Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Statystyki amxx

statystyki amxx

Najlepsza odpowiedź Rivit, 16.07.2015 14:39

data/csstats.dat - tam trzymane są staty graczy, aby edytować użyj WinCSX.exe (off serwer, pobierasz csstats.dat, wrzucasz go do folderu z WinCSX.exe, odpalasz program, edytujesz, zamykasz, wgrywasz nowy (ten edytowany) csstats.dat tam gdzie był (nadpisujesz stary), uruchamiasz serwer i masz)

 

statsx - plugin odpowiedzialny za wiele komend, m.in. /top15, /rank, /statsme, /hp itp

Przejdź do postu


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomol1111

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Jaworzni
Offline

Napisano 16.07.2015 14:35

Witam. 

 

Od razu mówię, że szukałem, nawet na anglojęzycznych stronach oraz w plikach na serwerze, ale za nic nie mogę znaleźć gdzie zapisują się te statystyki wbudowane w AMXX :(

 

Dzięki poradnikom dorobiłem psychostats do serwera, uruchomiłem logi na serwerze ale chciałbym dodać jeszcze statystyki od początku jak serwer działa, ale nie mogę znaleźć tych właśnie, które widać po wpisaniu komendy /top15 czy /rank.

 

Wie ktoś może gdzie się one znajdują ?


  • +
  • -
  • 0

#2 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 16.07.2015 14:39   Najlepsza odpowiedź

data/csstats.dat - tam trzymane są staty graczy, aby edytować użyj WinCSX.exe (off serwer, pobierasz csstats.dat, wrzucasz go do folderu z WinCSX.exe, odpalasz program, edytujesz, zamykasz, wgrywasz nowy (ten edytowany) csstats.dat tam gdzie był (nadpisujesz stary), uruchamiasz serwer i masz)

 

statsx - plugin odpowiedzialny za wiele komend, m.in. /top15, /rank, /statsme, /hp itp


  • +
  • -
  • 1

#3 tomol1111

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Jaworzni
Offline

Napisano 16.07.2015 14:47

Jezu jesteś świetny ! 

 

Powiedz mi jeszcze, czy jest możliwość jakaś wyeksportować te dane, albo wpisać tak, aby wsyzstko co w tym pliku jest doliczyło się do psychostats? 


  • +
  • -
  • 0

#4 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 16.07.2015 15:28


Jezu jesteś świetny !

 

Tak mi mówią druhy...

 

 

 

Wyeksportować? Hmhm, nie mam pojęcia, skoro jest program do odczytu/modyfikacji to musi być jakiś sposób, żeby to wklepać tak, żeby podeszło pod psychostats, ale niestety nic więcej nie wiem :/


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: statystyki, amxx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych