←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

FastDownload zewnetrzny serwer

Zablokowany

  • +
  • -
matikp500 - zdjęcie matikp500 03.07.2011

Mam taki problem. Zamierzam wykupić serwer CS 1.6 na hostingu. Hosting ten nie posiada fastdownloadu. Czy mimo tego mógłbym miećba.pl lub czegoś podobnego fastdownload z np cba.pl lub czegoś podobnego? Na forum coś o tym czytałem. Jeśli da się to proszę o linki do tutków. Jeśli to się przyda dotyczy to game4play.pl Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie.
Odpowiedz

Pawlak093 - zdjęcie Pawlak093 03.07.2011

FAST DOWNLOAD - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Fast Download cba.pl - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Żeby mieć FDL musisz mieć serwer www nie ważne z jakiego hostingu.

Jeżeli chcesz kupić serwer to najlepiej by było aby hosting dodawał free fdl
Użytkownik Mr. Pawlak edytował ten post 03.07.2011 19:37
Odpowiedz

  • +
  • -
matikp500 - zdjęcie matikp500 03.07.2011

Czyli będzie pobieranie plików jeśli ktoś nie ma u siebie np.roundsound tak? Jak tak to wielkie dzięki :)

Dodano 03 lipiec 2011 - 19:50:
Ponieważ nie mogę edytować postu to piszę drugi: Który pakiet najbardziej polecacie na Darmowy hosting SSL2 Na dole są, ja nie wiem ile transferu wystarcza.
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 03.07.2011

Nie bierz na takim hostingu bo ci nikt nie będzie na stronę wchodził, to odstrasza. W sumie to jakbyś musiał na tym właśnie hostingu to albo pakiet 2 albo 3 bo pierwszy ma za mało pamięci na stronę i jakby dużo było sygnatur użytkowników to by to wszystko padło ale chociaż nieograniczony transfer miesięczny. Jeśli chcesz już mieć fd to patrz:
FastDl.net.pl
Odpowiedz

  • +
  • -
matikp500 - zdjęcie matikp500 03.07.2011

Czekajcie bo chyba nie wiem co to jest FastDownload. Pisałem do obsługi technicznej game4play i napisali mi że serwer nie posiada FastDownloadu. Ale gdy na moim serwerze była mapa de_dust to skasowałem z kompa pliki tej mapy i wszedłem na serwer to było pobieranie map. Więc co to jest ten fastdownload?
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 03.07.2011

OMG
Podał Ci wyżej link do opisu i instalacji FastDL.
FAST DOWNLOAD - AMXX.pl: Support AMX Mod X

Jest to szybkie ściąganie map, muzyczek itp. z serwera.

Szybciej pobierają się pliki ...
Odpowiedz

  • +
  • -
matikp500 - zdjęcie matikp500 03.07.2011

Ok dzięki za pomoc juz wiem o co chodzi każdy dostaje punkt reputacji :)
Odpowiedz
Zablokowany