/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <hamsandwich>
#include <cstrike>
#define PLUGIN "Model klawisza"
#define VERSION "1.2"
#define AUTHOR "iplaycs"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "runda", 1);
}
public runda(id){
if(cs_get_user_team(id) == CS_TEAM_CT) {
if(is_user_connected(id))
cs_set_user_model(id, "klawisz")
}
}
public plugin_precache(){
precache_model("models/player/klawiszfpg/klawisz.mdl")
}
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Dobrze zrobiłem plugin ?
#1
Napisano 29.07.2011 14:08
#2
Napisano 29.07.2011 14:51
#3
Napisano 29.07.2011 16:21
Unikalna sieć serwerów CS 1.6 && TF2 FearLex.pl
Serwery CS 1.6: JailBreak, ZombieMod Ultimate (nowe ZP), DiabloMod 201 lvl, TeamPlay
ORAZ
Serwer TF2 FFA
#4
Napisano 29.07.2011 17:59
precache_model("models/player/klawiszfpg/klawisz.mdl")
na
precache_model("models/player/klawisz/klawisz.mdl")
ewentualnie na
precache_model("models/player/klawiszfpg/klawiszfpg.mdl")
Crash będzie jak tego nie zrobisz.
Użytkownik kapi10072 edytował ten post 29.07.2011 18:01
![]()
Najlepszy serwer TeamPlay w Polsce !
Pomogłem, wejdź ![]()
Zapraszam na BHZ-Game.pl
Bo nie liczą się fragi tylko dobra atmosfera ;D
#5
Napisano 29.07.2011 18:21
public runda(id){
if(cs_get_user_team(id) == CS_TEAM_CT && is_user_connected(id)) {
cs_set_user_model(id, "klawisz")
}
}
#6
Napisano 29.07.2011 18:22
Jeżeli chodzi o sam crash:
[ 39] Model klawisza 1.2 iplaycs test.amxx runningWrzuciłem plugin i jakoś działa. Magia.
Wbijam na serwer i nie ma crasha
Jednak nazywanie tak samo katalogu i pliku oczywiście jest zalecane
Unikalna sieć serwerów CS 1.6 && TF2 FearLex.pl
Serwery CS 1.6: JailBreak, ZombieMod Ultimate (nowe ZP), DiabloMod 201 lvl, TeamPlay
ORAZ
Serwer TF2 FFA
#7
Napisano 29.07.2011 18:33
![]()
Najlepszy serwer TeamPlay w Polsce !
Pomogłem, wejdź ![]()
Zapraszam na BHZ-Game.pl
Bo nie liczą się fragi tylko dobra atmosfera ;D
#8
Napisano 29.07.2011 21:16
cs_get_user_team
najlepiej sprawdź czy gracz żyje bo może walić error logami
czyli tak
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
#include <cstrike>
#define PLUGIN "Model klawisza"
#define VERSION "1.2"
#define AUTHOR "iplaycs"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "runda", 1);
}
public runda(id)
{
if ( !is_user_alive(id) ) return HAM_IGNORED;
if(cs_get_user_team(id) == CS_TEAM_CT)
{
if(is_user_connected(id))
cs_set_user_model(id, "klawiszfpg")
}
}
public plugin_precache()
{
precache_model("models/player/klawiszfpg/klawiszfpg.mdl")
}
#9
Napisano 29.07.2011 21:41
#10
Napisano 29.07.2011 21:50
A czy funkcja runda nie powinna coś zwracać? Dodaj na sam jej koniec:
return HAM_SUPERCEDE;
#11
Napisano 30.07.2011 08:19
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









