Witam wszystkich uzytkownikow ! ![]()
Mam do was takie pytanie wgralem sobie na swoj serwer VIP'a w ktorym dla vipa jest podowjny skok lecz po wgraniu podwojny skok maja wszyscy wie ktos jak usunac zeby tylko vip mial tutaj podam link z ktorego pobralem vipa i dodam sma podwojnego skoku
Z gory dziekuje
http://amxx.pl/topic/75347-vip/


Dodatki SourceMod




podwojny_skok.amxx









