Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Współpraca / nowy projekt - szukam ambitnych osób

współpraca nowy projekt sieci serwerów

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Finzek

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Marek
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
Offline

Napisano 16.07.2022 18:35

Witam Wszystkich !

 

Przychodzę do was z Ofertą założenia całkowicie nowego Projektu Sieci Serwerów, zdaję sobie sprawy jak na ten moment ciężko jest "zmajstrować" coś nowego co po prostu wypali...

jednakże z sporym nakładem czasu (jestem dostępny praktycznie 20/7) oraz pomysłami chciałbym wystartować z świeżym projektem dlatego też szukam osób kreatywnych i z określonymi wymaganiami do pomocy budowy "od zera".

 

Zacznę od tego kogo szukam?:

 

- Osób z doświadczeniem w budowaniu projektów sieci serwerów, pełne pasji, wolnego czasu i zaangażowania

- Techników IPB / CSGO - Ze swojej strony oferuję średnio-zaawansowaną konfiguracje Forum / Serwera dlatego przyda nam się ktoś kto ogarnia wszystko od A do Z.

- Zapalonych Graczy - tzn osób które nie mają doświadczenia jako Administrator / Współwłaściciel itd jednakże chcieliby zacząć przygodę w tym kierunku i nadrobią zaległości nadmiarem pracy i pomysłów!

- Fajnie jakbyś miał te +18 lat jednak dużo łatwiej prowadzi się rozmowę i buduje "interes" z osobami obytymi i pełnoletnimi jednakże jeśli jesteś młodszą osobą i znasz się na rzeczy to pisz ! Na pewno znajdziemy dla ciebie miejsce !

 

Jak to widzę?:

- To może tak, nie szukam na razie Adminów CSGO, Redaktorów itd, na to przyjdzie czas. Na ten moment chciałbym z ekipą która się zorganizuje najpierw przygotować mały biznes-plan a następnie zacząć od wdrażania Forum, Sklepu, Serwerów, Regulaminów, Discord i wszystkich innych pomysłów których na danym etapie jesteśmy w stanie zrealizować.

- Ze swojej strony oferuję nakład finansowy czy to na forum ipb/mybb, styl, domenę+hosting, serwery oraz reklamę - dodam od razu że nie oczekuję że projekt kiedykolwiek się zwróci dlatego też nakład finansowy będzie oparty o nasz pseudo biznes-plan.

 

Coś o mnie?:

- Warto by było wiedzieć z kim zamierzacie współpracować co nie?

To może na szybko mam na Imię Marek, w tym roku kończę 25 lat, na co dzień jestem Administratorem Systemów w jednym z Państwowych Instytutów. Swoją przygodę z CS'em rozpocząłem od dziecka ale to chyba jak 90% użytkowników na tym forum. Co do mojego doświadczenie to przede wszystkim mogę tutaj wyróżnić współpracę przy takich projektach jak cs-wtf czy cs-wakacje + kilka innych mniejszych jak cs-zywiec czy inne lokalne wstawki.

 

Reasumując:

- Osoby chętne i gotowe do współpracy odsyłam aktualnie do wiadomości prywatnych bądź discorda Finzek#1277, bądź jeśli ktoś chce przedstawić w formie prezentacji czy dłuższej wiadomości może być e-mail [email protected]

 

Dziękuje jeśli zostałem do końca i czekam na Twoja odpowiedź !

 

Pozdrawiam.


  • +
  • -
  • 1

#2 neolagg

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:316
  • GG:
  • Lokalizacja:Zielona Góra
Offline

Napisano 18.07.2022 14:28

jestem chętny :)


  • +
  • -
  • 0

#3 pannes

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 29.08.2022 21:00

Zainteresowany współpracą, napisałem na dc
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: współpraca, nowy, projekt, sieci, serwerów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych