Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
phpBB

Probelm php by przemoProbelm php by przemo

phpbb

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dermi97

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:63
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:MałoPolska
Offline

Napisano 14.12.2015 14:26

Witam

 

Mam problem taki że potrzebuje zrobić kopie postow itp bo chce odinstalować i zainstalować od nowa ale żeby nie stracić posty itp

i mam taki problem że nie pamiętam jak się nazywały pliki z php by przemo żeby je skopiować.


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem ? zostaw +

^D^

Jeśli szukasz Technika do forum lub na serwery cs 1.6 pisz pw lub na https://steamcommunity.com/id/dermi97/

 


#2 Snajperr

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 40
Pomocny

  • Postów:231
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Daleko
Offline

Napisano 15.12.2015 20:29

Z tego co wiem to Wchodzisz w phpMyAdmin

Potem Wybieramy bazę danych z listy po lewej stronie ekranu gdy już wybierzemy klikamy eksport 

A tutaj jak odszukać "dwa typy"

  1. Nowsza wersja phpMyAdmina:
    Wybieramy opcję Dostosuj - wyświetli wszystkie możliwe opcje. Klikamy Zaznacz wszystkie obok listy tabel. Następnie upewniamy się, że zaznaczona jest opcja Zapisz wynik do pliku oraz kodowanie znaków jest ustawione na UTF-8. Opcjonalnie możemy wybrać format kompresji, jakiej poddana zostanie nasza kopia. Przewijamy ekran na dół, klikamy Wykonaj i czekamy aż nasza kopia będzie gotowa.

    Starsza wersja phpMyAdmina:
    Po lewej stronie klikamy Zaznacz wszystkie obok listy tabel. Po prawej stronie zaznaczamy opcję Obejmij eksport transakcją. Na dole zaznaczamy Zapisz jako plik oraz opcjonalnie możemy wybrać format kompresji, jakiej poddana zostanie nasza kopia. KlikamyWykonaj i czekamy aż nasza kopia będzie gotowa.

  • +
  • -
  • 0

Kontakt ze mną po przez forum lub steam :-) 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: phpbb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych