←  Dyskusje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[Pomysły] by Norek?

Locked

  • +
  • -
Norek?'s Photo Norek? 08.02.2009

Parę moich pomysłów związanych z Diablo-Modem : "Sorki jeśli w jakiś sposób urażam waszą prace bo wiem że to bardzo trudne"

Nowe itemki: więcej totemów ( bo to ciekawy motyw xD )

Fajnie by było jakby w jakiś sposób zwiększyć grę TeamPlay "TP" (chociaż to zależy od graczy : )

Trochę o klasach :

Łowca : Według mnie to Łowca (jak nazwa wskazuje ) powinien mieć "Magiczną Latarkę " która odkrywa jednostki WROGA

HP: 110

Armor : 30

Mag : Zamiast latarki mógł by robić portale ( taki portal był by 5 rund i można by było zrobić już w innym miejscu ) (lub jakieś ogniste kule )

HP : 85

Ninja : Jego wadą jest to że bierze go sporo osób (większość osób bierze ninja ) oraz Ninja jak jest AFK :
( można byt było zrobić że jeśli jest AFK jest widzialny )

HP : 100

Nekromanta : bardzo potrzebny w grze TP lecz rzadko brany : ( mógł by poprzez przycisk "E" zabierać wrogom HP )

HP : 90


Mnich : Powinien mieć więcej możliwości np ( leczyć na początku bardzo powoli potem zależy to od umiejętności )

HP: 140


Paladyn : Również więcej możliwości np: ( dodatkowe obrażenia ) lub (możliwość trzymania 2 itemów na raz )

HP: 120


Barbarzyńca: (większe obrażenia z noża)

HP: 100

Nowa Klasy:

-Szaman : Na początku rundy dostaje losowy Totem
-Rogue : (Łotrzyk) O połowę nie widzialny "NIE tak jak ninja" + może zabrać broń wrogowi xD + Mało HP
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 08.02.2009

Wszystkie pomysly sa zawsze mile widziane.

Hmm... latarka dla lowcy odpada, ale np. powolny czas (ladowanie jak u necro) co pozwala wystrzelic firebolla [gdy ma sie wyjety noz] juz brzmi ciekawie ;-)

Niewidzialnosc ninji zmienia sie wraz z jego ruchem... nawet dobry pomysl ale nie wiadomo jak sie przyjmie, wiec najwyzej dam cvara do ustawiania nowy/stary tryb niewidzialnosci.

Hehe co do nektor wpadl mi fajny pomysl ale nie dam strzegolow - np. branie hp ze zwlok wroga a potem by sie cos dzialo ze zwlokami O:)

Mnichowi, paladynowi i barbarzyncy planuje inne umiejetnosci ale jak zawsze brakuje mi czasu na diablomoda :/

Z nowymi klasami na razie sie wstrzymam, no chyba ze bedzie jakas naprawdę dobra propozycjia (lub sam cos wymysle).

Wiecej totemow... dosc ciekawe... co powiesz (spontaniczny pomysl) Tesla totem (wyleci z niego "łańcuch piorunów" co zrani wszystkich zasiegu totemu).
Quote

  • +
  • -
Norek?'s Photo Norek? 08.02.2009

nOm bardzo ciekawy pomysł z tym totemem xD można by tez również podmienić model noża :P NA jakiś mieczyk ( katane )

Nekro po którymś lvl mógłby tez odradzać się raz na runde np: po 80 ( wtedy by więcej osób nekro brało )
Quote

  • +
  • -
igor2-10's Photo igor2-10 08.02.2009

Jest item "Sword" wtedy twój nóż wygląda jak miecz :D
Quote
Locked