←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Stary
Czy można dodać... usunąć...??

Zablokowany

  • +
  • -
LubieSpam - zdjęcie LubieSpam 08.07.2011

Witam mam taki problem i mianowicie nie wiem jak go rozwiązac już próbowałem sam ale mi to nie wychodzi (ponieważ dopiero poznaje Codmod'a :mur: )
więc tak czy ktoś może dodać kolory w cod modzie chodzi mi o to by to tak wyglądało jeżęli się da, jak nie to jakimś innym kolorem zastąpic

Przykład-[ProCod]Snajper: "Dostaje AWP i DEAGLE, 120hp , 1/3 szansy natychmiastowego zabicia noza, 110% biegu, 100 pancerza" Czy coś w tym stylu były opisywanie klasy.

a jeszcze opis itemów Opis: "Twoje obrazenia sa zredukowane o 5. Masz 1/LW szans na oslepienie wroga",
!! Niektore itemy dzialaja dopiero w nastepnej rundzie !!
"


I jeśli był by ktoś łaskaw do to innych takich informacji np otym że nie można użyć klasy premium, item zniszczył się .itp ???:(

A ta druga sprawa podczas kompilowania wyskakują mi ostrzeżenia... czy coś nie działa bo nie wiem co to oznacza, jak tak to proszę o poprawką kodu

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 08.07.2011

Zielony kolor uzyskuje się chyba pisząc \g a niebieski chyba \b
Odpowiedz

  • +
  • -
Grzesiek - zdjęcie Grzesiek 08.07.2011

te warrningi nie wpływają na działanie silnika cod.
Odpowiedz

  • +
  • -
sharkowy - zdjęcie sharkowy 09.07.2011

Zielony kolor uzyskuje się chyba pisząc \g a niebieski chyba \b


Tak, w menu. Opisy klas/perków w codzie nie są w formie menu, więc nie wiem czy da się zrobić tak kolorowo, podobno nie, aczkolwiek mogę się mylić.
Odpowiedz

  • +
  • -
Stachuu :D ?? - zdjęcie Stachuu :D ?? 09.07.2011

nie wiem poprzez colorchat można zmienić kolory jeśli to na chat jest wyświetlane (nie wiem nie gralem ) :D
Odpowiedz
Zablokowany