public createBlockAiming(id)
{
new Float:vOrigin[3];
new Float:vAngles[3]
entity_get_vector(id,EV_VEC_v_angle,vAngles)
entity_get_vector(id,EV_VEC_origin,vOrigin)
new Float:offset = distance_to_floor(vOrigin)
vOrigin[2]+=17.0-offset
//create the block
if(vAngles[1]>45.0&&vAngles[1]<135.0)
{
vOrigin[0]+=0.0
vOrigin[1]+=34.0
if(chacke_pos(vOrigin,0)==0) return
make_shild(id,vOrigin,vAngles1,gfBlockSizeMin1,gfBlockSizeMax1)
}
else if(vAngles[1]<-45.0&&vAngles[1]>-135.0)
{
vOrigin[0]+=0.0
vOrigin[1]+=-34.0
if(chacke_pos(vOrigin,0)==0) return
make_shild(id,vOrigin,vAngles1,gfBlockSizeMin1,gfBlockSizeMax1)
}
else if(vAngles[1]>-45.0&&vAngles[1]<45.0)
{
vOrigin[0]+=34.0
vOrigin[1]+=0.0
if(chacke_pos(vOrigin,1)==0) return
make_shild(id,vOrigin,vAngles2,gfBlockSizeMin2,gfBlockSizeMax2)
}
else
{
vOrigin[0]+=-34.0
vOrigin[1]+=0.0
if(chacke_pos(vOrigin,1)==0) return
make_shild(id,vOrigin,vAngles2,gfBlockSizeMin2,gfBlockSizeMax2)
}
}
public make_shild(id,Float:vOrigin[3],Float:vAngles[3],Float:gfBlockSizeMin[3],Float:gfBlockSizeMax[3])
{
new ent = create_entity("info_target")
//make sure entity was created successfully
if (is_valid_ent(ent))
{
//set block properties
entity_set_string(ent, EV_SZ_classname, "dbmod_shild")
entity_set_int(ent, EV_INT_solid, SOLID_BBOX)
entity_set_int(ent, EV_INT_movetype, MOVETYPE_NONE)
entity_set_float(ent,EV_FL_health,50.0+float(player_intelligence[id]*2))
entity_set_float(ent,EV_FL_takedamage,1.0)
entity_set_model(ent, "models/diablomod/bm_block_platform.mdl");
entity_set_vector(ent, EV_VEC_angles, vAngles)
entity_set_size(ent, gfBlockSizeMin, gfBlockSizeMax)
entity_set_edict(ent,EV_ENT_euser1,id)
entity_set_origin(ent, vOrigin)
num_shild[id]--
return 1
}
return 0
}
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Jak Zwiekszyc
Temat rozp.
Tomi
, 25.04.2010 19:41
Brak odpowiedzi do tego tematu
#1
Napisano 25.04.2010 19:41
Jak zwiekszyc ilosc maxymalną do wyczarowania ścian ?
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty






