←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Roundsoundy słyszy tylko administracja


Najlepsza odpowiedź CoJestXdd 10.01.2015 13:28

A masz RoundSound'y?

Bo z tego co wiem muzyka na początku rundy się gryzie z RoundSound'ami. Jeśli masz to wyłącz RS'y i sprawdź czy działa.

 

EDIT:

Stary już wiem gdzie jest problem. Na niektórych serwerach właściciele również ustawiają RS'y w folderze misc i o nazwie 1-10. Rozwiązaniem jest utworzenie folderu o nazwie "roundstartserwer" (możesz go zmienić po prostu ustawiłem taką ścieżkę) w folderze "misc" (lokalizacja pliku o nazwie "1" powinna być taka : "sound/misc/roundstartserwer/1") i wrzucenie tam wszystkich Twoich plików od 1 do 10. Daj znać czy działa ;D

Przejdź do postu

  • +
  • -
Asheller - zdjęcie Asheller 07.01.2015

Witam, używam pluginu roundstartmusic z tego forum, niestety problem leży w tym, że roundsoundy słyszy tylko administracja, nikt z graczy. ;x

 

.sma w załączniku

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
CoJestXdd - zdjęcie CoJestXdd 07.01.2015

A dobrze dodałeś muzykę na FastDL/FTP serwera?

Odpowiedz

  • +
  • -
Asheller - zdjęcie Asheller 08.01.2015

Owszem, jest w folderze podanym w .sma, pobiera się normalnie podczas wchodzenia na serwer, niestety nie odtwarza u niektórych.

Odpowiedz

  • +
  • -
CoJestXdd - zdjęcie CoJestXdd 08.01.2015

A nie sprawdziłeś czy plugin wymaga podania "sound/" na początku? W większości tego typu pluginu nie trzeba a jeśli u niektórych nie słychać to znaczy, że im się nie pobrało.

Odpowiedz

  • +
  • -
Asheller - zdjęcie Asheller 09.01.2015

Mi się na przykład pobiera, ale i tak nie słyszę.
Odpowiedz

  • +
  • -
CoJestXdd - zdjęcie CoJestXdd 09.01.2015

A sprawdziłeś czy plugin wymaga podania sound/ w ścieżce?

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Asheller - zdjęcie Asheller 10.01.2015

Owszem, wymaga sound/ i jest ono podane.

Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź CoJestXdd - zdjęcie CoJestXdd 10.01.2015

A masz RoundSound'y?

Bo z tego co wiem muzyka na początku rundy się gryzie z RoundSound'ami. Jeśli masz to wyłącz RS'y i sprawdź czy działa.

 

EDIT:

Stary już wiem gdzie jest problem. Na niektórych serwerach właściciele również ustawiają RS'y w folderze misc i o nazwie 1-10. Rozwiązaniem jest utworzenie folderu o nazwie "roundstartserwer" (możesz go zmienić po prostu ustawiłem taką ścieżkę) w folderze "misc" (lokalizacja pliku o nazwie "1" powinna być taka : "sound/misc/roundstartserwer/1") i wrzucenie tam wszystkich Twoich plików od 1 do 10. Daj znać czy działa ;D

Załączone pliki


Użytkownik CoJestXdd edytował ten post 10.01.2015 13:33
Odpowiedz

  • +
  • -
Elsi - zdjęcie Elsi 10.01.2015

Szczerze to polecam Ci ten plugin, sam go używam, używałem wiele razy i mi normalnie wszystko ładnie śmigało...

http://amxx.pl/topic...962-roundsound/

Odpowiedz

  • +
  • -
CoJestXdd - zdjęcie CoJestXdd 10.01.2015

@UP

On ma problemy z pluginem, który odtwarza muzykę na początku rundy a nie pod koniec, sprawdź o jaki plugin chodzi a dopiero potem odpowiadaj.

Odpowiedz

  • +
  • -
Asheller - zdjęcie Asheller 11.01.2015

Dalej nic, ale leci pare + za chęci.

 

Jednak działa, dzięki wielkie za pomoc.


Użytkownik Asheller edytował ten post 11.01.2015 14:45
Odpowiedz