JailBreak Mod Api 1.0.7p [8 sierpnia]
Droso
02.02.2014
JAILBREAK Mod Api Cypis
Na wstępnie zaznaczam tutaj będę umieszczane kolejne wersje tego silnika: http://amxx.pl/topic...s-aktualizacja/
Autor niezmienny: Cypis
Z powodu braku czasu "przejmuję" aktualizacje.
Aktualizacje wykonuje Cypis oraz HubertTM.
Aktualna wersja 1.0.7p
KOMPILUJEMY LOKALNIE!
PRZEKOMPILOWAĆ NALEŻY WSZYSTKIE ZABAWY, ŻYCZENIA I PLUGINY UŻYWAJĄCE jailbreak.inc JESZCZE RAZ!
Changelog
1.0.6 -> 1.0.7a
1.0.7a -> 1.0.7h
1.0.7h -> 1.0.7i
1.0.7i -> 1.0.7j
1.0.7j -> 1.0.7k
1.0.7k -> 1.0.7L
1.0.7L -> 1.0.7M
1.0.7M -> 1.0.7N
1.0.7N -> 1.0.7o
1.0.7o -> 1.0.7p
- Naprawa niewidocznego licznika (Nowe Binarki);
Podziękowanie
Dla Cypisia - za zgodę na moje rozwijanie projektu i za udostępnienie jego kilku poprawek oraz zabaw! ![]()
Nowy HLDS oraz Stan Projektu
Stan Projektu: WSTRZYMANY!
Nowy HLDS - API już działa na nowych binarkach od wersji API większej niż 1.0.7K
WYMAGA AMXMODX 1.8.2!
Licznik dalej nie działa!
ABY LICZNIK DZIAŁAŁ I ZABAWY SIĘ NIE BUGOWAŁY POTRZEBUJESZ:
BINAREK 6153
Metamod v1.20-am
AMXX v1.8.2
DPROTO v0.9.548
+
Oczywiście ściągając najnowsze AMXX itd. to kompilujcie pluginy właśnie z .INC z tych paczek... nie używajcie przestarzałych .INC, a na serwer tylko wgrywacie najnowszą wersję ...
Kiedy jest KILLDAY, gdzie to zmienić?
#define KILLDAY_DAY PIATEK - tutaj w jailbreak.inc zmieniasz kiedy jest killday!
Nie zapomnij ponownie przekompilować killdaya ![]()

Aktualizacja wymagana:
jail_api_jailbreak.sma 60,72 KB
1629 Ilość pobrań (WERSJA P)
Aktualizacja Wymagane (jeśli miałeś poniżej N):
jail_team.sma 6,65 KB
1249 Ilość pobrań
Aktualizacje wymagane (jeśli miałeś poniżej M):
jailbreak.inc 11,88 KB
1740 Ilość pobrań
jail_freeday.sma 2,32 KB
1098 Ilość pobrań
jail_kd.sma 2,29 KB
1058 Ilość pobrań
jail_menu.sma 10,64 KB
1243 Ilość pobrań
Aktualizacje wymagane (jeżeli miałeś wersje niższą niż 1.0.7L):
Wybierz życzenia:
NIE MUSISZ PODMIENIAĆ ŻYCZEŃ NA TE PONIŻSZE, JEŻELI MASZ JAKIEŚ SWOJE SKOMPILUJ JE TYLKO Z NOWYM jailbreak.inc ![]()
Standardowe:
jail_zyczenia.sma 7,37 KB
960 Ilość pobrań
lub wersja z nowymi życzeniami (rpg i rzucanie się nożami):
http://www16.zippysh...13121/file.html
NIEWYMAGANA AKTUALIZACJA, ALE PLIK JEST WYMAGANY, DO KAŻDEJ WERSJI:
cs_player_models_api.sma 6,53 KB
820 Ilość pobrań
Modele i dźwięki w oficjalnym temacie:
http://amxx.pl/topic...s-aktualizacja/
(UWAŻAJ, ŻEBY NIE PODMIENIĆ .SMA/.AMXX/jailbreak.inc)
Zabawy dodatkowe od Cypis/HubertTM
Berek
Więźniowie się ganiają, berek ma 15s. na oddanie berka inaczej zginie i zostanie losowany nowy berek!
[Autor: Cypis]
[Wersja: 1.0.7M 7 kwietnia 14r.]
jail_berek.sma 8,33 KB
926 Ilość pobrań
Użytkownik Droso edytował ten post 05.07.2016 17:40
Plik .amxx
Wielkie Jol
02.02.2014
Brawo, że skłoniłeś się do tego, by dalej rozwijać ten projekt
Powodzenia
lukas6661
06.02.2014
Już testujemy nowe dzieło, a byłby ktoś tak miły i skompilował wszystkie zabawy za nas? ![]()
Droso
06.02.2014
Już testujemy nowe dzieło, a byłby ktoś tak miły i skompilował wszystkie zabawy za nas?
Kompilacja lokalna... Jeżeli bez tej wiedzy chcesz założyć serwer głoszę upadek tego serwera za maksymalnie dwa miesiące.
+ Nie skompiluje, regulamin zabrania wrzucania plików .amxx, możecie poprosić co najwyżej Administratora, żeby wgrał najnowsze jailbreak.inc ![]()
Użytkownik Droso edytował ten post 16.11.2014 10:01
Xims123
06.02.2014
Mam pytanie.Czy planujesz pisać jakieś nowe zabawy etc.,czy na chwile obecną naprawiasz tylko i wyłącznie bugi ?
Droso
06.02.2014
Jutro dodam zabawę, forum dopiero powróciło. (Tylko jedną daję - stworzoną przez Cypisia, więcej nie tworzę, najpierw bugi)
`YNRE.
06.02.2014
Pobrałem .sma podane i na nowo pobrałem sma zabaw. Wziąłem ten jailbreak.inc i wrzuciłem do kompilatora lokalnego. Podmieniłem tylko w jail_api_jailbreak.sma nazwy modeli. Skompilowałem wszystko pięknie, a gdy gram na serwerze, wybieram grę WG lub Chowany zabawa się buguje, czas stoi i widnieje tylko [00:49].
lukas6661
07.02.2014
Pobrałem .sma podane i na nowo pobrałem sma zabaw. Wziąłem ten jailbreak.inc i wrzuciłem do kompilatora lokalnego. Podmieniłem tylko w jail_api_jailbreak.sma nazwy modeli. Skompilowałem wszystko pięknie, a gdy gram na serwerze, wybieram grę WG lub Chowany zabawa się buguje, czas stoi i widnieje tylko [00:49].
Coś musiałeś chyba pokręcić bo u mnie działa co prawda tylko raz testowałem ale działało, tylko teraz pytanie, zawsze było iż na zabawach ostatni miał zyczenie teraz niewyskakuje menu żeby mu je dać a sam więzień /lr nieda rady wpisać, to jest usunięte?
`YNRE.
07.02.2014
Pobrałem .sma podane i na nowo pobrałem sma zabaw. Wziąłem ten jailbreak.inc i wrzuciłem do kompilatora lokalnego. Podmieniłem tylko w jail_api_jailbreak.sma nazwy modeli. Skompilowałem wszystko pięknie, a gdy gram na serwerze, wybieram grę WG lub Chowany zabawa się buguje, czas stoi i widnieje tylko [00:49].
Coś musiałeś chyba pokręcić bo u mnie działa co prawda tylko raz testowałem ale działało, tylko teraz pytanie, zawsze było iż na zabawach ostatni miał zyczenie teraz niewyskakuje menu żeby mu je dać a sam więzień /lr nieda rady wpisać, to jest usunięte?
Nic nie kręciłem. Czasami jest tak, że WG działa na innych mapach. a Chowany na nielicznych mapach np. jail_minecraft_v3
Patryk:D
08.02.2014
Nowy HLDS
Podobno API ma problemy na najnowszych HLDS! Powyżej 5900.
Proszę dać informacje
Jest to prawda na najnowszy binarkach nie działa odliczanie zabaw, wszystko się buguję (np. menu, raz działa raz nie)
Zabawy typu KD, nie dają broni tt.
Chowany, po odliczeniu włącza się i wyłącza.
Dopiero po wgraniu starszych binarek wszystko działa ![]()
Night90
08.02.2014
Nowy HLDS
Podobno API ma problemy na najnowszych HLDS! Powyżej 5900.
Proszę dać informacjeJest to prawda na najnowszy binarkach nie działa odliczanie zabaw, wszystko się buguję (np. menu, raz działa raz nie)
Zabawy typu KD, nie dają broni tt.
Chowany, po odliczeniu włącza się i wyłącza.
Dopiero po wgraniu starszych binarek wszystko działa
Tak, to prawda, ale wersja ostatnia wydana przez Cypisa tak miała, ta aktualna wydana przez Huberta, już nie buguje i wszystko działa normalnie, nie wiem tylko czy coś nie crashuje serwera, tylko że żadnych logów nie pokazuje (ale to może być też wina czegoś innego, także nie brać tego pod uwagę)
Droso
08.02.2014
tylko teraz pytanie, zawsze było iż na zabawach ostatni miał zyczenie teraz niewyskakuje menu żeby mu je dać a sam więzień /lr nieda rady wpisać, to jest usunięte?
Trochę nie bardzo rozumiem, możesz to ładniej wytłumaczyć?
System życzeń praktycznie nieedytowany, a edytowane została jedynie blokada, jednak wtedy, powinien pojawiać się komunikat o zablokowaniu tego życzenia.
Więc wszystko raczej powinno być tak jak w 1.0.6.
Nic nie kręciłem. Czasami jest tak, że WG działa na innych mapach. a Chowany na nielicznych mapach np. jail_minecraft_v3
Prawdopodobnie wina binarek.
Patryk:D
08.02.2014
Zabawa została dodana do pierwszego postu.
Działa na razie jak powinna ![]()
Droso
08.02.2014
Znalazłem problem po jakimiś czasie w ogóle nie ma berka ;/
Dzięki, sprawdzę, choć priorytetem jest sam silnik.




