←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Czy może mi ktoś zmienić ścieżkę do modeló...

Zablokowany

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 23.01.2015

Witam

 

Czy może mi ktoś zmienić ścieżkę do modelów broni/granatów, nowa ścieżka to models/WyspaSkilla/

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 23.01.2015

Myślę, że podmienić 17 linijkę już dasz radę.

static const g_pbgun_models[11][] = {"models/WyspaSkilla/v_pbgun.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun1.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun2.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun3.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun4.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun5.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun6.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun7.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun8.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun9.mdl", "models/WyspaSkilla/v_pbgun10.mdl"};

Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 23.01.2015

gdy strzelam to strzela normalnymi kulami a nie z paintballa i zmieniają się na standardowe markery a nie na moje


Użytkownik `Krzychuu edytował ten post 23.01.2015 14:57
Odpowiedz

  • +
  • -
NapiszMiPlugina - zdjęcie NapiszMiPlugina 25.01.2015

Zmien sobie nazwe modela lub usun modele w twoim csie zeby wgralo nich jescze raz i bd mial swoje modele.
Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 25.01.2015

usunąłem cały folder WyspaSkilla z mojego cs'a i wszedłem na serwer i pobrało mi standardowe modele ale mam jeszcze 1 problem bo nie strzelają kulkami z paintballa

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 28.01.2015

Myślę ze nie strzelają kulkami ponieważ nie zmieniłeś w linijce 406 stringu na podstawie którego silnik sprawdza czy masz 'pbgun'.

 

Zamień:

if (containi(model, "models/v_pbgun") != -1)

na:

if (containi(model, "models/WyspaSkilla/v_pbgun") != -1)

Linijka 408 i 410 również może być do zmiany, jeżeli te modele również podmieniłeś.

Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 29.01.2015


Linijka 408 i 410 również może być do zmiany, jeżeli te modele również podmieniłeś.

 

nadal nie strzelają kulkami paintball

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 29.01.2015

Szczerze to nie znam się na PB i patrzyłem w kod dłuższą chwilę, nie widzę nic więcej odnośnie modeli i strzelania kulkami.

 

Rozumiem że przed podmianą strzelały kulkami?

 

Poczekajmy na kogoś bardziej obeznanego w PB. Nie wiem, może w 'silniku' trzeba coś zmienić jeszcze?

Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 29.01.2015

Pomoże ktoś?, gdy nie zmieniam ścieżki to wszystko jest git a gdy zmieniam to broń nie strzela kulkami z paintballa tylko normalnymi nabojami.
Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 29.01.2015

Te nowe modele w folderze models/WyspaSkilla/ mają takie same nazwy jak oryginalne czy zmieniłeś nazwy nowych modeli?

 

Domyślam się że jak są w podfolderze to nie zmieniałeś, ale kto to wie :D

 

Pokaż dla pewności jak wygląda teraz 17 linijka.

Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 29.01.2015

Nazw nie zmieniałem przerobiłem sam model, linijka 17 jest taka jak napisał Dasiek
Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 30.01.2015

Sprawdziłem specjalnie na serwerze bo to jest niemożliwe, co się okazało u mnie działa.

Musiałeś coś pokręcić albo przy modelach albo w kodzie bo ja bez problemu podmieniłem modele i strzelały kulkami... Przeczytaj wątek od początku, sprawdź wszystko dwa razy zanim znów napiszesz że nie działa...

Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 30.01.2015

bo teraz mam na serwerze silnik w którym nic nie zmieniałem

Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 30.01.2015


1. Kompilacja lokalna AMXX.pl
2. Instalacja/wgrywanie pluginów na serwer AMXX.pl

 

twój post nie wnosi nic do mojego problemu, mój problem polega na tym że jak zmieniam ścieżkę do modeli z models/ na models/WyspaSkilla/ to broń nie strzela kulkami z paintballa tylko normalnymi kulkami

Odpowiedz

  • +
  • -
Engi - zdjęcie Engi 30.01.2015

Nie moja wina, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i wyciągać z tego wniosków, podałem Ci linki żebyś skompilował zmienione sma i wgrał je na ftp serwera bo widzę, że nawet z tym masz problemy.
Odpowiedz

`Krzychuu - zdjęcie `Krzychuu 30.01.2015

ja umiem skomilować plik i wrzucić na ftp tylko mam problem z paintballem bo jak zmieniam ścieżkę to nie strzela mi kulkami z paintballa

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 30.01.2015

Problem tu omawiamy dotyczy zupełnie innego , niż pisane było na początku. 

 

Modele podmieniło? Super. Zamykam .

Odpowiedz
Zablokowany