Mam problem z wybieraniem klas menu się pojawia jak wejdę na serwer lecz gdy wybiorę klasę nic się nie dzieje ;/
(Nie daje broni etc...) Nawet w Hudzie mam %s na klasa_gracza[id] lecz nic się nie pojawia więc tak jakby w ogóle klasy nie wybrało
// to jest public odrodzenie(id)
if(!is_user_alive(id) || !is_user_connected(id))
return PLUGIN_CONTINUE;
if(nowa_klasa_gracza[id])
{
klasa_gracza[id] = nowa_klasa_gracza[id];
nowa_klasa_gracza[id] = 0;
strip_user_weapons(id);
give_item(id, "weapon_knife");
WczytajDane(id, klasa_gracza[id]);
}
if(!klasa_gracza[id])
{
WybierzKlase(id);
return PLUGIN_CONTINUE;
}
switch(klasa_gracza[id])
{
case Atak:
{
give_item(id, "weapon_m4a1");
give_item(id, "weapon_deagle");
give_item(id, "weapon_hegrenade");
}
case Zwiadowca:
{
give_item(id, "weapon_deagle");
give_item(id, "ammo_buckshot")
give_item(id,"weapon_xm1014")
give_item(id, "weapon_flashbang");
give_item(id, "weapon_flashbang");
}
case Snajper:
{
give_item(id, "weapon_usp");
give_item(id, "weapon_scout");
give_item(id, "weapon_awp");
}
case Strzelec:
{
give_item(id, "weapon_ak47");
give_item(id, "weapon_glock");
give_item(id, "weapon_smokegrenade");
give_item(id, "weapon_hegrenade");
}
}
return PLUGIN_CONTINUE;
}
Daje jeszcze wybierz_klase
public WybierzKlase(id)
{
new menu = menu_create("Wybierz klase:", "WybierzKlase_Handle");
new klasa[50];
for(new i=1; i<sizeof nazwy_klas; i++)
{
WczytajDane(id, i);
format(klasa, 49, "%s \yPoziom p: %i Poziom m: %i", nazwy_klas[i], poziom_gracza[id], poziom_graczam[id]);
menu_additem(menu, klasa);
}
WczytajDane(id, klasa_gracza[id]);
menu_setprop(menu, MPROP_EXITNAME, "Wyjdz");
menu_setprop(menu, MPROP_BACKNAME, "Poprzednia strona");
menu_setprop(menu, MPROP_NEXTNAME, "Nastepna strona");
menu_display(id, menu);
#if defined BOTY
if(is_user_bot2(id))
WybierzKlase_Handle(id, menu, random(sizeof nazwy_klas-1));
#endif
}
public WybierzKlase_Handle(id, menu, item)
{
if(item == MENU_EXIT)
{
menu_destroy(menu);
return PLUGIN_CONTINUE;
}
item++;
return PLUGIN_CONTINUE;
}
O i jeszcze mam pytanko
Jak zrobić że jak ma się np. ponad 300 energi[id] to mam mniejszą grawitację czyli
if(energia[id] > 299) {
// zmniejsza grawitke tylko gdzie to umiescic
}
Użytkownik HubertTM edytował ten post 11.09.2011 12:46


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










