←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Potrzebuję model i sprites do fireballa.

Zablokowany

Franek123 - zdjęcie Franek123 06.03.2014

Witam, chciałbym poprosić o modele i sprites do fireballa. Mam na myśli te fireballe co ma mag na zwykłym diablo modzie. Bardzo proszę, chodzi mi o tą taką białą kule mam nadzieje ze kazdy gral na diablo modzie na klasie mag i wie jak to wygląda. Bardzo tego potrzebuje.

 

PS. proszę o same modele i sprites bez rzadnych całych paczek diablo. Same potrzebne modele.

Odpowiedz

  • +
  • -
Kuba22 - zdjęcie Kuba22 07.03.2014

http://amxx.pl/topic/99249-klasa-mag/

Klasa dla codmoda, przy okazji będziesz mógł sobie modele wyciągnąć.

Odpowiedz

Marcinox - zdjęcie Marcinox 07.03.2014

Witam, chciałbym poprosić o modele i sprites do fireballa. Mam na myśli te fireballe co ma mag na zwykłym diablo modzie. Bardzo proszę, chodzi mi o tą taką białą kule mam nadzieje ze kazdy gral na diablo modzie na klasie mag i wie jak to wygląda. Bardzo tego potrzebuje.

 

PS. proszę o same modele i sprites bez rzadnych całych paczek diablo. Same potrzebne modele.

Chodzi ci o fireball maga z diablomod ? Bo to chyba nie ten dział

Odpowiedz

Franek123 - zdjęcie Franek123 09.03.2014

Kuba chodzi mi o gotowe same modele tego fireballa, modele i sprites. Jak ktoś ma a ma na pewno bo są bardzo ich potrzebuje na serwer. Fireball taka biała kula. Nie lodowa tylko biała.

Odpowiedz

Marcinox - zdjęcie Marcinox 09.03.2014

W załączniku masz modele do diablomod by stachu. W środku na pewno znajduje się fireball maga, lecz nie wiem który to dokładnie plik. Wszystko masz posortowane.

Załączone pliki

Odpowiedz

Franek123 - zdjęcie Franek123 14.03.2014

No ok jest, ale chciałbym konkretnie, bo za nim ja to znajde to musiałbym all przeszukać.

Odpowiedz
Zablokowany