Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

Silnik pod sql - problem z wczytywaniem leveli

CoD Nowy

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SeeK

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 192
Profesjonalista

  • Postów:438
Offline

Napisano 25.10.2011 22:34

Witam.
Mam wielki problem z moim silnikiem od COD'a. Mianowicie podczas zmiany mapy, gdy wczytywane są wszystkie levele, zapytania do bazy sql robią straszne opóźnienia przez co levele i statystyki się nie wczytują i po każdej zmianie mapy można by powiedzieć, że jest ich restart, ponieważ zostają nadpisane przez podstawowe ustawienia, czyli level: 1 exp: 0 itd. Próbowałem naprawdę wielu rzeczy, ale nie umiem sobie z tym poradzić. W ostateczności zrobię tak, że przez pierwsze 20sekund każdej mapy nie będzie można wybierać klasy, ale mam nadzieję, że mi jakoś pomożecie. Jako pomoc mogę powiedzieć, że przy małej ilości graczy(2,3) jeszcze wszystko jakoś działa, ale potem robią się te problemy.

Przejście z nvault na sql w kodzie robiłem częściowo sam tzn. miałem silnik pod nvault dość sporo zmodyfikowany i nie chciałem tego od nowa robić pod sql, więc po-przekopiowywałem zapytania z wersji pod zewnętrzną bazę danych i możliwe, że jeszcze tutaj leży problem tych wczytujących się ze strasznym opóźnieniem statystyk.

Na koniec powiem jeszcze tylko, że, gdy poczeka się chwilę po zmianie mapy, gdy w menu wskoczą poprawne level'e, i wtedy się wybierze klasę, to wszystko jest poprawnie.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0
https://sklep-sms.pl - Sklep SMS pozwala zarabiać na swoich serwerach gier opartych o silniki AMX Mod X oraz SOURCEMOD
https://nalunch.com - A Ty, gdzie pójdziesz dziś na lunch?





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CoD Nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych