Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

CS:GO Mod by O'Zone

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#1 O'Zone

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 30.04.2019 14:27

*
Popularny

Jakiś czas temu tytusek udostępnił swojego CS:GO moda, więc pomyślałem, że i ja udostępnię swoją wersję.

Mod został przeze mnie stworzony od zera na potrzeby CS-Reload.pl, która zakończyła swoją działalność 6 kwietnia tego roku.

Przez dłuższy czas był u mnie dostępny do kupienia. Aktualnie działające serwery: GameTracker.

 

opis
Podobnie jak mój CoD Mod, aktualna wersja mod'a działa wyłącznie na AMXX 1.8.3 / 1.9.

 

Mod składa się z 18 pluginów:
1. Silnik odpowiadający za zarządzanie skinami, walutą (euro), posiada także wbudowany wymianę, oddawanie skinów i rynek,

który jest bezpieczną opcją sprzedaży skinów innym graczom. Obsługiwane są skiny do każdej broni, nie ma limitu ich liczby - no poza limitem 512 zasobów w precache.
Każdy skin można kupić za określoną kwotę euro lub spróbować wylosować dowolny skin dla danej broni.
Jest także możliwość losowania dowolnego skinu dowolnej broni - dla tych, którzy lubią duże ryzyko, ale i możliwy duży zysk.
Domyślnie każdy gracz może mieć dowolną liczbę egzemplarzy jednego skina, ale w pierwotnej wersji mógł posiadać jedynie po jednym,
żeby móc "zebrać je wszystkie" - możliwe jest przestawienie trybu zdobywania skinów odpowiednim cvarem.
Cvarami modyfikowalne jest właściwie wszystko: pokazywanie domyślnych skinów z cs:go, minimalna liczba osób do naliczania euro
i jego ilość za zabicie, zabicie z hs, podłożenie/rozbrojenie bomby, wygraną rundę i więcej.
Skiny przypisywane są do bytu broni, więc możliwe jest podnoszenie broni ze skinami innych graczy
- po najechaniu celownikiem na broń widać, czy i jaki posiada ona skin.
2. System kont z możliwością automatycznego logowania - bez zalogowania nie ma dostępu do żadnej opcji dostępnej w modzie.
3. C4 - plugin podmieniający wszystkie 3 modele paki na model z CS:GO.
4. Granaty - plugin podmieniający modele granatów, dodatkowo jest możliwość wykonywania krótkiego i średniego rzutu z użyciem prawego/obu przycisków myszy.
5. Operacje - dostępne są 4 typy operacji, można dodać dowolną ich liczbę - nagrodą za wykonanie jest euro.
6. Rangi - nic innego jak rangi z CS:GO, w tym z ich ikonami wyświetlanymi nad głowami graczy.
Rangi nie są jednak dostępne po zabiciu określonej liczby graczy, a przyznawane na podstawie rankingu ELO (jak w CS:GO).
Plugin posiada też masę dodatkowych funkcji, które trafiły później także do UltimateStats.
7. RunBoost - plugin umożliwiający wykonywanie runboosta jak w CS:GO.
8. Smoke - biały smoke imitujący smoka z CS:GO, parametry wielkości czy czasu trwania są niemal identyczne.
Chcąc odwzorować jak najdokładniej mechanizmy z CS:GO, smoke umożliwia gaszenie molotova.
9. Molotov - dobrze odwzorowany Molotov dostępny do kupienia komendą.
10. Zeus - w pełni odwzorowana wersja Zeusa dostępna do kupienia komendą.
11. Tranfer - osobny plugin umożliwiający transfer euro między graczami
12. VIP & SVIP - plugin obsługujący zarówno VIPa jak i SVIPa.
13. Unprecacher - usuwa zbędne zasoby, żeby zrobić miejsce dla skinów, bo problemem szybko staje się limit 512 zasobów.
14. Inspect - plugin pozwalający oglądać broń po wciśnięciu F, działa z niemal wszystkimi dostępnymi z modem skinami.
15. Asysta i Zemsta - bez niespodzianek dodaje asystę i zemstę, cvary pozwalają dowolnie włączyć/wyłączyć jedną i drugą funkcjonalność,
ustawić nagrodę w euro, a w przypadku asysty minimalne zadane obrażenia
16. Klany - zaawansowany system klanów w pełni konfigurowalny cvarami.

Nie mogło oczywiście zabraknąć rozwoju klanu, który umożliwia przyjęcie większej liczby członków, a każdy członek to dodatkowy bonus do szansy na drop skina.

Z dodatkowych funkcjonalności wymienię m.in.: zarządzanie członkami offline/online, wojny klanów, możliwość składania i rozpatrywania podań (online/offline).
17. Menu serwera - plugin pozwalający na generowanie głównego menu serwera dostępnego zarówno pod komendą /menu jak i klawiszem V
na podstawie pliku konfiguracyjnego. Możliwe jest oczywiście wykorzystanie dostępnych w menu kolorów.
18. Buymenu - plugin podmieniający graczom buymenu na customowe, z którego zniknęły tarcza i noktowizor,
a znalazły miejsce nowe bronie, czyli Zeus i Molotov. Dodatkowo widoczny jest skin ustawiony dla danej broni.
Ze względu na ograniczenia silnika menu jest tekstowe, dlatego dla graczy, którzy wolą jednak z niego korzystać, jest opcja wyłączenia customowego menu.

 

konfiguracja

Główna konfiguracja może być zmieniona przez cvars załadowane z csgo_mod.cfg.
Wtyczki można włączyć/wyłączyć w plugins-csgo.ini.
Opcje menu głównego są zapisane w csgo_menu.ini.
Konfiguracja misji znajduje się w csgo_operations.ini.
Dostępne skiny można zmienić w csgo_skins.ini.

Wszystkie dostępne pliki konfiguracyjne posiadają odpowiednie opisy.

 

download

Najnowszy release - zawiera configi i pluginy z wszystkimi potrzebnymi zasobami: skiny, mapy, dźwięki, sprite itp.


  • +
  • -
  • 24
Pomogłem? Daj Dołączona grafika

#2 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 01.05.2019 00:16

A co to się dzieje że to tak udostępniasz , nie lepiej sprzedawać to ?? , są go mody za free. 




#3 tytusek

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:822
Offline

Napisano 01.05.2019 07:04

A co to się dzieje że to tak udostępniasz , nie lepiej sprzedawać to ?? , są go mody za free. 

To taka spuścizna po swojej pracy dla innych, czy warto uganiać się za jakieś drobne pieniadze, nikt nie zaoferuje rzeczywista wartość hajsu do czasu ile tam poświęcił :P


  • +
  • -
  • 1

#4 I am the one who knocks.

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:133
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Albuquerque
Offline

Napisano 01.05.2019 08:59

Jest jeden problem masa błędów przy kompilacji


  • +
  • -
  • 0

#5 I am the one who knocks.

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:133
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Albuquerque
Offline

Napisano 01.05.2019 09:20

Jakiś czas temu tytusek udostępnił swojego CS:GO moda, więc pomyślałem, że i ja udostępnię swoją wersję.

Mod został przeze mnie stworzony od zera na potrzeby CS-Reload.pl, która zakończyła swoją działalność 6 kwietnia tego roku.

Przez dłuższy czas był u mnie dostępny do kupienia. Aktualnie działające serwery: GameTracker.

 

opis
Podobnie jak mój CoD Mod, aktualna wersja mod'a działa wyłącznie na AMXX 1.8.3 / 1.9.

 

Mod składa się z 18 pluginów:
1. Silnik odpowiadający za zarządzanie skinami, walutą (euro), posiada także wbudowany wymianę, oddawanie skinów i rynek,

który jest bezpieczną opcją sprzedaży skinów innym graczom. Obsługiwane są skiny do każdej broni, nie ma limitu ich liczby - no poza limitem 512 zasobów w precache.
Każdy skin można kupić za określoną kwotę euro lub spróbować wylosować dowolny skin dla danej broni.
Jest także możliwość losowania dowolnego skinu dowolnej broni - dla tych, którzy lubią duże ryzyko, ale i możliwy duży zysk.
Domyślnie każdy gracz może mieć dowolną liczbę egzemplarzy jednego skina, ale w pierwotnej wersji mógł posiadać jedynie po jednym,
żeby móc "zebrać je wszystkie" - możliwe jest przestawienie trybu zdobywania skinów odpowiednim cvarem.
Cvarami modyfikowalne jest właściwie wszystko: pokazywanie domyślnych skinów z cs:go, minimalna liczba osób do naliczania euro
i jego ilość za zabicie, zabicie z hs, podłożenie/rozbrojenie bomby, wygraną rundę i więcej.
Skiny przypisywane są do bytu broni, więc możliwe jest podnoszenie broni ze skinami innych graczy
- po najechaniu celownikiem na broń widać, czy i jaki posiada ona skin.
2. System kont z możliwością automatycznego logowania - bez zalogowania nie ma dostępu do żadnej opcji dostępnej w modzie.
3. C4 - plugin podmieniający wszystkie 3 modele paki na model z CS:GO.
4. Granaty - plugin podmieniający modele granatów, dodatkowo jest możliwość wykonywania krótkiego i średniego rzutu z użyciem prawego/obu przycisków myszy.
5. Operacje - dostępne są 4 typy operacji, można dodać dowolną ich liczbę - nagrodą za wykonanie jest euro.
6. Rangi - nic innego jak rangi z CS:GO, w tym z ich ikonami wyświetlanymi nad głowami graczy.
Rangi nie są jednak dostępne po zabiciu określonej liczby graczy, a przyznawane na podstawie rankingu ELO (jak w CS:GO).
Plugin posiada też masę dodatkowych funkcji, które trafiły później także do UltimateStats.
7. RunBoost - plugin umożliwiający wykonywanie runboosta jak w CS:GO.
8. Smoke - biały smoke imitujący smoka z CS:GO, parametry wielkości czy czasu trwania są niemal identyczne.
Chcąc odwzorować jak najdokładniej mechanizmy z CS:GO, smoke umożliwia gaszenie molotova.
9. Molotov - dobrze odwzorowany Molotov dostępny do kupienia komendą.
10. Zeus - w pełni odwzorowana wersja Zeusa dostępna do kupienia komendą.
11. Tranfer - osobny plugin umożliwiający transfer euro między graczami
12. VIP & SVIP - plugin obsługujący zarówno VIPa jak i SVIPa.
13. Unprecacher - usuwa zbędne zasoby, żeby zrobić miejsce dla skinów, bo problemem szybko staje się limit 512 zasobów.
14. Inspect - plugin pozwalający oglądać broń po wciśnięciu F, działa z niemal wszystkimi dostępnymi z modem skinami.
15. Asysta i Zemsta - bez niespodzianek dodaje asystę i zemstę, cvary pozwalają dowolnie włączyć/wyłączyć jedną i drugą funkcjonalność,
ustawić nagrodę w euro, a w przypadku asysty minimalne zadane obrażenia
16. Klany - zaawansowany system klanów w pełni konfigurowalny cvarami.

Nie mogło oczywiście zabraknąć rozwoju klanu, który umożliwia przyjęcie większej liczby członków, a każdy członek to dodatkowy bonus do szansy na drop skina.

Z dodatkowych funkcjonalności wymienię m.in.: zarządzanie członkami offline/online, wojny klanów, możliwość składania i rozpatrywania podań (online/offline).
17. Menu serwera - plugin pozwalający na generowanie głównego menu serwera dostępnego zarówno pod komendą /menu jak i klawiszem V
na podstawie pliku konfiguracyjnego. Możliwe jest oczywiście wykorzystanie dostępnych w menu kolorów.
18. Buymenu - plugin podmieniający graczom buymenu na customowe, z którego zniknęły tarcza i noktowizor,
a znalazły miejsce nowe bronie, czyli Zeus i Molotov. Dodatkowo widoczny jest skin ustawiony dla danej broni.
Ze względu na ograniczenia silnika menu jest tekstowe, dlatego dla graczy, którzy wolą jednak z niego korzystać, jest opcja wyłączenia customowego menu.

 

konfiguracja

Główna konfiguracja może być zmieniona przez cvars załadowane z csgo_mod.cfg.
Wtyczki można włączyć/wyłączyć w plugins-csgo.ini.
Opcje menu głównego są zapisane w csgo_menu.ini.
Konfiguracja misji znajduje się w csgo_operations.ini.
Dostępne skiny można zmienić w csgo_skins.ini.

Wszystkie dostępne pliki konfiguracyjne posiadają odpowiednie opisy.

 

download

Najnowszy release - zawiera configi i pluginy z wszystkimi potrzebnymi zasobami: skiny, mapy, dźwięki, sprite itp.

 

I niektórych plików poprostu brak


  • +
  • -
  • 0

#6 O'Zone

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 01.05.2019 10:12

A co to się dzieje że to tak udostępniasz , nie lepiej sprzedawać to ?? , są go mody za free. 

 

AMXX zawsze traktowałem jako hobby, a nie sposób na zarobek, bo nie wszystko kręci się wokół pieniędzy.

Tak jak napisał tytusek, nikt nie zapłaci mi kwoty stosownej do czasu włożonego w rozwój tego moda.

Wolę więc udostępnić co mi jeszcze zostało dla całej społeczności (póki jeszcze istnieje)

i cieszyć się wyłącznie z tego, że ktoś skorzysta z mojej pracy.

Sam korzystam z wielu projektów open-source, które ich autorzy rozwijają całkowicie za darmo,

więc mogę chociaż tutaj dołożyć od siebie jakąś na prawdę malutką cegiełkę.

 

Jest jeden problem masa błędów przy kompilacji

 

Niczego nie brakuje, to jedynie drobne problemy po sprzątaniu w projektcie :)

Nie trudno zauważyć literówkę w nazwie folderu include.

Poprawiłem także ścieżki do modeli w kilku pluginach po zmianie nazwy głównego katalogu w models.

Możesz sobie jeszcze raz zaciągnąć paczkę.


Użytkownik O'Zone edytował ten post 01.05.2019 10:32

  • +
  • -
  • 4
Pomogłem? Daj Dołączona grafika

#7 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 01.05.2019 11:56

Tak tylko szkoda zgodzę sie z tym wszystkim co mi piszecie , ale jak są go mody dostępne , to dlaczego ktoś kto nigdy nie prowadził serwerów ma mieć taki sam go mod jak ktoś kto prowadzi serwery 5 lat. ;) 



#8 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 552
Godlike

  • Postów:11 974
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 01.05.2019 12:24

A co to ma do znaczenia ile lat ma serwer ? Nie zastrzezyles zadnych praw autorskich etc. wiec kazdy ma mozliwosc zrobienia identycznego serwera.


  • +
  • -
  • 1

#9 O'Zone

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 01.05.2019 12:47

Tak tylko szkoda zgodzę sie z tym wszystkim co mi piszecie , ale jak są go mody dostępne , to dlaczego ktoś kto nigdy nie prowadził serwerów ma mieć taki sam go mod jak ktoś kto prowadzi serwery 5 lat. ;)

 

Postęp? Ktoś może przejąć projekt lub zaadaptować jakąś jego część i pchać rozwój do przodu.

No i dlaczego ktoś ma mieć niemal niemożliwą do przeskoczenia przewagę nad startującą konkurencją tylko i wyłącznie z tytułu tego, że robi to długo?

 

Serwery są dla graczy, których przy CSie 1.6 została już właściwie garstka, więc czemu by nie mogli

pograć na porządnym modzie zamiast kolejnej "unikalnej" zabugowanej sklejki kupionej za 30zł.


  • +
  • -
  • 1
Pomogłem? Daj Dołączona grafika

#10 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 01.05.2019 13:09

Ma możliwość , ale o zone ułatwia im o 100 % 

 

 

To jest twój wybór ja bym tak nie postąpił o zone 



#11 Hiko

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:302
Offline

Napisano 01.05.2019 13:27

Dobra robota sam bym nie udostępnił swojej paczki csgomoda ale szanuje twój wybór :D

już niedługo będą serwery z Unikalnym CS:GO MODEM :D


  • +
  • -
  • 0

POMAGAM NA ILE TYLKO POTRAFIĘ !

 

 


#12 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 01.05.2019 15:47

Unlike dalej !! lepiej idzie sie dogadać z ruskimi niż z wami pozdro , 

 

 

To że wy sobie programujecie i to udstępniacie to mi to lata . 

 

Ja prowadzę serwery i moją brochą jest to aby inne serwery nie miały tego co ja . Nie pozdrawiam was .



#13 I am the one who knocks.

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:133
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Albuquerque
Offline

Napisano 01.05.2019 17:30

Unlike dalej !! lepiej idzie sie dogadać z ruskimi niż z wami pozdro , 

 

 

To że wy sobie programujecie i to udstępniacie to mi to lata . 

 

Ja prowadzę serwery i moją brochą jest to aby inne serwery nie miały tego co ja . Nie pozdrawiam was .

W dzisiejszych czasach wszyscy od siebie bierzemy coś bo jak ktoś coś ma lepszego to chcemy mieć to samo, co do serwerów takie same np też są oba serwery sie dobrze trzymają to nie jest wina paczki że gracze grają ale atmosfery serwer a raczej mod ma ich zachęcić a większość robią to ludzie typu administracja i ci którzy tam są i grają czyli stali gracze


  • +
  • -
  • 0

#14 Eryk172

    Szukam niewiadomej

  • Użytkownik

Reputacja: 41
Pomocny

  • Postów:407
  • Steam:steam
  • Imię:Eryk
  • Lokalizacja:Dbn
Offline

Napisano 01.05.2019 18:04

Widzę niezły ból d*py, zrobię to samo chyba.

 

Wszystko wleci na gitguba i na Bieżąco każdy gracz będzie mógł dodawać swoje zmiany, które wlecą na serwery  :lol:

 

 


  • +
  • -
  • 0

CoD Mod - IP: 91.224.117.15:27235      
JailBreak  -   IP: 91.224.117.67:27075     
Only de_dust2 -   IP: 193.33.176.197:27111   

Więcej serwerów na: www.NaFarciePL


#15 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 01.05.2019 18:13

Dodam tylko że i tak nie użył bym tego go moda ;) Bo są jak wszystkie na serwerach , uderzyłeś teraz w ludzi jak oen i donciak.

 

 

Go mody są źle zrobione moim zdaniem ja bym chciał go moda o wiele bardziej rozbudowany. 

 

Jaki jest sens go moda jeśli dany skin w pluginach nie ma żadnej wartości tylko jest skinem :D 



#16 Eryk172

    Szukam niewiadomej

  • Użytkownik

Reputacja: 41
Pomocny

  • Postów:407
  • Steam:steam
  • Imię:Eryk
  • Lokalizacja:Dbn
Offline

Napisano 01.05.2019 19:27


Jaki jest sens go moda jeśli dany skin w pluginach nie ma żadnej wartości tylko jest skinem  

 

Jaki jest sens skinów w grze CS:GO skoro są tylko skinem?

Rozumiem pewnie chodzi o wartość skinów w realnych pieniądzach.

 

Zatem odpowiedz sobie na pytanie po co gramy w gry


Użytkownik Eryk172 edytował ten post 01.05.2019 19:34

  • +
  • -
  • 0

CoD Mod - IP: 91.224.117.15:27235      
JailBreak  -   IP: 91.224.117.67:27075     
Only de_dust2 -   IP: 193.33.176.197:27111   

Więcej serwerów na: www.NaFarciePL


#17 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 552
Godlike

  • Postów:11 974
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 01.05.2019 20:22

 

 

Jaki jest sens go moda jeśli dany skin w pluginach nie ma żadnej wartości tylko jest skinem  :D

 

Zapoznaj się z podstawami ekonomii. I zastanów się zanim coś napiszesz bo w tym momencie czytając Twoje posty mam wrażenie ze nie zastanawiasz się w żaden sposób nad swoimi wnioskami.


  • +
  • -
  • 3

#18 Alelluja

    Miszcz jotbe

  • Power User

Reputacja: 491
Wszechobecny

  • Postów:981
  • GG:
Offline

Napisano 01.05.2019 22:08

Ja prowadzę serwery i moją brochą jest to aby inne serwery nie miały tego co ja . Nie pozdrawiam was .

 

Sam oczekujesz pomocy a jeżeli ktoś komuś pomaga to już źle czysta hipokryzja.


  • +
  • -
  • 1

Moje Pluginy | Paczki:
------> http://amxx.pl/topic...od/#entry687942 <------ 500 Postów 27.05.2015
------> http://amxx.pl/topic...monety-lombard/<------
------> http://amxx.pl/topic...-na-ammo-packi/<------


#19 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 01.05.2019 22:40

Jak na razie Dostałem tutaj pomoc tylko od tibback , a tak to za wszystko płacę . 

 

 

Fajna paczka Plusik.


Użytkownik wariat aka pro edytował ten post 01.05.2019 22:51


#20 Volter

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:127
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Złocieniec
Offline

Napisano 02.05.2019 08:50

Podziękował, Na pewno się przyda. 


  • +
  • -
  • 0

31.6.69.235:27410  - Coś dla starych wyjadaczy 1.6 DR CLASSIC

 

Fragarena.pl 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych