←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zwracanie return'a z innego pluginu


Best Answer grankee 22.11.2014 02:21

Jeśli jest to lista stałych wiadomości to wystarczy returnem odpowiednia liczbę i wyświetlać wiadomość o tymże numerze. Jeśli zaś ma to być tekst to już musi być nativ zmieniający podaną przez Ciebie tablicę. 

W dziale scripting/poradniki jest opis natywów, poczytaj i się poducz, zrób przykładowy natym, który działa i wtedy się połapiesz, a jak nie to pomogę :)

Go to the full post

  • +
  • -
Petpat's Photo Petpat 22.11.2014

Witam jest może jakaś możliwość, dzięki której można zwrócić jakąś wartość z jakiegoś innego pluginu ?, coś typu include, np. takie coś jak silnik cod mod jest w include tego silnika takie coś #define COD_STOP 4, return COD_STOP, dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie działa, ale coś zwraca, ja chciałbym się dowiedzieć jak coś podobnego wykonać, np return zwracałby jakąś wiadomość, jest to może wykonalne ? :)

PS: Mam nadzieję, że czytelnie wszystko napisałem, z góry dzięki za pomoc ;)

Quote

  • +
  • -
Best Answer grankee's Photo grankee 22.11.2014

Jeśli jest to lista stałych wiadomości to wystarczy returnem odpowiednia liczbę i wyświetlać wiadomość o tymże numerze. Jeśli zaś ma to być tekst to już musi być nativ zmieniający podaną przez Ciebie tablicę. 

W dziale scripting/poradniki jest opis natywów, poczytaj i się poducz, zrób przykładowy natym, który działa i wtedy się połapiesz, a jak nie to pomogę :)

Quote