←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Problem z AMXBans

Zablokowany

  • +
  • -
Kamyl__-- - zdjęcie Kamyl__-- 01.01.2011

Instaluje obojętnie jaką wersje amxbansa to wyświetla mi się taki komunikat możne mi ktoś wyjaśnić co robie źle ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 in /home/crazystr/public_html/amxbans/include/sql.inc.php on line 664

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/crazystr/public_html/amxbans/include/sql.inc.php on line 665

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/crazystr/public_html/amxbans/include/sql.inc.php on line 668

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/crazystr/public_html/amxbans/include/sql.inc.php on line 669

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/crazystr/public_html/amxbans/include/sql.inc.php on line 691


Mecze sie juz z tym tydzień i nie wiem o co w tym chodzi ;<
Odpowiedz

  • +
  • -
Kamyl__-- - zdjęcie Kamyl__-- 01.01.2011

dzięki Wielki jesteś !, Leci reputacja.
Użytkownik Kamyl__-- edytował ten post 01.01.2011 13:18
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 01.01.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Jakby "wyszukiwarka cię nie gryzła" to być sam sobie poradził

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany