Prosiłbym jeszcze o dokładne sprawdzenie czy opcja działa ponieważ tymczasowo nie mam serwera
http://www.speedysha...0354869/cod.sma
Pozdrawiam.
Przepraszam że wrzucam na upload ale jak chcę wrzucić na AMXX to wyskakuje mi komunikat:
cod.sma
Wysyłanie ominięte (Błąd IO)


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










