←  Nowości

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMX Mod X 1.8.2 (2013 HLDS Update)

Adminek AMXX.PL's Photo Adminek AMXX.PL 14.02.2013

Została wydana nowa wersja AMX Mod X 1.8.2 jako bug-fix dla lutowej aktualizacji HLDS.Nową wersję AMXX pobrać można pod adresem AMXX.pl/pobierz
Dodane zostały także linki do paczek dla Macintosha.

Gotową paczkę AMXX 1.8.2 + Metamod + CStrike można pobrać z tego tematu,
Poniżej Oryginalny komunikat BAILOPANa (po angielsku):

We have released AMX Mod X 1.8.2 as an emergency bug-fix release.
It is very important that you do not upgrade until you have read below.

The February 2013 update to Counter-Strike 1.6 is part of a large transition of HLDS games to SteamCMD. Because this transition is not yet complete, AMX Mod X may not yet work on specific games. Those games are listed below.In addition, a Metamod update is required for all new servers. We are providing our own Metamod builds (branded as Metamod 1.20-am) until the official Metamod site can be updated. Note that on Linux, the Metamod DLL had to be renamed, which means you will have to edit liblist.gam. This is true even if you choose to use Metamod-P. AMX Mod X 1.8.2 will NOT WORK on the following games:

  • Counter-Strike: Condition Zero
  • Older versions of Counter-Strike 1.6 downloaded via HLDSUpdateTool
Metamod 1.20-am will work on all games supported by Metamod 1.19.

To get all downloads, visit AMX Mod X - Half-Life Scripting for Pros!
For upgrade instructions and a full changelog, visit http://wiki.alliedmo...._Release_Notes

Special thanks for this release goes to patch contributors Scott Ehlert, arkshine, Fysiks, Reuben Morais, Lev2001, joaquimandrade, Hawk552, and Ryan L. Thank you for your support!

Wyświetl pełny artykuł (alliedmods.net)


Edited by benio101, 14.02.2013 23:41.
benio101
Quote

PimP517's Photo PimP517 14.02.2013

Jak zwykle valve zaczyna mieszać o_O
Quote

  • +
  • -
sebuli's Photo sebuli 14.02.2013

Dlaczego wklejacie artykuł po angielsku skoro amxx.pl jest w języku polskim?
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 14.02.2013

@up
Bo to "bot" automatycznie stworzył ?
Quote

  • +
  • -
sebuli's Photo sebuli 14.02.2013

A fakt nie zauważyłem, przepraszam. Możecie to przetłumaczyć, raczej info po polsku powinno być na Waszych stronach a na pewno innym sie przyda ;P
Quote

  • +
  • -
aaaaaa's Photo aaaaaa 14.02.2013

Co te valve odpier.... Daliby sobie na luz chyba za malo zarobili jeszcze na 1.6 ale teraz juz nic pewnie niezarobia
Quote

  • +
  • -
LionHeart's Photo LionHeart 14.02.2013

mniej wiecej tak bo uzyłem translatora:

Wydaliśmy AMX Mod X 1.8.2 jako awaryjnego bug-fix wydaniu. Bardzo ważne jest to, że nie zaktualizować dopóki nie przeczytasz below.The lutego 2013 aktualizację Counter-Strike 1.6 jest częścią dużego przejścia gry HLDS do SteamCMD. Ponieważ przejście to nie jest jeszcze kompletna, AMX Mod X mogą jeszcze nie działać na konkretnych gier. Te gry są wymienione dodawanie below.In, aktualizacja Metamod jest wymagane dla wszystkich nowych serwerów. Świadczymy nasze własne kompilacje metamod (oznaczona jako metamod 1.20-am), aż strona oficjalna Metamod mogą być aktualizowane. Należy pamiętać, że na Linuksie, DLL Metamod musiała być zmieniona, co oznacza, że ​​będziesz musiał zmodyfikować liblist.gam. To prawda, nawet jeśli użyjesz Metamod-P.AMX Mod X 1.8.2 nie będzie działać na następujących grach: Counter-Strike: Condition Zero Starsze wersje Counter-Strike 1.6 pobrać poprzez HLDSUpdateTool Metamod 1.20-am będzie działać na wszystkich gier obsługiwanych przez metamod 1.19.To uzyskać wszystkie pliki do pobrania można znaleźć instrukcje aktualizacji http://www.amxmodx.o...ownloads.phpFor i pełny changelog, odwiedź http://wiki.alliedmo .. .. dzięki _Release_NotesSpecial dla tej wersji idzie załatać Dostawcy Scott Ehlert, arkshine, Fysiks, Reuben Morais, Lev2001, joaquimandrade, Hawk552, Ryan L. Dziękuję za wsparcie!
Edited by LionHeart, 14.02.2013 23:25.
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 15.02.2013

mi coś to nie działa :/
serwer pada jak ktoś dołączy do teamu (czysty amxx + metamod)
przez konsole jak patrze np. meta list , amxx plugins list - to dobrze działa

@edit
Jednak działa trzeba usunąć plik
cs_i386.so

P.S
dproto najnowsze nie zadziała:
Version 0.9.179 Linux
[DPROTO]:  Loading config './dproto.cfg'
[DPROTO]:  LoggingMode = 2
[DPROTO]:  Config sucessfully loaded.
[DPROTO]: Cant Resolve 'COM_BuildNumber__Fv'

Edited by Cypis', 15.02.2013 01:00.
Quote

  • +
  • -
QuahodronN's Photo QuahodronN 15.02.2013

Widocznie pominołeś to w instrukcji aktualizacji bo jest to napisane :)


-------------------------
@DOWN co nam da ta twoja wiadomość od pukawki? Mamy się cieszy? radować? WTF?
PS; już to ktoś wstawił w SB.
Quote

PimP517's Photo PimP517 15.02.2013

Wiadomośc od pukawki.

Uprzejmie informujemy, iż 14.02.2013 została wydana nowa wersja serwerów Counter-Strike 1.6. Aktualizacja wymaga zastosowania nowego narzędzia aktualizacyjnego (SteamCMD), które zostanie niebawem wdrożone w naszym serwisie. Do tego czasu serwery mogą wyłączać się w wyniku sygnału MasterRequestRestart. Aktualizacja wiąże się z koniecznością uaktualnienia również wprowadzonych modyfikacji. Najnowsza wersja Metamoda i Amxmoda zostanie udostępniona w naszym panelu niebawem. Więcej informacji podamy w osobnej wiadomości.

Aby zapobiec wyłączaeniu i restartom serwera należy wyłączyć automatyczne aktualizacje.

Quote

  • +
  • -
Rodzyn's Photo Rodzyn 15.02.2013

Masakra. a aktualizacja steam - 115MB do pobrania.. xD..
Quote

  • +
  • -
formalinek's Photo formalinek 15.02.2013

A kto mi powie jak teraz załączyć dproto bo mi nie chce działać w ogóle .
Quote

  • +
  • -
Cofnij sie's Photo Cofnij sie 15.02.2013

Nie działa dproto, czekaj na update...
Quote

  • +
  • -
formalinek's Photo formalinek 15.02.2013

No to czekamy , a wiadomo kiedy przewidywany jest update dproto ?
Quote

Gość_kubek_* 15.02.2013

No to czekamy , a wiadomo kiedy przewidywany jest update dproto ?

Nie wyjdzie, kup steama : )
Quote

  • +
  • -
formalinek's Photo formalinek 15.02.2013

Jak nie wyjdzie jak widzę że sporo serwerów już ma dproto poprawione . A co do steam to posiadam :P
Quote

  • +
  • -
dram's Photo dram 15.02.2013

Hmm, zaktualizowałem amxx do 1.8.2, wrzuciłem nowego meta moda, wrzuciłem najnowsze binarki 5787 (poprzez -autoupdate)

Jednak występuje problem:

1. Gdy ktoś wchodzi wyrzuca serwer.
2. Nie działa mysql ;0

Po usunięciu pliku cs_i386.so , serwer nei chce się uruchomić. A zainstalowany przez autoupdate mam te same problemy.
Quote

Bulgarian's Photo Bulgarian 15.02.2013

Ja tam zrobiłem całkowity reinstall plików serwerowych, wszystko działa poza tym że nie ma działającej wersji DPROTO.
Pozostało czekać ...
Quote

  • +
  • -
Maniuś1988's Photo Maniuś1988 15.02.2013

Na razie działa po dopisaniu -nomaster do komendy startowej
Quote

  • +
  • -
Rodzyn's Photo Rodzyn 15.02.2013

No to steam teraz dorypało... po co to w ogóle robili? :(
Quote