Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Mam problem z pewnym modelemPoszukuje osobę która mi pomoże w problemie z modelem

modele counter-strike problemy knuckles uganda

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 TekLak

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 10.02.2018 22:50

Mam mały problem z pewnym modelem postaci ,który został zrobiony do Half-Life'a ale ja bym chciał go importować do cs'a i nie mam zielonego pojęcia jak próbowałem otóż programem milkshape ale nie mam zielonego pojęcia jak tego się używa. Więc osoby ,które ogarniają tworzenie modeli do cs'a proszę o pomoc! 

 

Model ,który chce przenieść: https://gamebanana.com/skins/159933

 

Albo nawet jakby ktoś mi wytłumaczył jak mniej więcej uzyskać taki efekt modelu , to bym był bardzo wdzięczny!

 

  • +
  • -
  • 0

#2 =DD

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:25
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Dom
Offline

Napisano 18.02.2018 16:40

Wyżej wymieniony model chcesz mieć u siebie na serwerze? Czy tylko Ty jako jedyny chcesz taki widzieć? Bo piszesz, że nie możesz importować, a potem, że chcesz taki stworzyć....


  • +
  • -
  • 0

#3 TekLak

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 18.02.2018 17:12

Wyżej wymieniony model chcesz mieć u siebie na serwerze? Czy tylko Ty jako jedyny chcesz taki widzieć? Bo piszesz, że nie możesz importować, a potem, że chcesz taki stworzyć....

No chciałbym mieć takowy model na swoim "serwerze", serwer można by powiedzieć ,że na botach xD(Czasami z kuzynem gram ale to rzadko) okazało się ,że model działa ale dość dziwnie. Chodzi w powietrzu i robi animacje ,która była wgrana już w tym modelu. Jakby ktoś mi powiedział jak zrobić ,żeby model był chociaż na ziemi to bym był bardzo wdzięczny!


  • +
  • -
  • 0

#4 ZBA

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:46
Offline

Napisano 25.02.2018 20:29

Ten model nie ma szkieletu i nie ma animacji. Gdybyś chciał, aby ruszał nóżkami podczas poruszania się to trzeba było by zrobić szkielet i animacje


  • +
  • -
  • 0

#5 TekLak

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 25.02.2018 21:44

Ten model nie ma szkieletu i nie ma animacji. Gdybyś chciał, aby ruszał nóżkami podczas poruszania się to trzeba było by zrobić szkielet i animacje

Ło kurde ,a może znasz jakiś dobry program do edytowania modeli? Żeby właśnie można było dodać szkielet i animacje.

Byłbym bardzo wdzięczny!


  • +
  • -
  • 0

#6 ZBA

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:46
Offline

Napisano 25.02.2018 22:03

 

Ten model nie ma szkieletu i nie ma animacji. Gdybyś chciał, aby ruszał nóżkami podczas poruszania się to trzeba było by zrobić szkielet i animacje

Ło kurde ,a może znasz jakiś dobry program do edytowania modeli? Żeby właśnie można było dodać szkielet i animacje.

Byłbym bardzo wdzięczny!

 

Najprostszy to Milkshape3D

 

 

https://gamebanana.com/skins/160189


Użytkownik ZomboidArea edytował ten post 25.02.2018 22:20

  • +
  • -
  • 0

#7 TekLak

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 25.02.2018 22:23

 

 

Ten model nie ma szkieletu i nie ma animacji. Gdybyś chciał, aby ruszał nóżkami podczas poruszania się to trzeba było by zrobić szkielet i animacje

Ło kurde ,a może znasz jakiś dobry program do edytowania modeli? Żeby właśnie można było dodać szkielet i animacje.

Byłbym bardzo wdzięczny!

 

Najprostszy to Milkshape3D

 

Sprawdzałem jakieś poradniki jak dodać szkielet do takiego modelu ale najczęściej wychodzą poradniki o importowaniu broni coś tego typu a gdzieś z kilka filmów jest coś o tematyce dodawania szkieletu ale nic z nich nie rozumiem :\.

W tego typu sprawach jakimi są modele jestem zielony. :D


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: modele, counter-strike, problemy, knuckles, uganda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych