←  Prośby o modyfikacje silników/klas/perków

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Silnik
Prośba o edytowanie frakcji.

  • +
  • -
skileczek - zdjęcie skileczek 11.03.2014

Witam. Mam prośbę czy zedytuje ktoś ten silnik cod moda? Chcę mieć frakcje takie jak: Klasy Darmowe, Klasy Premium. Oraz czy moglibyście dodać 2 perk? Z góry dziękuje!

Załączony plik  QTM_CodMod.sma   42,62 KB   38 Ilość pobrań

Odpowiedz

  • +
  • -
skileczek - zdjęcie skileczek 11.03.2014

Pomoze ktos?

Odpowiedz

  • +
  • -
skileczek - zdjęcie skileczek 12.03.2014

Ten co mi podales nie odzwierciedla mojego. Nie ma ilosci hp i forum, ja chce dokłądnie takie jak moje. Zrobilbym to moze, ale brakuje wtedy jakis bibliotek.

Odpowiedz

  • +
  • -
skileczek - zdjęcie skileczek 12.03.2014

ref

Odpowiedz

  • +
  • -
ArteX^ - zdjęcie ArteX^ 12.03.2014

Skileczek, niestety nie umiem dodać 2 slotów na perk lecz tu masz gotowca z frakcjami ale bez 2 perków.

 

Pobierz silnik z postu od Cypis

http://amxx.pl/topic...kcji-2-sposoby/

 

co do dodawania forum oraz hp do hud to podmień poprostu te linijke:

 

ShowSyncHudMsg(id, SyncHudObj, "[Klasa : %s]^n[Doswiadczenie : %i / %i]^n[Poziom : %i]^n[Perk : %s]", nazwy_klas[klasa_gracza[id]], doswiadczenie_gracza[id], PobierzDoswiadczeniePoziomu(poziom_gracza[id]), poziom_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);

 

na:

ShowSyncHudMsg(id, SyncHudObj, "[Forum : Twoja-Nazwa.pl]^n[Klasa : %s]^n[EXP : %i / %i]^n[Poziom : %i]^n[Perk : %s]^n[Zdrowie : %d]", nazwy_klas[klasa_gracza[id]], doswiadczenie_gracza[id], PobierzDoswiadczeniePoziomu(poziom_gracza[id]), poziom_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]], get_user_health(id));

 

 

Odpowiedz

  • +
  • -
skileczek - zdjęcie skileczek 13.03.2014

Tu jest problem, jak tak zrobie to wtedy nei ta się przekompilować, nawet lokalnie

Odpowiedz

  • +
  • -
skileczek - zdjęcie skileczek 14.03.2014

REF

Odpowiedz