Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pukawka.pl


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 06.01.2013 09:03

Początek roku to kolejne nowości w naszej ofercie serwerów Minecraft.

Oprócz wprowadzenia nowych modyfikacji do instalatora, takich jak: Feed the Beast, Paintball, DNS Tech Pack oraz Forge, wprowadziliśmy także darmowe serwery testowe Minecraft, dzięki którym przez 4 godziny można bezpłatnie przetestować 10 slotowy serwer w naszej najlepszej ofercie Minecraft MAX z pełnym dostępem do hostingu www, serwera głosowego Mumble, zarządzania OP-ami, banami i Whitelistą, a także mapą świata, kopiami zapasowymi i wieloma innymi udogodnieniami naszego panelu.

Z tej okazji przygotowaliśmy promocję na serwery Minecraft:

Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#22 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 22.01.2013 11:24

Dołączona grafika

Przedstawiamy nową ofertę Pukawka.pl. STARTER to oferta, w której serwer może wykorzystać do 30% rdzenia procesora. W Staterze serwer kupisz już od 1,09 zł za slot prywatny i 2,20 zł za slot publiczny. To doskonała oferta dla początkujących, rozwijających się serwerów. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebować więcej zasobów umożliwiamy migrację do wyższych ofert.

Jednocześnie uprzejmie informujemy iż obniżyliśmy dotychczasowe ceny slotów. Teraz w ofercie MAX kupisz serwer już za 3,49 zł/slot z indywidualnym adresem IP i standardowym portem (np. 27015 w CS 1.6), hostingiem www, pełnym HLTV, serwerem głosowym Mumble i FastDL. Obniżeniu uległy także ceny slotów prywatnych we wszystkich wersjach oferty.

Zapraszamy!
Pukawka.pl
  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#23 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 27.03.2013 14:26

Dołączona grafika

Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim dużo radości w rodzinnym gronie, smacznego jajka i mokrego dyngusa.

Na święta mamy dla Was promocję na serwery publiczne w ofercie LITE.

2,5 zł / slot zamiast 2,89

W cenie: FastDL, HLTV, Hosting www, bazy MySQL i 7 dni gratis przy przedłużaniu!
Promocja trwa do wyczerpania zapasów i dotyczy zakupu nowych serwerów. Cena zostaje na stałe.
Przypominamy także o trwającej promocji na serwery Minecraft.

Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#24 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 27.04.2013 16:05

sklep_pukawka.png

 

Zapraszamy do nowego sklepu Pukawka.pl! Oryginalne klucze Steam do gier Counter-Strike 1.6 oraz Global offensive. Automatyczna wysyłka kluczy 24/7, płatności online SMS, Dotpay i offline (przelew, poczta).

 

Pukawka.pl

 


  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#25 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 20.05.2013 12:34

promo-maj-2013.png

 


  • +
  • -
  • 1
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#26 LionHeart

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:332
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Miechów
Offline

Napisano 21.05.2013 19:43

Właśnie nie rozumiem tych waszych promocji. Sory ale muszę napisać publicznie bo już mnie to irytuje.  Mam z wami podjęta współprace. Miałem mieć obniżone delikatnie ceny za slota.

Sprawdziłem to . Płace obecnie za serewer w wersji litle 80.92 zł , który ma 28 slotów. Wszedłem dzisiaj na kalkulator. Osoby które dziś by kupiły serwer w tej samej wersji co ja oraz o tej samej ilości slotów zapłaciły by równe 70 zł . Więc ja się pytam gdzie tu do cholery jest zniżka ?! U was sie płaci chyba zwyżkę za współprace.

Proszę o wyjaśnienie.

 


  • +
  • -
  • 0

#27 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 21.05.2013 20:29

Właśnie nie rozumiem tych waszych promocji. Sory ale muszę napisać publicznie bo już mnie to irytuje.  Mam z wami podjęta współprace. Miałem mieć obniżone delikatnie ceny za slota.

Sprawdziłem to . Płace obecnie za serewer w wersji litle 80.92 zł , który ma 28 slotów. Wszedłem dzisiaj na kalkulator. Osoby które dziś by kupiły serwer w tej samej wersji co ja oraz o tej samej ilości slotów zapłaciły by równe 70 zł . Więc ja się pytam gdzie tu do cholery jest zniżka ?! U was sie płaci chyba zwyżkę za współprace.

Proszę o wyjaśnienie.

 

Witam serdecznie,

 

Nie podejmowaliśmy z Panem żadnej współpracy. Otrzymał Pan od nas natomiast grzecznościowo zniżkę na serwery ponad 6 miesięcy temu. Bardzo wyraźnie zaznaczyliśmy, że już i tak niski poziom cen nie pozwala nam na udzielenie wysokich zniżek. Zgodził się Pan na takie warunki i przyjął Pan tę zniżkę. Została ona udzielona ponadto w drodze wyjątku, ponieważ obejmowała stosunkowo małą, łączną liczbę slotów. Różnica między uzyskaną zniżką, a promocją polega na tym, że zniżka obowiązuje na stałe również poza promocją, zwykle wszystkie kolejne serwery zakupione w ramach ustalonej stawki. Ponadto im dłuższy staż serwera tym wyższe oszczędności z programu lojalnościowego, w którym za każde przedłużenie otrzymuje Pan 7 dni gratis co w skali miesiąca obniża koszt serwera o 20% więc realnie płaci Pan tak naprawdę nie więcej niż 2 zł za slot. Mimo wszystko bardzo chcielibyśmy oferować diametralnie różne warunki zniżek i promocji, niestety bardzo niski poziom cen nie pozwala już na to tak, jak kilka lat temu. Sądzę, że zarówno nam jak i Panu powinno zależeć na jakości usług. Udzielanie nierozsądnych zniżek stanowiłoby niebezpieczeństwo degradacji jakości usług, czego bardzo chcemy uniknąć. Dlatego prosimy o zrozumienie tego faktu i obiektywną ocenę oferowanych cen. Jeżeli zależy Panu na niższych kosztach utrzymania zachęcamy do skorzystania z oferty STARTER z ograniczeniem do 30% rdzenia. Fakt, iż zapłacił Pan za serwer więcej niż wynika z obecnego kalkulatora jest zapewne wynikiem wcześniejszej zmiany parametrów serwera, która powoduje reset ceny do standardowej, o czym wyraźnie informujemy w panelu. Po zmianie parametrów serwera przed przedłużeniem wystarczy skontaktować się z nami, aby zachować wcześniej ustaloną cenę.

 

Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#28 GoldenKill

    Guru

  • Power User

Reputacja: 507
Wszechwiedzący

  • Postów:792
  • Steam:steam
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 21.05.2013 20:56

Witam

 

Dzisiaj wysłałem SMS na pukawkę ale po chwili przyszedł mi SMS że wsiałem złą treść i żebym jeszcze raz wysłał a wpisałem wszystko dobrze i kasę zeżarło napisałem reklamację ale do teraz nie dostałem odp. Proszę o pomoc mój nick GoldenKill. I proszę o szybki wyjaśnienie sprawy


  • +
  • -
  • 0

#29 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 21.05.2013 21:00

Witam

 

Dzisiaj wysłałem SMS na pukawkę ale po chwili przyszedł mi SMS że wsiałem złą treść i żebym jeszcze raz wysłał a wpisałem wszystko dobrze i kasę zeżarło napisałem reklamację ale do teraz nie dostałem odp. Proszę o pomoc mój nick GoldenKill. I proszę o szybki wyjaśnienie sprawy

 

Wszystkie reklamacje są rozpatrywane w najkrótszym możliwym terminie. Jeżeli chodzi o reklamację usługi SMS uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ w przypadku takiej reklamacji oczekujemy zawsze na odpowiedź pośredniczącej firmy odpowiedzialnej za funkcjonowanie usługi SMS, która weryfikuje reklamację i podejmuje odpowienie działania.

 

Uprzejmie prosimy, aby nie traktować tego tematu lub forum jako kanału korespondencji z nami. W sprawach dotyczących księgowości proszę kontaktować się z biurem Pukawka.pl, najlepiej za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Pozdrawiam serdecznie


  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#30 Gość_itbeta.pl_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 21.05.2013 21:37

Zobacz wywiad z firmą Pukawka.pl 

Wywiad został przeprowadzony z właścicielem firmy OpenMarkes - firmy Pukawka.pl - http://itbeta.pl/wyw...38.html#pid8685

 



#31 LionHeart

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:332
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Miechów
Offline

Napisano 22.05.2013 19:08

Nie no wy to sobie chyba jaja robicie z waszych klientów. Mam u was serwery ponad 2 lata  ( nie mówię dokładnie bo nie sprawdziłem) . Czyli wychodzi na to jeśli jakoś nowy wykupi serwer płaci stanowczo mniej od osoby która posiada serwery 2 lata , promuje firmę ? Dla mnie to jest śmieszne.

Sądzę, że zarówno nam jak i Panu powinno zależeć na jakości usług.

 

Wam to chyba nie zależy skoro stali klienci muszą płacić więcej od nowych . 

Fakt, iż zapłacił Pan za serwer więcej niż wynika z obecnego kalkulatora jest zapewne wynikiem wcześniejszej zmiany parametrów serwera, która powoduje reset ceny do standardowe

 

No teraz to mnie rozbawiliście naprawdę, Najpierw sobie sprawdźcie w logach czy zmieniałem parametry dopiero piszcie takie brednie.

 

I co z tego że 7 dni jest gratis skoro każda firma hostingowa  to oferuje ? Więc żadnej łaski nie robicie.

Powinniście dbać o stałych klientów a jak na razie to tylko ich odstraszacie na niekorzyść firmy i w chwili obecnej mam dylemat, jak i większość userów czytająca ta dyskusje.

 

 


  • +
  • -
  • 0

#32 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 22.05.2013 20:40

Nie no wy to sobie chyba jaja robicie z waszych klientów. Mam u was serwery ponad 2 lata  ( nie mówię dokładnie bo nie sprawdziłem) . Czyli wychodzi na to jeśli jakoś nowy wykupi serwer płaci stanowczo mniej od osoby która posiada serwery 2 lata , promuje firmę ? Dla mnie to jest śmieszne.

 
 
 

Wam to chyba nie zależy skoro stali klienci muszą płacić więcej od nowych .

 
Musiał Pan włożyć wiele wysiłku w takie wnioskowanie, które jest całkowicie niezgodne z prawdą. Każdy stały klient posiadający serwery z wieloletnim stażem może liczyć na indywidualne warunki ofertowe, wystarczy skontaktować się z nami w tej sprawie mailowo, za pośrednictwem panelu lub telefonicznie. Codziennie jesteśmy do dyspozycji.
 
 
 

No teraz to mnie rozbawiliście naprawdę, Najpierw sobie sprawdźcie w logach czy zmieniałem parametry dopiero piszcie takie brednie.

 
Proszę Pana, każdorazowo gdy przedłuża Pan serwer posiada Pan wyświetlony koszt, nie przedłuża Pan w ciemno. Jeżeli koszt nie zgadzał się z ustaloną wcześniej zniżką wystarczyło skontaktować się z nami by tę sprawę wyjaśnić. Niestety nie jesteśmy w stanie monitorować każdej zmiany w kontekście serwerów klientów, których jest bardzo wiele. Nie otrzymaliśmy w tej sprawie od Pana żadnego zgłoszenia zatem proszę nie mieć do nas pretensji skoro sam dobrowolnie zrezygnował Pan z naszej pomocy, a z pewnością gdyby Pan się do nas zwrócił otrzymałby Pan stosowną pomoc i wyrównanie ewentualnej nadpłaty.
 
 
 

I co z tego że 7 dni jest gratis skoro każda firma hostingowa  to oferuje ? Więc żadnej łaski nie robicie.
Powinniście dbać o stałych klientów a jak na razie to tylko ich odstraszacie na niekorzyść firmy i w chwili obecnej mam dylemat, jak i większość userów czytająca ta dyskusje.

 
Program lojalnościowy z 7 dniami gratis funkcjonuje w naszym hostingu najdłużej i jest najkorzystniejszy, szczególnie dla klientów z wieloletnim stażem. Inne firmy hostingowe istotnie posiadają takie programy, jednak w następstwie po nas, często obejmujące krótszy okres i mniejszy poziom oszczędności.
 
Pana dylematy rozmijają się z rzeczywistością, ponieważ jest Pan jedyną osobą, która wolała wystrzelać się w naszym kierunku na forum zamiast po prostu skontaktować się z nami i spokojnie porozmawiać. W ostatnich dniach przeprowadziliśmy dyskusję na temat warunków ofertowych z kilkoma stałymi klientami i z każdym z nich doszliśmy do konsensusu.
 
Pozdrawiam serdecznie
  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#33 LionHeart

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:332
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Miechów
Offline

Napisano 22.05.2013 21:19

Bardzo ciekawe . Skoro tak to nie ma sprawy zgłoszę się po odzyskanie nadpłaty . Resztę będę z wami dyskutował przez panel. Mam nadzieje ze nie będę musiał długo czekać na odp.

Mam wiele zatrzeżen do tego co piszecie bo nie wszystko jest tak jak tu malujecie ale to juz zatrzymam dla siebie.

Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 1

#34 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 22.05.2013 21:50

Bardzo ciekawe . Skoro tak to nie ma sprawy zgłoszę się po odzyskanie nadpłaty . Resztę będę z wami dyskutował przez panel. Mam nadzieje ze nie będę musiał długo czekać na odp.

Mam wiele zatrzeżen do tego co piszecie bo nie wszystko jest tak jak tu malujecie ale to juz zatrzymam dla siebie.

Pozdrawiam

 

Do meritum Pana wątpliwości odnieśliśmy się w poprzednich odpowiedziach. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do dyspozycji.

 

Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#35 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 07.06.2013 15:23

pukawka_new_logo.png
Tak tanio jeszcze nie było !

Przygotowaliśmy dla Was promocję na serwery z oferty Starter.

Slot publiczny to koszt jedynie 1.80 zł !!! (cena przed promocją 2.20 zł )
Slot prywatny to koszt jedynie 0.90 zł !! (cena przed promocją 1.09 zł )

Promocja trwa do wyczerpania wolnych zasobów, dotyczy nowo zakupionych serwerów, cena serwera zostaje na stałe.

Obniżyliśmy również ceny na serwery Counter Strike Global Offensive do 1,88 zł za slot publiczny.

Obniżka dotyczy zarówno nowych jak i obecnie wykupionych serwerów CS:GO.

Zachęcamy do zakupów,
Zespół Pukawka.pl
  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#36 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 07.06.2013 16:54

Załatacie kiedyś tą dziure w psychostats? :P przez co można niszczyc serwery? :P


  • +
  • -
  • 0

#37 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 07.06.2013 17:19

Łatka została już wdrożona.
 
Pozdrawiam
  • +
  • -
  • 1
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#38 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 07.06.2013 18:30

Chciałbym się dowiedzieć czy 12 godzin serwera testowego jest celowo czy zostanie to zmienione. W FAQ wyczytałem że jest przyznawany na 2 godziny.

 

Załączone miniatury

  • czas.PNG

  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.


#39 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 07.06.2013 18:39

Kawon z tego co czytalem to zwiększyli czas serwerów testowych


  • +
  • -
  • 1

#40 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 07.06.2013 20:49

Tak, ostatnio czas serwerów testowych zwiekszyli do 12 h, gdyby ktoś chciał to tu link do tej informacji: http://www.pukawka.p..._news,n293.html
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych