Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
War3FT
Temat rozp. pavel03, 19.09.2008 20:29
6 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 19.09.2008 20:29
Mam problem z pluginem war3ft.amxx sciaglem go z amxx.pl i po zainstalowaniu mam glupi blad
nie wiem czego to jest przyczyna
pomoze ktos ?
#2
Gość__*
Napisano 19.09.2008 20:30
pavel03, wgraj plik językowy ( *.txt i ustaw język serwera na PL )
#3
Napisano 19.09.2008 20:35
plik jezykowy wgrany
i jezyk serwera ustawiony na polski ale nadal to jest
#4
Gość__*
Napisano 19.09.2008 20:36
pavel03, zobacz logi ( może coś jest ).
#5
Napisano 19.09.2008 20:46
w logach wszystko oki
wywalilem to wszystko i sciaglem nowsza wersje tego war3ft
moze pomoze ;/
#6
Napisano 19.09.2008 21:10
Nie mozliwe jak wgrales lang war3 to nie powinno tego byc..... nom wgraj war3 RC jak chcesz pl to napisz
#7
Napisano 19.09.2008 23:27
wsztstko jest wgrane ok
i nie ma errorow na serwie tylko jak przez hlsw robie restarta to pisze
[ Dodano: 20-09-2008, 00:28 ]
i wydaje mi sie ze jak wrzucilem na ftp ten pliczek
to sie nazwa war3FT.txt zmienila na war3ft.txt i dlatego nei dzialalo ... ide sprawdzic; )
[ Dodano: 20-09-2008, 00:32 ]
to bylo jednak to
[AMXX] Failed to open dictionary file: cstrike/addons/amxmodx/data/lang/war3FT.txta ten plik jest wgrany prawidlowo
[ Dodano: 20-09-2008, 00:28 ]
i wydaje mi sie ze jak wrzucilem na ftp ten pliczek
[ Dodano: 20-09-2008, 00:32 ]
to bylo jednak to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








