Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Screen linux - wyświetlanie na stronie www

inny

Najlepsza odpowiedź Engi, 06.11.2020 17:17

 

Nie da się skompilować na tej wersji linuxa co mam, autor wie o tym błędzie od 2017 ale do tej pory nie wpadł na pomysł jak to naprawić.

 

Tak więc kontunuuję poszukiwania 

 

//znalazłem rozwiązanie, całkiem spoko

Przejdź do postu


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 30.10.2020 23:23

Cześć, w jaki sposób mogę w ogóle przechwycić to co wypluwa mi screen? Chciałbym sobie to wrzucić na stronę www. Znalazłem tylko zapis do pliku ale niewiele się mi on przyda ponieważ będę do tego screena wysyłać komendy przez stronę. Ewentualnie coś innego co działa jak screen ale żeby trzymało proces po wyjściu ze strony. Odwdzięcze się zielonym cukierkiem.


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#2 LEMO

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:146
  • GG:
  • Imię:Lemo
  • Lokalizacja:Holandia
Offline

Napisano 30.10.2020 23:37

Wyświetlanie na WWW widziałem tylko u hostingów które to oferują, sam możesz zainstalować interfejs graficzny, łączyć się przez program i bezpośrednio działać na systemie a nie oglądać ss'y, z tego co słyszałem nie każdy host obsługuje interfejs graficzny bo nie każdy serwer ma wbudowaną grafikę.


Użytkownik LEMO edytował ten post 30.10.2020 23:39

  • +
  • -
  • 0

#3 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 31.10.2020 11:15

No przecież o to mi chodzi żeby mieć screena na stronie www, gdybym wiedział jak się nazywają te interfejsy graficzne to bym nawet nie pisał tematu, Google nic nie wypluwa jak wpiszesz screen na stronie www...
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#4 LEMO

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:146
  • GG:
  • Imię:Lemo
  • Lokalizacja:Holandia
Offline

Napisano 31.10.2020 19:29

Napisałeś to tak jak bym o tym nie wiedział, nie wiem czy nie zwróciłeś uwagi czy po prostu olałeś 1 cześć mojej wypowiedzi ale napisałem że takie interfejsy www mają tylko niektóre hostingi i są mocno ograniczone. reszta nawet tych interfejsów przez program nie obsługuje nie wiem gdzie masz serwer i czy w ogóle twój hosting obsłuży taki interfejs bo to zależy od tego jakie serwery mają (chyba)większość serwerów nie ma scalonej grafy. Osobiście nie spotkałem się z własnoręcznie zainstalowanym interfejsem na www i wątpię że taka możliwość istnieje, no chyba że ten serwer masz fizycznie w domu wtedy nic cie nie ogranicza jeśli masz tam grafe. Popularne Ovh z tego co wiem nie obsłuży żadnego interfejsu graficznego bo ich serwery nie mają grafy. Zobacz specyfikację swojego serwera, spójrz na procka i w necie wyczytaj czy ma grafe jeśli nie to i tak interfejsu nie będzie, jeśli tak to najłatwiej będzie zainstalować interfejs na serwie a na kompie program wtedy bd mógł nawet w gry grać w zależności jakie host daje możliwości. na www bym się nie trudził bo pewnie jak jest to nie publiczny albo host nie obsłuży pomijając fakt że takie cudo było by mocno ograniczone i zamulalo by tak że by się odechciewalo korzystać.

1. Sprawdź czy serwer obsługuje interfejsy graficzne(ma grafikę)
2. Jeśli tak: sprawdź czy hosting zezwala na takie rozwiązania(regulamin), niektóre hosty blokują interfejsy lub ograniczają np: blokują internet, blokują konsole/kopiowanie-wgrywanie-modyfikacje plikow z tym ja się spotkałem najpewniej jest tego dużo więcej każdy host robi to po swojemu, interfejsy blokują bo są tacy co ustawiali 10 botów do gierek-nie muszę chyba mówić że serwery nie są do grania w gry a wręcz przeciwnie bardzo obciążają serwer i temu taka opcja jest mocno ograniczana/niedostepna przez hostingi lub takie serwery są szybko blokowane.
3. Nie wiem do czego ci to potrzebne ale większe możliwości masz używając konsoli. Nagrywać też możesz.
4. Osobiście korzystałem z interfejsów i zadowolony nie jestem lepiej się pouczyć i działać konsolą.
5. Z znanych tylko ci powodów nie chcesz łączyć się przez program na pc/Phone, ja bym się pozytywnie na te www nie nastawiał jak ja używałem vps/dedyka to mało jaki host miał grafikę a jak miał to nieliczne hosty pozwalały na takie luksusy, znajomy którym siedział tylko na vps/dedykach długi czas mówił mi że nie ma czegoś takiego jak 'zdalny pulpit'

Nie pouczam, nie namawiam, zapewne większość mogłeś wiedzieć, osobiście według mnie najlepiej spędzić trochę czasu i robić w terminalu, ale zakładam że możesz już to ogarniać i ten interfejs jest Ci do czegoś niezbędny.
  • +
  • -
  • 0

#5 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 31.10.2020 23:44

Mam serwer u siebie na chacie, nie wiem do czego mi w nim potrzebna grafika bo przesył z screena (bynajmniej myślę, że tak powinno być) powinien być w formie tekstowej przesyłany na stronie + jakaś oprawa graficzna do wyświetlenia ale w przeglądarce więc nie wiem na co grafika na serwerze... Chodzi mi właśnie o dokładnie takie coś jak jest na hostingach z serwarami cs, masz dostępną konsole online i tylko konsole serwera cs, a nie cały ssh. Nie chodzi mi żebym tylko ja mógł wejść do takiej konsoli bo mi nie będzie potrzebna.

 

 

//edit, wysyłanie komend już sobie zrobiłem ale potrzebuje tylko już żeby wyświetlało się to na stronie www


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#6 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 987
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.11.2020 00:23

Sprawdź

 

https://shellngn.com/

 

https://github.com/s...box/shellinabox

 

do shellngn masz obraz dockera https://hub.docker.com/r/shellngn/pro


  • +
  • -
  • 1

#7 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 06.11.2020 05:21

Trochę jak działo z pancernika na człowieka ale prawdopodobnie użyję choć nie korzystam z dockera. Dzięki.
  • +
  • -
  • 1
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#8 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 06.11.2020 17:17   Najlepsza odpowiedź

 

Nie da się skompilować na tej wersji linuxa co mam, autor wie o tym błędzie od 2017 ale do tej pory nie wpadł na pomysł jak to naprawić.

 

Tak więc kontunuuję poszukiwania 

 

//znalazłem rozwiązanie, całkiem spoko


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych