Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Zwracanie return'a z innego pluginu


Najlepsza odpowiedź grankee, 22.11.2014 02:21

Jeśli jest to lista stałych wiadomości to wystarczy returnem odpowiednia liczbę i wyświetlać wiadomość o tymże numerze. Jeśli zaś ma to być tekst to już musi być nativ zmieniający podaną przez Ciebie tablicę. 

W dziale scripting/poradniki jest opis natywów, poczytaj i się poducz, zrób przykładowy natym, który działa i wtedy się połapiesz, a jak nie to pomogę :)

Przejdź do postu


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Petpat

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:246
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 22.11.2014 00:34

Witam jest może jakaś możliwość, dzięki której można zwrócić jakąś wartość z jakiegoś innego pluginu ?, coś typu include, np. takie coś jak silnik cod mod jest w include tego silnika takie coś #define COD_STOP 4, return COD_STOP, dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie działa, ale coś zwraca, ja chciałbym się dowiedzieć jak coś podobnego wykonać, np return zwracałby jakąś wiadomość, jest to może wykonalne ? :)

PS: Mam nadzieję, że czytelnie wszystko napisałem, z góry dzięki za pomoc ;)


  • +
  • -
  • 0

#2 grankee

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 517
Wszechwiedzący

  • Postów:1 500
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 22.11.2014 02:21   Najlepsza odpowiedź

Jeśli jest to lista stałych wiadomości to wystarczy returnem odpowiednia liczbę i wyświetlać wiadomość o tymże numerze. Jeśli zaś ma to być tekst to już musi być nativ zmieniający podaną przez Ciebie tablicę. 

W dziale scripting/poradniki jest opis natywów, poczytaj i się poducz, zrób przykładowy natym, który działa i wtedy się połapiesz, a jak nie to pomogę :)


  • +
  • -
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych