Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Nowy Mod? Battlefield 2 New Version / Battlefield 3?

inny battlefield 3

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bad_Boy_Sapcio

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:Sweden
Offline

Napisano 03.01.2013 12:05

Z racji tego iz mam nawet czasu i nic nowego nie jest wprowadzane w tym modzie postanowilem cos pokombinowac.

Wiele Sieci tworzy serwery BF2 edytujac odznaki i nazywaja to serwerem "BF3".

Wpadlem na pomysl by sprobowac zlozyc cos pod wzor BF3, nie mam tu na mysli nalotow, jakis dzialek ala cod mod ale cos nowego. Z BF2 zostaly by tylko odznaki.

Ogolna moja koncepcja to wyciagniecie samych odznak z moda BF2 bez rang, dodanie exp rank jak w BF3.

Za kazde kille,asysty,wysadzone paki dostajesz expa, Jezeli dobrze sie orientuje BF3 ma 100 lvli.

Nabicie ich nie jest latwe i wolno sie expi wiec gracze beda mieli zabawy.

Opisze krok po kroku co bym zmienil / dodal :



Zmiana sounds - podstawienie dzwiekow z awansow, nowej rangi i wszelkich tego typu z Battlefield 3

Dodanie Prefixów w ranga na Say - piszac na say pokazuje aktualna range.

Zmieniony HUD - Info o randze, lvlu, odznak, laczne kille i moze cos jeszcze pod radarem.

Poprawienie spolszczenia - Jezeli sa jakies komendy,info pozostawione w jez ang spolszczyc.

Dodanie baretek - kazdy kto gral w BF3 wie z czym to sie je. Baretki zrobic na zasadzie dodawania ala medali lub dostawania expa za kazda baretke. Baretki byly by rowniez na zasadzie "Achievement", zabiles ogolnie 500 wrogow dostajesz baretke itp itd.

1. Adwersarz - W BF3 otrzymuje sie ja po zabiciu tego samego gracza 5 x w ciagu calej mapy. To chcialbym zostawic bez zmian.
2. Przygwozdzenie - Baretka za asysty. Widzialem plugin na asysty i bugi ktore w nim wystepowaly. Jezeli uda mi sie poprawic bledy w tym pluginie lub napisac wlasny na tej podstawie baretka zostala by bez zmian.
3. Eliminacja Druzyny - Ta baretka mozna by dostawac za rozbrojenie / wysadzenie paki.

Mozna by dodac oczywiscie wiecej baretek typu za uratowanie hostow itp.

Zmiana nazw rang i odznak - Rangi zmienione oczywiscie na te z BF3, jest ich 100.

Dodanie exp moda - Jak pisalem wyzej, Dodanie zamiast rank na fragi to exp rank ala cod mod.

Wiele osob napisze " znowu cod mod w innej wersji" ale do tego zmierzaja gry FPS... BF3, COD, MOH wszystkie bazuja na tym samym a gracze to lubia :)

Dodanie frakcji(US,RO,PLR)+dodatki - Proste dodanie wyboru frakcji a pozniej Bohatera jakim chcemy grac na poczatku kazdej mapy.

Przykladowo wybierajac "Amerykanie" mozna by bylo wybrac Bohatera "Miller" "Blackburn" "Montes"

Dla "Rosjan" do wyboru "Dimitri" "Vladimir" "Kiril"

Dla PRL oczywiscie nikt inny jak "Salomon" "Kaffarov" i ktos by sie znalazl : )

Kazdy Bohater dostawalby od razu cos na start :) jakies male bonusiki. Moze typu "Miller" - +5hp "Blackburn "Deagle" "Montes" - 3% mniejsze obrazenia.

Do tego czasu jeszcze sie postanowi cos .

Nowe Modele graczy / broni - Do tego to sam nie jestem przekonany czy wgrywac czy nie. Jedni lubia modele a jedni ich nienawidza a podmieniajac bronie trzeba sie liczyc ze wchodzac na serwer musisz to sciagnac a nawet z FastlDL chwile to zajmie. Mysle ze wystarczylo by zmienic dzwiek wybuchajacych granatow i moze paki.

Mapki - Sam o tym pojecia nie mam :D Stworzenie nowej mapki pewnie by mi zajelo ale jakby byl ktos chetny wykonac jakas ladna mapke na podstawie np mapy "Metro" : ) <333 albo innych z BF3. Oczywiscie nie takich duzych ale chociaz sam motyw z tej mapy. Wprowadzilo by to cos nowego w swiat Cs-a :) No i trzeba pomyslec rowniez o graczach ze slabymi pecetami ktorzy moga miec problem z FPS-ami na takich mapkach : (

Blokada kamery na "First Person" bez mozliwosci zmiany.

Web stats - Moze ktos by byl w stanie zrobic do tego Statystyki na zadanie " najdluzszy kill" "najdluzszy headshot" itp.


To na razie tyle co by mogl zawierac nowy Battlefield : )

Chetnie poczytam komentarze na ten temat + moze jakies propozycje. Postaram sie go zrobic, będę go robil sam + moze 1 kolega wiec moze to dluzej zajac. Moda planuje zrobic i oddac ludziom ale jak bedzie to zalezy od wyniku mojej pracy : )

Użytkownik Bad_Boy_Sapcio edytował ten post 03.01.2013 12:11

  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#2 Kogut

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 48
Pomocny

  • Postów:317
  • GG:
  • Lokalizacja:warszawa
Offline

Napisano 03.01.2013 16:51

pomysł ogólnie dobry, dużo ludzi lubi bf2 ( w tym ja :D ) , nowe dźwięki , beretki fajnie inne nazwy rang odznaki dać troszkę inne, co do expa ok i leveli ale by np postacie nic nie dawały bo to już będzie przesada
  • +
  • -
  • 0

#3 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 04.01.2013 18:59

Przecież cały czas gra się z widoku "pierwszej osoby" ^^ Chyba, że chodzi Ci o podgląd na "spekcie" . :&
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#4 Bad_Boy_Sapcio

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:Sweden
Offline

Napisano 04.01.2013 19:29

Przecież cały czas gra się z widoku "pierwszej osoby" ^^ Chyba, że chodzi Ci o podgląd na "spekcie" . :&


Chodzi mi o to ze nie mozna zmienic trybu podgladu na spect, jedynie first person. ; )
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#5 Mac Pherson

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:221
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wołomin
Offline

Napisano 07.01.2013 13:37

jak dla mnie to będzie zwykły COD tylko z dodatkami jeszcze pewnie bys chciał zrobć klasy itp. dla mnie to zbyteczne
http://www.CSMagic.pl ----> Nowa sieć, nowy zespół, super serwery!
Dołączona grafika
Szukam osób znających się na pisaniu pluginów do sieci!
Możemy się dogadać na jakich warunkach

#6 Bad_Boy_Sapcio

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:Sweden
Offline

Napisano 09.01.2013 19:11

jak dla mnie to będzie zwykły COD tylko z dodatkami jeszcze pewnie bys chciał zrobć klasy itp. dla mnie to zbyteczne


Co do twojej wypowiedzi. Niestety wiekszosc nowych gier FPS jest w typie COD-a wiec jak wedlug ciebie mialby wygladac BF3? Chce go upodobnic do Battlefield 3 a co za tym idzie jestem zmuszony dodac exp moda. Odznaki zostana jak byly zeby mod nie mijal sie z celem i ludzie nie zapomnieli z czym sie to je.

Z klas zrezygnowalem iz stwierdzilem ze bylo by to zbyt podobne do Cod Moda ktorych jest pelno w sieci.

Prace trwaja i na dzien dzisiejszy wygladaja tak :

Battlefield 3 bedzie bazowal na 32 odznakach i bedzie posiadal 100lvl. Doswiadczenie bedzie tak zoptymalizowane by nie trzeba bylo robic resetow co miesiac.
100 lvli a co za tym idzie 100 rang, do kazdej rangi nowy wyglad sprites.

Pare dodatkow jest juz wgranych.

Aktualnie robione sa baretki.


Nie da sie wszystkim dogodzic a pomyslow na nowego moda jest malo.

Mi sie podoba ta koncepcja i będę dazyc do jej zakonczenia a wtedy sie okaze czy ludziom sie to spodoba czy nie.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#7 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 09.01.2013 21:03

Jak ktos bedzie chcial zagrac w battleshit 3 to sobie go kupi, w cs bf w ogole sie nie nadaje a mody tu sa tylko z nazwy (tak jak cod mod co nic z codem nie ma do czynienia)

Wysłane z Samsunga Galaxy GT-I5510
  • +
  • -
  • 0

#8 Nestea****Lemon

    Herbata ?!

  • Użytkownik

Reputacja: 81
Zaawansowany

  • Postów:313
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Radzyń Podlaski
Offline

Napisano 11.01.2013 21:27

Bad_Boy mówisz że chcesz stworzyć prawdziwy bf3 w cs 1.6 , więc dlaczego chcesz przerobić silnik cod`a ? Nie łatwiej jest napisać sam system expa i HUD + dodać te odznaki ?
Jak dla mnie to pomysł średni , ponieważ nie jest z tym dużo roboty , więc każdy może sobie stworzyć coś takiego na własne potrzeby. <-- masło maślane :o
  • +
  • -
  • 0

cY2lZ.gif

http://nestea-tdm.cba.pl <---- Nestea****Lemon Blog


Aktualnie tworzę moda do Minecrafta ^D^


#9 Kefs

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:28
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
Offline

Napisano 02.01.2014 22:31

naprawdę nie chciałbym odkopywać tematu ale ostatnio wpadłem na pomysł zrobienia servera bf z klasami itp nowe funkcje i takie tam bajery co w bf jest i znalazłem pare tematów na tym forum. Bardzo zainteresowała mnie ta koncepcja więc długo myślałem jak to zrobić aż po pewnym czasie znalazłem to http://www.mpcforum....er-z-tym-modem/ naprawdę niechce niczego tu reklamować a jeżeli to robie to przepraszam ale tam jest podane ip do MOIM zdaniem najlepszego servera jaki może być chciałem żeby osoby zainteresowane tym weszły i zobaczyły, niestety server jest pusty pomimo innowacyjności, nowe modele, przyblizanie rozbudowane menu "ROBIENIA" klasy wybieranie broni itp po prostu AWASOME 

 

Podsumując osoby dalej zainteresowane niech wejdą i zobaczą.


  • +
  • -
  • 0

#10 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 04.01.2014 11:53

Moim zdaniem dobry i ciekawy pomysł, chętnie pomogę w realizacji.
Odnośnie tego można byłoby wykorzystać wiele elementów z BF3 poczynając od elementów dźwiękowych, kończąc na modelach lub zarysach map ponieważ mapy niestety na HLDS nie odtworzymy :/

Możesz wesprzeć się też pomysłami z tego tematu:

http://amxx.pl/topic/123848-co-op-kooperacja/

Powoli wchodzi w życie na boku lecz nie wiadomo jak to będzie wyglądać.

Jeżeli chodzi o pomysł zależy Ci tylko na odwzorowaniu standardów czy całej rozgrywki ?

Aby zmienić zwykły system paka/hosty + zabicia na coś w trybie deatchmatch + jakieś zadania na określony czas 30 lub 60minut?
Lub rozkrywka al`a LoL do wykonania pewnego zdania ? które będzie trwało nie mniej niż 30-40 minut?

Jeżeli chodzi o system exp`a z własnego doświadczenia wiem, że od 1 do 10 poziomu w BF3 trzeba się dużo napracować wchodząc na jakiś ciekawy serwer dodatkowo i umiejąc już grać.
Wprowadziłbym także system celowników do broni tak jak jest to w oryginalnym BF`ie, a także wprowadził po śmierci system trzecioosobowy który będzie bardzo ciekawym i realistycznym oddaniem gry BF3 ponieważ tam po śmierci przechodzimy z First Person na tryb trzecioosobowy. To samo można spróbować odwzorować system dołączania do gry, tryb deatch match nie standardowy jak w dzisiejszych czasach lecz trzeba odczekać pare sekund i zrobić jakiś motyw jak w BF3, lecz tutaj trzeba będzie porozmawiać z Darkiem czy byłby w stanie nawet odpłatnie napisać coś w tej dziedzinie lub jakimś programistą porządnie znającym się na takich sprawach, bo żywcem wycinać z gry to niestety ale będzie raz, że trudno dwa bardzo niewygodnie i przerobić to pod HLDS .

Cóż, pomysłów miliard realizacji jak na razie brak.
Trzeba pierwsze obrać plan działania i co wprowadzić w życie a co nie, a następnie ocenić czy jest to możliwe do zrealizowania w CS`ie, bo powiedzmy sobie szczerze, nigdy nie odwzorujesz innej gry na innym totalnie silniku w grze ważącej 700mb :)


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#11 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 04.01.2014 12:34

Po co jeden z drugim odkopujecie temat sprzed prawie roku?  :facepalm:


  • +
  • -
  • -1





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny, battlefield 3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych