1.Mam pytanie odnośnie pozycji.
X
Y
Z
Bo chyba takie występują i co one oznaczaj? Jest to szerokość wysokość tylko która?
2. Tworzenie obiektu.
Chciałbym np. pobrać pozycje bs-u i na tej pozycji postawić obiekt np.(flage czy cokolwiek). Rozumiem że model ma być w .mdl czy tak?
Proszę dokładnie opisać co robi każda linijka kodu do pytania numer 2 czyli tego po wyżej.
Pozdrawiam.


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









