←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Strasznie wolne wysyłanie przez hosta serwera

  • +
  • -
karatepuszek89 - zdjęcie karatepuszek89 30.01.2014

Witam. Problem polega na tym, że komputer na którym postawiony jest serwer, strasznie wolno wysyła do "pobieraczy" plików. Np. mapa jail_facebook ma 2 MB , a pobiera sie z hosta przez 3 minuty. Co mam zrobić żeby host (komputer na którym jest serwer) troche szybciej wysyłał pliki do "pobieraczy" ? :mur:

Odpowiedz

Gość_Lordzmozgem_* 30.01.2014

jaki masz internet ????

Odpowiedz

  • +
  • -
xWangan - zdjęcie xWangan 30.01.2014

Proponuje dodać FastDownload, wtedy wszystkim pobierze szybciej.

Odpowiedz

  • +
  • -
karatepuszek89 - zdjęcie karatepuszek89 30.01.2014

Proponuje dodać FastDownload, wtedy wszystkim pobierze szybciej.

 

FastDownload czyli plugin, tak? :)
 

Odpowiedz

  • +
  • -
xWangan - zdjęcie xWangan 30.01.2014

FastDownload to nie plugin, wyżej widzę iż masz opis jak go zrobić. Chociaż najlepiej jest, gdy kupujemy serwer który ma w pakiecie FastDownload jak np. na Pukawka.pl / Zabijaka.pl 

Odpowiedz

  • +
  • -
karatepuszek89 - zdjęcie karatepuszek89 30.01.2014

A nie można np. na MediaFire direct linka? Bo ja mam serwer na HLDS'ie xD

Odpowiedz

  • +
  • -
xWangan - zdjęcie xWangan 30.01.2014

Nie, to tak nie działa. FastDownload wymaga utworzenia go na własnym serwerze WWW odpowiednio skonfigurowanym, lub jak już mówiłem kupna osobno FastDownload na jakimś Hostingu (Chociaż nie wiem czy ostatnio ktoś ma w ofercie sam FastDownload) lub zakup serwera już z FD w pakiecie.

Odpowiedz

  • +
  • -
FarGoosiek - zdjęcie FarGoosiek 30.01.2014

Proserver.pl najtańszy wykup sobie za sms :P i zrób fastdl :D

Odpowiedz

  • +
  • -
karatepuszek89 - zdjęcie karatepuszek89 30.01.2014

Nie, to tak nie działa. FastDownload wymaga utworzenia go na własnym serwerze WWW odpowiednio skonfigurowanym, lub jak już mówiłem kupna osobno FastDownload na jakimś Hostingu (Chociaż nie wiem czy ostatnio ktoś ma w ofercie sam FastDownload) lub zakup serwera już z FD w pakiecie.

 

Serio? Właśnie że działa!!! 12 MB pobrało mi w 8 sekund!!! :) :) :) :D :D :D

ZAJE*IŚCIE! xD

Odpowiedz

  • +
  • -
FarGoosiek - zdjęcie FarGoosiek 30.01.2014


Serio? Właśnie że działa!!! 12 MB pobrało mi w 8 sekund!!!
ZAJE*IŚCIE!

 

Chyba jak sobie ściągłeś .rar z bezpośredniego linku przez przeglądarke  ^D^  ^D^

Odpowiedz

  • +
  • -
karatepuszek89 - zdjęcie karatepuszek89 30.01.2014

 


Serio? Właśnie że działa!!! 12 MB pobrało mi w 8 sekund!!!
ZAJE*IŚCIE!

 

Chyba jak sobie ściągłeś .rar z bezpośredniego linku przez przeglądarke  ^D^  ^D^

 

 

Dokładnie. Wysłałem jail_facebook na MediaFire i kliknąłem w Firefoxie "Otwórz odnośnik w nowej karcie" skopiowałem, dopisałem i działa xD ^D^
 

Odpowiedz

  • +
  • -
karatepuszek89 - zdjęcie karatepuszek89 30.01.2014

Dzięki. Do zamknięcia. ^D^

Odpowiedz

  • +
  • -
xWangan - zdjęcie xWangan 30.01.2014

Nie mam pojęcia jakim trzeba być żeby ci to działało, ale nie wnikam. To po prostu nie ma szans aby zadziałało, ale to już nie moja sprawa.

Odpowiedz

  • +
  • -
FarGoosiek - zdjęcie FarGoosiek 30.01.2014

 

 

Dokładnie. Wysłałem jail_facebook na MediaFire i kliknąłem w Firefoxie "Otwórz odnośnik w nowej karcie" skopiowałem, dopisałem i działa  xD  ^D^

OMG   :mur:źle mnie zrozumiałeś O.o ale ok :P ale to co ty zrobiłeś raczej nie jest możliwe  :D bynajmniej się nie spotkałem  z takim czymś :crazy:

Odpowiedz

  • +
  • -
karatepuszek89 - zdjęcie karatepuszek89 30.01.2014

 

 

 

Dokładnie. Wysłałem jail_facebook na MediaFire i kliknąłem w Firefoxie "Otwórz odnośnik w nowej karcie" skopiowałem, dopisałem i działa  xD  ^D^

OMG   :mur:źle mnie zrozumiałeś :blink: ale ok :P ale to co ty zrobiłeś raczej nie jest możliwe   :D bynajmniej się nie spotkałem  z takim czymś :crazy:

 

 

W takim razie jak? PS mam teraz jak sciagam "Could not connect to server" :(
 

Odpowiedz

  • +
  • -
FarGoosiek - zdjęcie FarGoosiek 30.01.2014

Could not connect to server nie może połączyć się ze serwerem wysłałem ci link :D do tworzenia fastdl :D przez takie hostingi jak zippyshare itp nie da się tego zrobić ;) 

Odpowiedz