Dlaczego ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Problem z CS'em
#1
Napisano 03.08.2009 12:17
Dlaczego ?
#2
Napisano 03.08.2009 12:20
Pokaż liblist.gam
#3
Napisano 03.08.2009 12:23
game "Counter-Strike" url_info "www.counter-strike.net" url_dl "" version "1.6" size "184000000" svonly "0" secure "1" type "multiplayer_only" cldll "1" hlversion "1111" nomodels "1" nohimodel "1" mpentity "info_player_start" gamedll "addons/metamod/dlls/metamod.dll" gamedll_linux "dlls/cs_i386.so" trainmap "tr_1"
#5
Napisano 03.08.2009 12:30
#6
Napisano 03.08.2009 12:35
#7
Napisano 03.08.2009 12:36
#8
Napisano 03.08.2009 13:05
Dużo nie zajmuje.
A potem zboty (wedle instrukcji na stronie którą podałem)
#9
Napisano 03.08.2009 13:19
Pomogi dam
#11
Napisano 03.08.2009 14:19
Teraz ściagnam zbota, bo jest potrzebny do tego pacha
Aha i skopiowałem console może to się przyda:
Master server communication disabled. maxplayers cannot be changed while a server is running. BUILD 3248 SERVER (0 CRC) Server # 2 Pawlak connected Couldn't open file overviews/de_dust4.txt. Using default values for overiew mode. Couldn't open file overviews/de_dust4.txt. Using default values for overiew mode. Pawlak is joining the Counter-Terrorist force Scoring will not start until both teams hav
Co zrobić zęby był dziek strzałów ?
[ Dodano: 03-08-2009, 15:35 ]
Wgrałem zbota i : nie ma dalej dzieku broni, zbot nawet botow nie stawia. Żalowate to wszystko:
consola:
Warning: Couldn't get duration of phrase 'soundradiobotcookedwell_cover_you_you_defuse.wav' Master server communication disabled. maxplayers cannot be changed while a server is running. BUILD 3248 SERVER (0 CRC) Server # 2 Pawlak connected Pawlak is joining the Counter-Terrorist force Scoring will not start until both teams have
#12
Napisano 03.08.2009 14:40
Przeinstaluj CS'a i potem patcha wgraj.
Jak nadal jakieś problemy to ściągnij CS'a
#13
Napisano 03.08.2009 14:43
jeszcze cos takiego miałem, może ci sie przyda
[ Dodano: 03-08-2009, 15:44 ]
A to że cs lewy to się domyślam
#15
Napisano 03.08.2009 14:54
Tak naprawdę nie chce grac z botami, tylko chcialem zeby sie mapa zaladowala nawet bez botow
Dzwiek broni na serwerach jest tylko jak stawiam na boty nie ma - czyli tak jak mowilem nie potrzeba mi..
[ Dodano: 03-08-2009, 15:55 ]
A chcce przegladac mapy te co mam na kompie , zeby sobie wybrac < jak beda fajne i wgrac na serwer
#16
Napisano 03.08.2009 14:59
#17
Napisano 03.08.2009 15:00
Takie coś nawet dzieci umieją zrobić
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










