get_user_flags(id)&ADMIN_BAN)&&item==Nr_klasy_premium) return ITEM_DISABLED


Ps
Było na forum :>
Odpowiedz

  • +
  • -
Juma - zdjęcie Juma 28.08.2010

Eh.. No wciąż niedziała ;P
Odpowiedz
Zablokowany