Witam potrzebuje kodu, pliku który jest odpowiedzialny za odznaczenia czyli expert niewidzialności był troche bardziej widoczny, aktualnie jest w ogóle nie zauważalny, oraz odznaki z dodatkowym hp chciałbym aby początkujący miał 110 hp, weteran 120hp a exper 130 hp
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Mod BF2
Temat rozp. dedaler, 30.10.2009 21:54
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 30.10.2009 21:54
#2
Napisano 30.10.2009 23:16
dedaler, Witaj!
Co do hp!
otwórz plik badgepowers.inl
znajdź w nim:
Co do niewidzialności!
otwórz plik const.inl
znajdź w nim:
Co do szybkości!
otwórz plik badgepowers.inl
znajdź w nim:
Co do kamizelek!
otwórz plik badgepowers.inl
znajdź w nim:
następnie skompiluj sma ;]
jak masz pytania jeszcze do jakiś odznak to pisz postaram się odpowiedzieć
Co do hp!
otwórz plik badgepowers.inl
znajdź w nim:
hp = 100 + (assaultlevel*20);zamień na:
hp = 100 + (assaultlevel*10);
Co do niewidzialności!
otwórz plik const.inl
znajdź w nim:
new const gInvisAlphaValue[3] =
{
125, //Basic Shotgun Combat
75, //Veteran Shotgun Combat
5 //Expert Shotgun Combat
};zamień na:new const gInvisAlphaValue[3] =
{
155, //Basic Shotgun Combat
105, //Veteran Shotgun Combat
55 //Expert Shotgun Combat
};Co do szybkości!
otwórz plik badgepowers.inl
znajdź w nim:
speed += (smglevel * 25.0);zamień na:
speed += (smglevel * 15.0);
Co do kamizelek!
otwórz plik badgepowers.inl
znajdź w nim:
switch (numofbadges[id])
{
case 6 .. 11: {
if ( cs_get_user_armor(id, ArmorType) < 100 )
{
cs_set_user_armor(id, 50, CS_ARMOR_VESTHELM);
givenitem = true;
}
}
case 12 .. 17: {
if ( cs_get_user_armor(id, ArmorType) < 150 )
{
cs_set_user_armor(id, 100, CS_ARMOR_VESTHELM);
givenitem = true;
}
}
case 18 .. 24: {
cs_set_user_armor(id, 250, CS_ARMOR_VESTHELM);
givenitem = true;
}
}zamień na:switch (numofbadges[id])
{
case 6 .. 11: {
if ( cs_get_user_armor(id, ArmorType) < 50 )
{
cs_set_user_armor(id, 50, CS_ARMOR_VESTHELM);
givenitem = true;
}
}
case 12 .. 17: {
if ( cs_get_user_armor(id, ArmorType) < 75 )
{
cs_set_user_armor(id, 100, CS_ARMOR_VESTHELM);
givenitem = true;
}
}
case 18 .. 24: {
cs_set_user_armor(id, 100, CS_ARMOR_VESTHELM);
givenitem = true;
}
}następnie skompiluj sma ;]
jak masz pytania jeszcze do jakiś odznak to pisz postaram się odpowiedzieć
#3
Napisano 31.10.2009 01:19
Tak mam jeszcze jedno ;] Chodzi o to że np: zabije w 1 rundzie 5 osób z shotguna, więc dostaję początkującą niewidzialność a za 2 rundy dostaje już wterana. To też jakiś problem po prostu weteren i expert czasem przyznawani są za nic
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









