←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Szukam pluginu interpu który działa bez amxx

Zablokowany

  • +
  • -
liberator - zdjęcie liberator 29.04.2010

tak ja w temacie szukam interpu który działa bez amxx na serwer na mix bo obiło mi sie o uszy że jest taki ?? jak możecie to podajcie link . Dzięki za pomoc
Odpowiedz

Wiewiorek - zdjęcie Wiewiorek 29.04.2010

Nie można takiego zrobić.

A nie możesz jak gracie mixa, odpalić przed meczem amxx'a na 10sek oblookać czy ktoś ma zły interp itd.
Kazać mu zmienić i wyłączasz amxx i gracie mixa. Co to za filozofia.
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 29.04.2010

Musiałbyś napisać plugin metamod'a.
Ale metamod też powinien być wyłączony.
Odpowiedz

  • +
  • -
liberator - zdjęcie liberator 29.04.2010

sprawa wyglada tak ze ja nie mam całego addons'a bo skasowałem wiec musiał bym pisać do administracji hostinga o przywrócenie tego folderu a wiec i tak czy siak nie da rady szkoda :( chyba ze wgram jako plugin i zostawię właczone interp a reszte dam pauseplugin
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 29.04.2010

#include <amxmodx>
public plugin_init(){
      set_task(5.0,"komenda")
}
public komenda(){
    client_cmd(0,"ex_interp 0.01")
    server_cmd("amx_off)
}

jak bys bardzo chcial
Użytkownik G[o]Q edytował ten post 29.04.2010 19:41
Odpowiedz

  • +
  • -
liberator - zdjęcie liberator 29.04.2010

dobra wszystko pieknie super spoks ale gdzie ja to mam wkleić ? to już za trudne dla mnie !
Odpowiedz

  • +
  • -
igor2-10 - zdjęcie igor2-10 30.04.2010

Wklejasz ten kod do kompilatora Nieoficjalny polski support AMX Mod X -> Kompilator a następnie otrzymujesz plik .amxx który instalujesz jak standardowy plugin czyli .amxx do plugins i do plugins.ini dopisujesz nazwę .
Odpowiedz

  • +
  • -
SkrenCior - zdjęcie SkrenCior 30.04.2010

trzeba samemu wpisac interp a jezeli chcesz aby samo dawalo to musisz miec amxxa i jezeli wszyscy wejda na mixa,cw to poprostu włącz amx_on a potem amx_off i bendzie git ^^
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 30.04.2010

trzeba samemu wpisac interp a jezeli chcesz aby samo dawalo to musisz miec amxxa i jezeli wszyscy wejda na mixa,cw to poprostu włącz amx_on a potem amx_off i bendzie git


Gdy wyłączysz amxa to w następnej rundzie ustawienia się resetuja TZN ten cały interp ustawia się taki jaki ma dany User
Odpowiedz

Seba - zdjęcie Seba 30.04.2010

Task complete sound - AlliedModders

Jak widać ludzie chcą ten plugin, ale na alliedmods nie przeszedł "bo nie ma sensu" - chociaż pełno zaakceptowanych jest durnych pluginów.
Odpowiedz
Zablokowany