←  Pytania dotyczące pluginów

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Informacje o medalach w HUD

  • +
  • -
Ekspedytor - zdjęcie Ekspedytor 03.05.2018

Czesć chodzi mi o te dwa pluginy ranga, i medale_sql... Mam je serwerze ranga czyli wyświetlanie pod kompasem czegoś w stylu

|nick:

|Ranga:

|Poziom Rangi

|Forum: 

 

I inne rzeczy wedle uznania... Nie wiem jak pod tymi informacjami dodac jeszcze trzy pozycje... Załóżmy, że odtatnia pozycja którą wyświetla plugin "ranga" jest właśnie "|Forum"... A czy jest możliwe żeby wyświetlić jeszcze trzy linijki, które będą informowały o ilości medali gracza o złotych, srebrnych, brązowych.?

 

Tak to widze: 

 

|nick:

|Ranga:

|Poziom Rangi

|Forum: 

|Medale złote:

|Medale srebrne:

|Medale brązowe:

 

Próbowałem w sma medali dodać 

set_hudmessage(255, 255, 255, 0.01, 0.35)
show_hudmessage(id,); <----i w tym miejscu już nie wiem jakie rzeczy odpowiadają za te informacje
Próbowałem nawet się kompilowało ale nie uzyskałem danego rezultatu.
Pomoże ktoś w co mam uderzyć.?
Będe wdzięczny. ;)

Załączone pliki


Użytkownik Ekspedytor edytował ten post 03.05.2018 21:29
Odpowiedz

  • +
  • -
=DD - zdjęcie =DD 03.05.2018

Proszę. Testowałem i hud sam w sobie działa, tylko nie wiem, czy nalicza medale, ale to sobie już sam przetestujesz.

Dodam, że te 2 pluginy musisz mieć włączone, żeby działały.

 

 

Załączone pliki


Użytkownik =DD edytował ten post 03.05.2018 22:42
Odpowiedz

  • +
  • -
Ekspedytor - zdjęcie Ekspedytor 04.05.2018

Ooo dzięki że w ogóle sie wypowiedziales teraz chociaż wiem ze byłem w lesie... Przed chwila wrzucilem na serwer i hmm nie wyświetla sie teraz nic nawet wczesniejsza ranga a konsole spamia dwa komunikaty teraz juz nie mam dostępu bo nie ma mnie w chacie ale jakoś tak brzmiały "native het pobierz brazowy" i tak do wszystkich medali... Co jest ze tobie działa a mi nie nic nie zmienialem w tym co podeslales...
Odpowiedz

  • +
  • -
Ekspedytor - zdjęcie Ekspedytor 04.05.2018

Ooo dzięki że w ogóle sie wypowiedziales teraz chociaż wiem ze byłem w lesie... Przed chwila wrzucilem na serwer i hmm nie wyświetla sie teraz nic nawet wczesniejsza ranga a konsole spamia dwa komunikaty teraz juz nie mam dostępu bo nie ma mnie w chacie ale jakoś tak brzmiały "native het pobierz brazowy" i tak do wszystkich medali... Co jest ze tobie działa a mi nie nic nie zmienialem w tym co podeslales...
Odpowiedz

  • +
  • -
=DD - zdjęcie =DD 04.05.2018

Ooo dzięki że w ogóle sie wypowiedziales teraz chociaż wiem ze byłem w lesie... Przed chwila wrzucilem na serwer i hmm nie wyświetla sie teraz nic nawet wczesniejsza ranga a konsole spamia dwa komunikaty teraz juz nie mam dostępu bo nie ma mnie w chacie ale jakoś tak brzmiały "native het pobierz brazowy" i tak do wszystkich medali... Co jest ze tobie działa a mi nie nic nie zmienialem w tym co podeslales...

Mi wszystko śmigało. Napisz na pw, to ogarniemy. 

Odpowiedz