←  Nowości

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

JailBreak
JailBreak Mod Api 1.0.7p [8 sierpnia]

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 02.02.2014

JAILBREAK Mod Api Cypis

Na wstępnie zaznaczam tutaj będę umieszczane kolejne wersje tego silnika:  http://amxx.pl/topic...s-aktualizacja/

Autor niezmienny: Cypis

Z powodu braku czasu "przejmuję" aktualizacje.

Aktualizacje wykonuje Cypis oraz HubertTM.

 

Aktualna wersja 1.0.7p

 

KOMPILUJEMY LOKALNIE!

PRZEKOMPILOWAĆ NALEŻY WSZYSTKIE ZABAWY, ŻYCZENIA I PLUGINY UŻYWAJĄCE jailbreak.inc JESZCZE RAZ!

 

Changelog

1.0.6 -> 1.0.7a

Spoiler

1.0.7a -> 1.0.7h

Spoiler

1.0.7h -> 1.0.7i

Spoiler

1.0.7i -> 1.0.7j

Spoiler

1.0.7j -> 1.0.7k

Spoiler

1.0.7k -> 1.0.7L

Spoiler

1.0.7L -> 1.0.7M

Spoiler

1.0.7M -> 1.0.7N

Spoiler

1.0.7N -> 1.0.7o

Spoiler

1.0.7o -> 1.0.7p

  • Naprawa niewidocznego licznika (Nowe Binarki);

 

 

UWAGA

Macie piłke Cypisia?

Wykonajcie tylko KROK 1!

http://amxx.pl/topic...ończeniu-rundy/

 

Podziękowanie

Dla Cypisia - za zgodę na moje rozwijanie projektu i za udostępnienie jego kilku poprawek oraz zabaw! :)

 

Nowy HLDS oraz Stan Projektu

Stan Projektu: WSTRZYMANY!

Nowy HLDS - API już działa na nowych binarkach od wersji API większej niż 1.0.7K

WYMAGA AMXMODX 1.8.2!

 

Licznik dalej nie działa!

ABY LICZNIK DZIAŁAŁ I ZABAWY SIĘ NIE BUGOWAŁY POTRZEBUJESZ:

BINAREK 6153

Metamod v1.20-am

AMXX v1.8.2

DPROTO v0.9.548

+

Oczywiście ściągając najnowsze AMXX itd. to kompilujcie pluginy właśnie z .INC z tych paczek... nie używajcie przestarzałych .INC, a na serwer tylko wgrywacie najnowszą wersję ...

 

 

 

Kiedy jest KILLDAY, gdzie to zmienić?

#define KILLDAY_DAY PIATEK  - tutaj w jailbreak.inc zmieniasz kiedy jest killday!

Nie zapomnij ponownie przekompilować killdaya ;)

download

Aktualizacja wymagana:

Załączony plik  jail_api_jailbreak.sma   60,72 KB   1629 Ilość pobrań (WERSJA P)

 

Aktualizacja Wymagane (jeśli miałeś poniżej N):

Załączony plik  jail_team.sma   6,65 KB   1249 Ilość pobrań

 

Aktualizacje wymagane (jeśli miałeś poniżej M):

Załączony plik  jailbreak.inc   11,88 KB   1740 Ilość pobrań

Załączony plik  jail_freeday.sma   2,32 KB   1098 Ilość pobrań

Załączony plik  jail_kd.sma   2,29 KB   1058 Ilość pobrań

Załączony plik  jail_menu.sma   10,64 KB   1243 Ilość pobrań

 

 

Aktualizacje wymagane (jeżeli miałeś wersje niższą niż 1.0.7L):

 

 

Wybierz życzenia:

NIE MUSISZ PODMIENIAĆ ŻYCZEŃ NA TE PONIŻSZE, JEŻELI MASZ JAKIEŚ SWOJE SKOMPILUJ JE TYLKO Z NOWYM jailbreak.inc :)

Standardowe:

Załączony plik  jail_zyczenia.sma   7,37 KB   960 Ilość pobrań

lub wersja z nowymi życzeniami (rpg i rzucanie się nożami):

http://www16.zippysh...13121/file.html

 

NIEWYMAGANA AKTUALIZACJA, ALE PLIK JEST WYMAGANY, DO KAŻDEJ WERSJI:

Załączony plik  cs_player_models_api.sma   6,53 KB   820 Ilość pobrań

 

Modele i dźwięki w oficjalnym temacie:

http://amxx.pl/topic...s-aktualizacja/

(UWAŻAJ, ŻEBY NIE PODMIENIĆ .SMA/.AMXX/jailbreak.inc)

 

 

 

 

Zabawy dodatkowe od Cypis/HubertTM

Berek

Więźniowie się ganiają, berek ma 15s. na oddanie berka inaczej zginie i zostanie losowany nowy berek!

[Autor: Cypis]

[Wersja: 1.0.7M 7 kwietnia 14r.]

Załączony plik  jail_berek.sma   8,33 KB   926 Ilość pobrań


Droso (02.02.2014 15:33):
Zabawy - nie kolidują z nową wersją silnika :) Wszystko powinno działać - jednak należy je przekompilować z nowym jailbreak.inc

Użytkownik Droso edytował ten post 05.07.2016 17:40
Plik .amxx
Odpowiedz

  • +
  • -
Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 02.02.2014

Brawo, że skłoniłeś się do tego, by dalej rozwijać ten projekt :) Powodzenia

Odpowiedz

  • +
  • -
lukas6661 - zdjęcie lukas6661 06.02.2014

Już testujemy nowe dzieło, a byłby ktoś tak miły i skompilował wszystkie zabawy za nas? :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 06.02.2014

Już testujemy nowe dzieło, a byłby ktoś tak miły i skompilował wszystkie zabawy za nas? :)

Kompilacja lokalna... Jeżeli bez tej wiedzy chcesz założyć serwer głoszę upadek tego serwera za maksymalnie dwa miesiące.

 

+ Nie skompiluje, regulamin zabrania wrzucania plików .amxx, możecie poprosić co najwyżej Administratora, żeby wgrał najnowsze jailbreak.inc :)


Użytkownik Droso edytował ten post 16.11.2014 10:01
Odpowiedz

  • +
  • -
Xims123 - zdjęcie Xims123 06.02.2014

Mam pytanie.Czy planujesz pisać jakieś nowe zabawy etc.,czy na chwile obecną naprawiasz tylko i wyłącznie bugi ? 

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 06.02.2014

Jutro dodam zabawę, forum dopiero powróciło. (Tylko jedną daję - stworzoną przez Cypisia, więcej nie tworzę, najpierw bugi)

Odpowiedz

  • +
  • -
`YNRE. - zdjęcie `YNRE. 06.02.2014

Pobrałem .sma podane i na nowo pobrałem sma zabaw. Wziąłem ten jailbreak.inc i wrzuciłem do kompilatora lokalnego. Podmieniłem tylko w jail_api_jailbreak.sma nazwy modeli. Skompilowałem wszystko pięknie, a gdy gram na serwerze, wybieram grę WG lub Chowany zabawa się buguje, czas stoi i widnieje tylko [00:49].

Odpowiedz

  • +
  • -
lukas6661 - zdjęcie lukas6661 07.02.2014

Pobrałem .sma podane i na nowo pobrałem sma zabaw. Wziąłem ten jailbreak.inc i wrzuciłem do kompilatora lokalnego. Podmieniłem tylko w jail_api_jailbreak.sma nazwy modeli. Skompilowałem wszystko pięknie, a gdy gram na serwerze, wybieram grę WG lub Chowany zabawa się buguje, czas stoi i widnieje tylko [00:49].

 

Coś musiałeś chyba pokręcić bo u mnie działa co prawda tylko raz testowałem ale działało, tylko teraz pytanie, zawsze było iż na zabawach ostatni miał zyczenie teraz niewyskakuje menu żeby mu je dać a sam więzień /lr nieda rady wpisać, to jest usunięte?

Odpowiedz

  • +
  • -
`YNRE. - zdjęcie `YNRE. 07.02.2014

 

Pobrałem .sma podane i na nowo pobrałem sma zabaw. Wziąłem ten jailbreak.inc i wrzuciłem do kompilatora lokalnego. Podmieniłem tylko w jail_api_jailbreak.sma nazwy modeli. Skompilowałem wszystko pięknie, a gdy gram na serwerze, wybieram grę WG lub Chowany zabawa się buguje, czas stoi i widnieje tylko [00:49].

 

Coś musiałeś chyba pokręcić bo u mnie działa co prawda tylko raz testowałem ale działało, tylko teraz pytanie, zawsze było iż na zabawach ostatni miał zyczenie teraz niewyskakuje menu żeby mu je dać a sam więzień /lr nieda rady wpisać, to jest usunięte?

 

 

Nic nie kręciłem. Czasami jest tak, że WG działa na innych mapach. a Chowany na nielicznych mapach np. jail_minecraft_v3

Odpowiedz

  • +
  • -
Patryk:D - zdjęcie Patryk:D 08.02.2014


Nowy HLDS

Podobno API ma problemy na najnowszych HLDS! Powyżej 5900.

Proszę dać informacje

Jest to prawda na najnowszy binarkach nie działa odliczanie zabaw, wszystko się buguję (np. menu, raz działa raz nie)

Zabawy typu KD, nie dają broni tt.

Chowany, po odliczeniu włącza się i wyłącza.

Dopiero po wgraniu starszych binarek wszystko działa ^^

Odpowiedz

  • +
  • -
Night90 - zdjęcie Night90 08.02.2014

 


Nowy HLDS

Podobno API ma problemy na najnowszych HLDS! Powyżej 5900.

Proszę dać informacje

Jest to prawda na najnowszy binarkach nie działa odliczanie zabaw, wszystko się buguję (np. menu, raz działa raz nie)

Zabawy typu KD, nie dają broni tt.

Chowany, po odliczeniu włącza się i wyłącza.

Dopiero po wgraniu starszych binarek wszystko działa ^^

 

Tak, to prawda, ale wersja ostatnia wydana przez Cypisa tak miała, ta aktualna wydana przez Huberta, już nie buguje i wszystko działa normalnie, nie wiem tylko czy coś nie crashuje serwera, tylko że żadnych logów nie pokazuje (ale to może być też wina czegoś innego, także nie brać tego pod uwagę)

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 08.02.2014

tylko teraz pytanie, zawsze było iż na zabawach ostatni miał zyczenie teraz niewyskakuje menu żeby mu je dać a sam więzień /lr nieda rady wpisać, to jest usunięte?

Trochę nie bardzo rozumiem, możesz to ładniej wytłumaczyć?

System życzeń praktycznie nieedytowany, a edytowane została jedynie blokada, jednak wtedy, powinien pojawiać się komunikat o zablokowaniu tego życzenia.

 

Więc wszystko raczej powinno być tak jak w 1.0.6.

 

 

 

 

Nic nie kręciłem. Czasami jest tak, że WG działa na innych mapach. a Chowany na nielicznych mapach np. jail_minecraft_v3

Prawdopodobnie wina binarek.

Odpowiedz

  • +
  • -
Patryk:D - zdjęcie Patryk:D 08.02.2014

Kiedy dodasz tą zabawę ;P


Droso (08.02.2014 17:06):
zajrzyj o 20. teraz zbytnio czasu nie mam
Odpowiedz

IceBaRa - zdjęcie IceBaRa 08.02.2014

Jaka bedzie zabawa?

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 08.02.2014

Zabawa została dodana do pierwszego postu.

Odpowiedz

  • +
  • -
Patryk:D - zdjęcie Patryk:D 08.02.2014

Zabawa została dodana do pierwszego postu.

Działa na razie jak powinna ^^

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 08.02.2014

Zgłaszajcie bugi wersja 1.0.8 wyjdzie szybciej niż myślicie :P

Odpowiedz

IceBaRa - zdjęcie IceBaRa 08.02.2014

Znalazłem problem po jakimiś czasie w ogóle nie ma berka ;/

Odpowiedz

  • +
  • -
0-0-0 - zdjęcie 0-0-0 08.02.2014

Wyskakują jakieś błędy? Jak sprawdzałem mi chodziło wszystko normalnie.

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 08.02.2014

Znalazłem problem po jakimiś czasie w ogóle nie ma berka ;/

Dzięki, sprawdzę, choć priorytetem jest sam silnik.

Odpowiedz