Witam zrobiłem dziś forum phpbb przemo. Gdy wchodzę w rejestrcje(ja lub inna osoba) i wypełniam wszystkie dane PRAWIDŁOWO pokazuje się komunitak że zły zdres(jest napeno dobry)lub nie wypełniłem pola z *. Wszystko było wypełnione prawidłowo próbowałem wiele razy.Co zrobić proszę o pomoc.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 01.01.2013 03:24
#2
Napisano 01.01.2013 10:21
Wejdź w P@, w konfiguracji odznacz "wyłącz rejestrację".
#3
Napisano 01.01.2013 11:05
templates/subSilver/profile_add_body.tpl
#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#
<!-- END switch_namechange_allowed -->
#
#-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------
#
<!-- BEGIN switch_register -->
<tr>
<td class="row1"><span class="gen">{L_EMAIL_ADDRESS}: *</span><br />
<span class="gensmall">{L_EMAIL_EXPLAIN}</td>
<td class="row2">
<input type="text" class="post" style="width:100px" name="email1" size="25" maxlength="200" value="" />
<span class="genmed">@</span>
<input type="text" class="post" style="width:100px" name="email2" size="25" maxlength="200" value="" />
</td>
</tr>
<!-- END switch_register -->
#
#-----[ FIND and DELETE ]------------------------------------------
#
<tr>
<td class="row1"><span class="gen">{L_EMAIL_ADDRESS}: *</span></td>
<td class="row2"><input type="text" class="post" style="width:200px" name="email" size="25" maxlength="255" value="{EMAIL}" /></td>
</tr>
#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#
<!-- BEGIN switch_edit_profile -->
#
#-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------
#
<tr>
<td class="row1"><span class="gen">{L_EMAIL_ADDRESS}: *</span></td>
<td class="row2"><input type="text" class="post" style="width:200px" name="email1" size="25" maxlength="255" value="{EMAIL}" /></td>
</tr>
Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!
#4
Napisano 01.01.2013 12:17
Działa. +
#5
Napisano 08.01.2013 03:00
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Pomoc udzielona
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Pomoc udzielona
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
DarkGL to mój autorytet.
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: phpbb
phpBB
forum moderowaneNapisany przez mars, 23.02.2019 |
|
|
|||
phpBB
[szukam] Zamykanie tematuNapisany przez RaS_, 04.03.2016 |
|
|
|||
phpBB
Wiadomosc wygenerowana automatycznieNapisany przez RaS_, 11.02.2016 |
|
|
|||
phpBB
SubforaNapisany przez Forek, 29.12.2015 |
|
|
|||
phpBB
Probelm php by przemoProbelm php by przemo Napisany przez Dermi97, 14.12.2015 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










